The Path - Girl in White - mogą być spoilery

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Prymus
Poszukiwacz Przygód
The Path - Girl in White - mogą być spoilery

Post autor: Prymus » 18 maja 2013, 22:44

Siódmą dziewczynkę odblokowujemy o ile się nie mylę zbierając wszystkie przedmioty do koszyczka pozostałymi sześcioma bohaterkami (koniczyny nie są wymagane). Grając Dziewczynką w Białym mamy zaznaczone na mapie sześć miejsc oraz sześć przedmiotów w koszyczku. Próbowałem wiele razy ale znajdywałem tylko jeden przedmiot. Po udaniu się do domu babci gra rozlicza mnie, że znalazłem tylko 1/6 przedmiotów po czym gra przenosi mnie do głównego pokoju, gdzie nasza bohaterka stoi zakrwawiona. Po chwili wychodzi a na jej miejsce z powrotem zjawia się sześć dziewczynek i zaczynamy zabawę od nowa.

Moje pytanie jest następujące: Czy ktoś zebrał wszystkie przedmioty Dziewczynką w Białym (albo chociaż kilka) i czy jest możliwość "pozytywnego" ukończenia gry tą dziewczynką?

Mała porada na koniec - radzę zrobić co najmniej dwa zapisy gry, ponieważ:

- łatwo zjechać myszką kolumnę niżej i usunąć zapis (gra nie pyta o potwierdzenie);
- w razie konieczności rozpoczęcia gry od nowa z powodu zebrania małej ilości przedmiotów można wczytać drugi zapis i nadpisać pierwszy.
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem."

Awatar użytkownika
pelagia
Moderator
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 6 razy
Re: The Path - Girl in White - mogą być spoilery

Post autor: pelagia » 19 maja 2013, 10:40

Prymus pisze: Moje pytanie jest następujące: Czy ktoś zebrał wszystkie przedmioty Dziewczynką w Białym (albo chociaż kilka) i czy jest możliwość "pozytywnego" ukończenia gry tą dziewczynką?
Mnie to się nie udało, być może za mało się starałam.
Kontakt w sprawach forum: pelagia[at]przygodomania.pl

Awatar użytkownika
Prymus
Poszukiwacz Przygód

Post autor: Prymus » 19 maja 2013, 19:55

Już coraz bardziej zaczynam wątpić czy w ogóle jest możliwe zebranie wszystkich przedmiotów, z drugiej strony to chyba nie miałoby sensu gdyby się nie dało.
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem."

Awatar użytkownika
adventurka
Administrator
Podziękował(a): 95 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 57 razy

Post autor: adventurka » 19 maja 2013, 21:34

Kiedyś wiele razy próbowałam zmienić zakończenie, kombinując z tymi przedmiotami. Dokładnie sprawdzałam, co mogą zebrać dziewczynki, ale niestety teraz już szczegółowo nie pamiętam, jak to wyglądało. W każdym razie nie znalazłam innego zakończenia.
Kontakt w sprawach forum: adventurka[at]przygodomania.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Path, The”