N.E.R.O.: Nothing Ever Remains Obscure - zwiastun, info

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ZenekZombie
Moderator
Posty: 2364
Rejestracja: 19 października 2014, 14:19
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&p=30700#p30700
Podziękował(a): 49 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 48 razy
Płeć:
Kontakt:

N.E.R.O.: Nothing Ever Remains Obscure - zwiastun, info

Post autor: ZenekZombie » 13 stycznia 2018, 19:30

Obrazek
N.E.R.O.: Nothing Ever Remains Obscure to niezwykła podróż po przepięknym świecie, w którym kluczem do rozwikłania wszystkich tajemnic jest pewne dziecko, a noc nie jest tak przerażająca, jak się zdaje.

Poznaj niesamowitą historię tej oryginalnej gry z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, niebanalnymi zagadkami i intuicyjnym sterowaniem, w której otoczenie jest silnie związane z bohaterami i ich przeszłością. Świat N.E.R.O. jest magiczny i zróżnicowany, a jego eksploracja stanowi nieustanne wyzwanie.

N.E.R.O. pozwala graczom przeżywać emocje rzadko spotykane w grach wideo, łącząc w sobie elementy powieści wizualnej z zagadkami.

Daj się porwać magicznej przygodzie w nieznanym świecie, wcielając się w rolę dziecka, któremu towarzyszy odziana w czarne szaty postać. Rozwikłaj zagadkę tragicznej historii, wybierając się w podróż.
  • N.E.R.O. to prosta rozgrywka i łatwe sterowanie w niepospolitym, klimatycznym otoczeniu pełnym zagadek.
  • N.E.R.O. to wyjątkowa, przywodząca na myśl marzenia senne grafika, tekstury w wysokiej rozdzielczości i niezwykle skomplikowane cieniowanie – wszystko to zapewnia najwyższą jakość obrazu.
  • N.E.R.O. to tajemnica – nic nie jest takie, jakie się wydaje. Będziesz w stanie poznać całą historię, tylko rozwiązując wszystkie zagadki i odkrywając świat.
  • Urzekająca ścieżka dźwiękowa N.E.R.O. idealnie pasuje do tego, co widać na ekranie. Rozgrywkę wzbogaca narrator, głębokim głosem komentujący losy bohaterów.
  • Fabuła N.E.R.O. jest złożona i pełna tajemnic. Zachęcamy graczy, by dyskutowali o przesłaniu gry i dzielili się doświadczeniami oraz zrzutami ekranu w sieciach społecznościowych.

opis Steam
kontakt w sprawach forum: zenekzombie[at]przygodomania.pl
Filmy Youtube - link

ODPOWIEDZ

Wróć do „N.E.R.O.: Nothing Ever Remains Obscure”