W jaką grę obecnie gracie?

Szeroko pojęte dyskusje na temat przygodówek i ich hybryd
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Konrad
Poszukiwacz Przygód
Podziękował(a): 16 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 3 razy

Re: W jaką grę obecnie gracie?

Post autor: Konrad » 16 września 2022, 16:15

kassiopestka pisze:
11 września 2022, 15:59
Skończyłam przed chwilą Justina Wacka (kapitalne zagadki), no i zgodnie z umową będę instalować Księcia i tchórza. Czekam tylko na hasło "Tajne akta". :) :P
No dobra.

Zgodnie z umową zainstalowałem te akta i nawet kliknąłem w jakiś kamień więc jak masz ochotę to możemy zaczynać aczkolwiek ja przez następny tydzień lub dwa (a może i trzy) będę grać "na pół gwizdka' gdyż wzywa mnie do siebie tzw. "siła wyższa".

Jednakże nie mam serca wstrzymywać cię dłużej przed spotkaniem z Księciuniem, więc grajmy, grajmy :]
Obecnie na tapecie: The Excavation of Hob's Barrow, Secret Files: Tunguska, The Hand of Glory, Darkestville Castle + tuzin staroci których nie mogę ukończyć od lat.. :bezradny:
Będę łupał: Gabriel Knight 3, Blade Runner
Ukończyłem ostatnio: Return to Monkey Island, Gabriel Knight 2, Voodoo Detective, The Blind Prophet.

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 250 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 69 razy

Post autor: kassiopestka » 16 września 2022, 16:29

Spoksik. ;) Możemy grać w ten sposób, bo i ja kompletnie nie mam czasu. Odpaliłam wtedy Księciunia w niedzielę wieczorem, pograłam chwilę, stwierdziłam, że bardzo fajny dubbing i na razie na tym się skończyło, bo mam mamę w szpitalu i nie mam w tej chwili czasu na nic. Ale może w weekend się coś uda. :)
Moja kolekcja przygodówek
Ostatnio ukończone: Justin Wack and the Big Time Hack
Gram: Książę i tchórz
W kolejce: BROK the InvestiGator, Lord Winklebottom Investigates, Gabriel Knight: Sins of the Fathers 20th Anniversary Edition
Czaję się na: The Season of the Warlock, PRIM, The Adventures of Bryan Scott, A Little Less Desperation, A Twisted Tale

Awatar użytkownika
Konrad
Poszukiwacz Przygód

Post autor: Konrad » 16 września 2022, 18:15

Dużo zdrowia dla Mamy!
Obecnie na tapecie: The Excavation of Hob's Barrow, Secret Files: Tunguska, The Hand of Glory, Darkestville Castle + tuzin staroci których nie mogę ukończyć od lat.. :bezradny:
Ukończyłem ostatnio: Return to Monkey Island, Gabriel Knight 2, Voodoo Detective, The Blind Prophet.

Awatar użytkownika
Konrad
Poszukiwacz Przygód

Post autor: Konrad » 19 września 2022, 19:21

Pierwsze 20 minut Monkey Island 6 za mną. Jest ciekawie. Niestety czas na przerwę.

Awatar użytkownika
SpokoWap
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 12 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 29 razy

Post autor: SpokoWap » 22 września 2022, 12:40

Przeszedłem świetne Immortality i gram w zaskakująco niezłe State of Mind. Zaskakująco, bo część opinii o jakie się potykałem było nie do końca pozytywnych, a to naprawdę solidna produkcja - fabuła, oprawa, długość, wszystko poza niedużą ilością zagadek jest na duży plus.
Obecnie grane: Orientalne Noce (PC), God of War (PS4)
Stacja Sto Słów - moje miejsce w sieci

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 250 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 69 razy

Post autor: kassiopestka » 22 września 2022, 20:56

Grałam w Sate of Mind - ma ta gra coś w sobie. Fajny pomysł. Przydałaby się wersja PL. :)
Moja kolekcja przygodówek
Ostatnio ukończone: Justin Wack and the Big Time Hack
Gram: Książę i tchórz
W kolejce: BROK the InvestiGator, Lord Winklebottom Investigates, Gabriel Knight: Sins of the Fathers 20th Anniversary Edition
Czaję się na: The Season of the Warlock, PRIM, The Adventures of Bryan Scott, A Little Less Desperation, A Twisted Tale

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy o grach”