Uncertain, The - demo, trailer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ZenekZombie
Administrator
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&p=30700#p30700
Podziękował(a): 51 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 49 razy

Uncertain, The - demo, trailer

Post autor: ZenekZombie » 14 listopada 2016, 23:39

The Uncertain: Episode 1 - The Last Quiet Day
Wyobraź sobie dokonywanie moralnych wyborów w świecie pozbawionym moralności. Światem tym rządzi logika, a każda decyzja to tylko kombinacja zer i jedynek. Wiele koncepcji zyskuje nowe znaczenie, a z kolei inne przestają obowiązywać. Kierujące się racjonalnością istoty, nawet jeżeli nie są ludźmi, zawsze mają jednak wybór.

The Uncertain – Episode 1: The Last Quiet Day to podzielona na części gra przygodowa osadzona w postapokaliptycznym świecie. W pierwszej części poznajemy go z perspektywy robota inżynieryjnego RT-217NP, którego bardzo ciekawi wymarła wskutek wyniszczających wojen rasa ludzka. Poczuj atmosferę tajemnicy, przemierzając wszystkie zakątki świata gry. Sprawdź swoje umiejętności i rozwiązuj rozmaite łamigłówki. Podejmuj ważne decyzje, omawiaj intrygujące tematy i poznaj całą prawdę, którą trzymano przed tobą w tajemnicy.

Charakterystyka:
  • Klasyczna gra przygodowa 3D z wyjątkową fabułą
  • Piękna grafika i wciągająca atmosfera
  • Oryginalna ścieżka dźwiękowa
  • Gra stworzona dzięki technologiom NVIDIA GameWorks HBAO+, DoF oraz FXAA
opis Steam
STRONA INTERNETOWA / FACEBOOK / TWITTER
VK / INSTAGRAM / PRESS KIT
PRZYGODOPEDIA
STEAM / GOG

kontakt w sprawach forum: zenekzombie[at]przygodomania.pl
Filmy Youtube - link

Awatar użytkownika
ZenekZombie
Administrator
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&p=30700#p30700
Podziękował(a): 51 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 49 razy

The Uncertain: Episode 2 - Light At The End - trailer

Post autor: ZenekZombie » 02 października 2018, 21:45

The Uncertain: Episode 2 - Light At The End
Boisz się. Zmuszono Cię do ciągłego ukrywania się. Twoi niedawni słudzy obrócili się przeciwko Tobie, zaczęli na Ciebie polować. Twoi przyjaciele i rodzina zostali porwani. Nie wiesz, gdzie są ani co się z nimi stało. I nic na to nie poradzisz. Możesz tylko ukryć się i przetrwać bez nadziei, nie rozumiejąc, dlaczego tak się dzieje. Jesteś wyjętym spod prawa wyrzutkiem. Jesteś człowiekiem.

The Uncertain to odcinkowa, fabularna gra przygodowa studia ComonGames, rozgrywająca się w postapokaliptycznym świecie. Ludzkość zniknęła z powierzchni Ziemi i została zastąpiona przez roboty. W pierwszej części gry głównym bohaterem był robot RT wynalazcy, który znalazł się w niewielkiej grupie robotów, próbujących pomóc przetrwać ludziom. W Epizodzie 2 zobaczymy ten postapokaliptyczny świat oczami jednego z ocalałych: dziewczyny o imieniu Emily. Wraz z nią gracz musi odkryć przyczynę zniknięcia ludzkości: czy była to sprawka psotnej SI, czy też coś zupełnie innego?

Najważniejsze cechy:
  • Klasyczna trójwymiarowa gra przygodowa sci-fi TPP o robotach, które przejęły naszą planetę.
  • Niektóre decyzje gracza mają wpływ na pewne zdarzenia w grze.
  • Zagadki stanowią istotną część naszej gry. Każda z nich jest niepowtarzalna. Zagadki nie doprowadzają do szału, ale wymagają skupienia.
  • Główna postać ma holograficzny zegarek, którym można skanować przedmioty, robić zdjęcia i znajdować ukryte smaczki (Easter eggs).
  • Piękny, niezwykły, postapokaliptyczny klimat.
opis Steam

kontakt w sprawach forum: zenekzombie[at]przygodomania.pl
Filmy Youtube - link

Awatar użytkownika
adventurka
Publicysta
Podziękował(a): 102 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 99 razy
Re: Uncertain, The - demo, trailer

Post autor: adventurka » 17 września 2020, 13:45

Drugi epizod ukaże się 8 października 2020. Na Steamie jest też jego demo.

