Memoria - wydanie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Svenson
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 4 razy
Memoria - wydanie

Post autor: Svenson » 06 czerwca 2014, 17:13

- tekturowe opakowanie,
- płyta DVD,
- instrukcja zamieszczona we wnętrzu rozkładanego etui na płytę,
- gratis: kod do pobrania cyfrowej wersji The Night of The Rabbit

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Svenson
Przyjaciel forum
Re: Memoria - wydanie

Post autor: Svenson » 06 czerwca 2014, 17:20

Foty chyba mają za duży format...

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 136 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 140 razy

Post autor: Urszula » 06 czerwca 2014, 17:43

Wyślij mi zdjęcia na e-maila proszę, zdjęcia nie są duże. Linki są złe.
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Post autor: Urszula » 09 czerwca 2014, 12:23

Wydanie gry jest naprawdę ładne, wszystko na zewnętrznym opakowaniu jest tłoczone.
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

Awatar użytkownika
Svenson
Przyjaciel forum

Post autor: Svenson » 09 czerwca 2014, 22:39

Zgadzam się, że jest ładne mniejsze niż zwykle co w efekcie sprawia że jest "zgrabniejsze", ale może trochę za mało plastiku ;)

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Przygodożerca
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 20 razy

Post autor: Sir_Kiełbasa » 10 czerwca 2014, 16:37

Najważniejsze, że płyta jest na tacce, a nie w jakiejś papierowej "kieszonce". Nic tak nie wzbudza wstrętu jak porysowana od nowości płyta. No, może jeszcze zrypane pudełko, ale to widać przed otwarciem i można oddać/nie kupować. :)

Awatar użytkownika
Gocciana
Publicysta
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 11 razy

Post autor: Gocciana » 10 czerwca 2014, 22:11

Pewnie jestem 'dziwna', bo dla mnie tak naprawdę liczy się... tylko płyta :P A cała reszta jest li tylko (owszem miłym) dodatkiem ;) I może być w papierowej 'kieszonce', która na pewno jej nie porysuje Sir_Kiełbaso :tak: No chyba, że została zrobiona ze ściernego papieru :D
Один человек сказал, всем нам улыбается смерть, мы лишь можем улыбнутся ей в ответ:-)

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Przygodożerca
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate

Post autor: Sir_Kiełbasa » 12 czerwca 2014, 07:36

Gocciana pisze:Pewnie jestem 'dziwna', bo dla mnie tak naprawdę liczy się... tylko płyta :P A cała reszta jest li tylko (owszem miłym) dodatkiem ;)

Płyta? A nie gra aby? ;) Dla takich jak Ty są wersje cyfrowe. :P
I może być w papierowej 'kieszonce', która na pewno jej nie porysuje Sir_Kiełbaso :tak: No chyba, że została zrobiona ze ściernego papieru :D
Widać małe masz doświadczenie z płytami w kopertach. Ewentualnie dużą tolerancję na takie rzeczy. :) Kiedyś kupiłem przez Allegro pewną grę od kobiety, która zarzekała się, że płytki są jak lustereczka. Po przyjściu się okazało, że na "lustereczkach" jest pełno odcisków palców. :E Jak można być takim flejtuchem? :bezradny:

Awatar użytkownika
Gocciana
Publicysta
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 11 razy

Post autor: Gocciana » 12 czerwca 2014, 17:37

Sir_Kiełbasa pisze:
Gocciana pisze:Pewnie jestem 'dziwna', bo dla mnie tak naprawdę liczy się... tylko płyta :P A cała reszta jest li tylko (owszem miłym) dodatkiem ;)

Płyta? A nie gra aby? ;) Dla takich jak Ty są wersje cyfrowe. :P
I może być w papierowej 'kieszonce', która na pewno jej nie porysuje Sir_Kiełbaso :tak: No chyba, że została zrobiona ze ściernego papieru :D
Widać małe masz doświadczenie z płytami w kopertach. Ewentualnie dużą tolerancję na takie rzeczy. :) Kiedyś kupiłem przez Allegro pewną grę od kobiety, która zarzekała się, że płytki są jak lustereczka. Po przyjściu się okazało, że na "lustereczkach" jest pełno odcisków palców. :E Jak można być takim flejtuchem? :bezradny:
ad 1. Sir Kiełbasiński (parafrazując pestkę :D ) - się nie czepiaj, bo miałam na myśli grę na płycie, której (owej płyty) mogłabym dotknąć i nawet powąchać :P A dodatki do owej płyty - gołej jak święty turecki, byłyby po prostu miłym... dodatkiem :P A wersje cyfrowe nie dla mnie, chyba, że innej opcji niet :|

ad 2. Sir Kiełbasiński - nie wierz nigdy kobiecie :E
Один человек сказал, всем нам улыбается смерть, мы лишь можем улыбнутся ей в ответ:-)

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Przygodożerca

Post autor: Sir_Kiełbasa » 13 czerwca 2014, 07:12

Gocciana pisze:ad 1. Sir Kiełbasiński (parafrazując pestkę :D ) - się nie czepiaj, bo miałam na myśli grę na płycie, której (owej płyty) mogłabym dotknąć i nawet powąchać :P

Zawsze możesz w zamian powąchać monitor, klawiaturę lub myszkę. Pod warunkiem, że są czyste to też mogą wydzielać ładne zapachy. :P Do dziś pamiętam zapach starej Amiszki albo Atarynki. :)
ad 2. Sir Kiełbasiński - nie wierz nigdy kobiecie :E
Uważasz, że kobiety nie nadają się do robienia interesów, bo nie są w stanie dokonać prawidłowej oceny stanu towaru? ;) :D

Awatar użytkownika
Pawuloniasty
Obserwator
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://forum.przygodomania.pl/viewtopic ... 806#p58806

Post autor: Pawuloniasty » 12 lutego 2018, 14:02

Ja kupiłem gierkę na allegro i karteczki z kodem nie było :D. A to cwaniaki. Ale grę już i tak miałem wcześniej więc tragedii nie ma.

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Post autor: Urszula » 12 lutego 2018, 14:14

Pawuloniasty, bardzo proszę cały spis gier umieść w tym temacie. A w podpisie umieśc tylko link do tematu.
Moje gry

Awatar użytkownika
Pawuloniasty
Obserwator
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://forum.przygodomania.pl/viewtopic ... 806#p58806

Post autor: Pawuloniasty » 12 lutego 2018, 14:22

Urszula pisze:Pawuloniasty, bardzo proszę cały spis gier umieść w tym temacie. A w podpisie umieśc tylko link do tematu.
A co? Nie mogę się tu polansować długą listą? :oczko:

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Post autor: Urszula » 12 lutego 2018, 16:26

Chodzi o brzydkie rozjeżdzanie się twojego wpisu, gdy pod awatarem jest długa lista. :)
Moje gry

ODPOWIEDZ

Wróć do „Memoria”