Rusty Lake: Roots - ocena użytkownika

ODPOWIEDZ

Co sądzisz o grze?

10. Idealna pod każdym względem
0
Brak głosów
9. Prawie doskonała
0
Brak głosów
8. Świetna z małymi niedociągnięciami
0
Brak głosów
7. Dobra, ale czegoś jej brakuje
2
67%
6. Mogłaby być troszkę lepsza
1
33%
5. Niczym specjalnym się nie wyróżnia
0
Brak głosów
4. Więcej wad niż zalet
0
Brak głosów
3. Mogło być jeszcze gorzej
0
Brak głosów
2. Kiepska, to mało powiedziane
0
Brak głosów
1. Szkoda pieniędzy i zachodu
0
Brak głosów

Liczba głosów: 3

Awatar użytkownika
ZenekZombie
Moderator
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&p=30700#p30700
Podziękował(a): 49 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 48 razy

Rusty Lake: Roots - ocena użytkownika

Post autor: ZenekZombie » 28 listopada 2017, 20:14

Obrazek

Mile widziane uzasadnienie oceny

Awatar użytkownika
Drenz
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://forum.przygodomania.pl/viewtopic ... 091#p61091
Otrzymał(a) podziękowania: 5 razy
Re: Rusty Lake: Roots - ocena użytkownika

Post autor: Drenz » 30 października 2018, 14:56

Moja pierwsza styczność z serią Rusty Lake. Jest to dość ciekawa i z niepokojącym klimatem przygodówka point'n'click. Zagadki są dość proste... i pełne niewłaściwych aspołecznych zachowań oraz trochę okultyzmu.
Mnie nie wciągnęła na tyle, aby przejść ją za jednym podejściem - dawkowałem sobie po kilkadziesiąt minut. Ogólnie fabuła kręci się wokół postrzelonej rodzinki Vanderboom, którą poznajemy na przestrzeni kilkudziesięciu lat tworząc ich drzewo genealogiczne. W grze są 33 poziomy, które wystarczą na kilka godzin. Graficznie bez rewelacji, ale taka jest charakterystyka serii, muzyka stanowi wyłącznie tło. Jest dość tania nawet za pełną cenę, więc można spokojnie zapoznać się z tą holenderską produkcją. 7/10
Ostatnio skończone: Operencia: The Stolen Sun, The Frostrune, 198X, The Banner Saga 2, Mroczne Legendy 3: Miasto Cieni
Gram: Black Mesa, The Banner Saga 3, Debris

Awatar użytkownika
PawelJasiak
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 2 razy
Re: Rusty Lake: Roots - ocena użytkownika

Post autor: PawelJasiak » 08 stycznia 2019, 03:03

6/10

Dobra gra, jeżeli szukacie czegoś na szybkie przejście i nie macie ochoty się zbytnio angażować. Rozgrywka jest podzielona na 33 krótkie poziomy, które w większości dzieją się na jednym tle i mają również jedną - ewentualnie dwie zagadki. Można ją przejść przy jednym podejściu, bo łamigłówki są proste (z jednym wyjątkiem - ostatniej, która jest po prostu grubo przekombinowana, a schemat do niej pojawia się.. po rozwiązaniu). Ogólnie grałem już wcześniej w przeglądarkowe Cube Escape tych samych twórców (wszystkie dostępne na ich stronie internetowej) i jest to praktycznie to samo - muzyka, grafika i rozgrywka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Roots”