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 250 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 69 razy

Post autor: kassiopestka » 20 września 2020, 17:03

Noż jakiż szok przeżyłam, widząc napisy PL.
Cinematic trailer mnie trochę zmylił, zanim doczytałam co i jak, ale i tak grafika jest bardzo przyjemna. No gdyby była taka jak w nim, to byłby szok nad szoki.
Fajny klimacik i napalam się. :P :)

A ktoś próbował to demo? Jest też w wersji PL?
Moja kolekcja przygodówek
Ostatnio ukończone: Justin Wack and the Big Time Hack
Gram: Książę i tchórz
W kolejce: BROK the InvestiGator, Lord Winklebottom Investigates, Gabriel Knight: Sins of the Fathers 20th Anniversary Edition
Czaję się na: The Season of the Warlock, PRIM, The Adventures of Bryan Scott, A Little Less Desperation, A Twisted Tale

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60

Post autor: kassiopestka » 20 września 2020, 18:04

No więc demo jest w wersji angielskiej i rosyjskiej - i tyle.
I albo mój lapek jest za słaby, albo gra jest kiepsko zoptymalizowana, bo obraz mi pływał, gra uruchamiała się w spowolnieniu, a jak wreszcie mogłam coś w niej zrobić, to w zasadzie nie mogłam nic zrobić. Tak jakby sama mysz i klawiatura to było za mało. Mogłam iść w 4 kierunkach, włączyć coś w rodzaju latarki i zrobić niby zoom. A jak się pojawiło menu kołowe na jakimś pudełku, na którym były ikonki oka i bodajże ręki, to nic nie mogłam zrobić - nie reagowało toto ani na mysz, ani na klawiaturę i w przypisaniu klawiszy w sumie też nie widziałam opcji "popatrz" czy "weź", tylko "użyj", ale nic się nie dawało używać. Możliwe, że trzeba było jeszcze bardziej się do tego pudła zbliżyć, żeby któraś z tych opcji stała się aktywna, podświetliła czy cuś, i może wtedy LPM by zadziałał, ale ja już prawie wlazłam w to pudło, a i tak to menu kołowe co rusz znikało.
Tak że jak się szybko zachęciłam, tak się szybko zniechęciłam. :P Wracam do Grim Fandago, w którym mimo że mnie wkurza pełne 3 D, to przynajmniej gra chodzi normalnie. :)
W kolejce: BROK the InvestiGator, Lord Winklebottom Investigates, Gabriel Knight: Sins of the Fathers 20th Anniversary Edition
Czaję się na: The Season of the Warlock, PRIM, The Adventures of Bryan Scott, A Little Less Desperation, A Twisted Tale

Awatar użytkownika
adventurka
Publicysta
Podziękował(a): 102 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 99 razy

Post autor: adventurka » 09 października 2020, 13:35

Po premierze drugiego epizodu - gra kompletna.

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta

Post autor: kassiopestka » 09 października 2020, 14:45

Chętnie bym zagrała w tę grę (mino pełnego 3D), ale poczekam na Wasze opinie, bo demo mnie jednak zraziło. Sprawdziłam sobie wymagania i wydaje mi się, że mój lapek spełnia zalecane (nie mówiąc o minimalnych). Wątpliwości mam tylko przy karcie grafiki, bo ja mam GeForce'a 930M, a tam jest wymagana karta od GF GTX 570 wzwyż. Nie wiem, na ile robi różnicę to GTX, ale w demo nie byłam w stanie grac, obraz pływał. Pamiętam podobną sytuację przy Dreamfallu Chapters w niektórych lokacjach zaraz po premierze gry i tam była to kwestia optymalizacji czy jak to tam zwał. Jak to poprawili, odpaliłam grę nawet na starym kompie z XP.
Ta że czekam na wasze opinie, bo może w pełnej wersji już wszystko pięknie hula, oby. :D

Awatar użytkownika
earwig11
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 60 razy

Post autor: earwig11 » 09 października 2020, 16:17

Muszę cię rozczarować Pestka, ale twoja karta nie spełnia nawet minimalnych wymagań. :bezradny: To co podałaś tyczy się pierwszego epizodu i tu nawet mobilna wersja GTX570 jest trochę szybsza od 930M, nie mówiąc już o pełnej. Wymagania epizodu 2 znacznie podskoczyły i tu masz w minimalnych kartę GTX1060, kilkukrotnie szybszą od twojej.

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta

Post autor: kassiopestka » 09 października 2020, 18:23

No i trudno w takim razie, dzięki za info, czyli już wiem, czemu mi gra tak beznadziejnie chodziła. :) W takim razie nie będę żałować, że nie znalazłam czasu grać. Może kiedyś, jak nowy lapek kupię albo może kompika nowego? :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uncertain, The”