Quest for Infamy

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 135 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 139 razy
Re: Quest for Infamy

Post autor: Urszula » 02 kwietnia 2014, 17:58

jarecki83 pisze:Jak się półki uginają od gier, to na drugi monitor też wypadałoby zrobić miejsce :P
Monitor się na półkę nie zmieści, a półki się nie uginają, bo są lekkie i mam jeszcze miejsce na kolejne.
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
Gocciana
Publicysta
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 11 razy

Post autor: Gocciana » 03 kwietnia 2014, 16:39

pelagia pisze:Rzecz gustu. Moje poczucie estetyki nie toleruje takich kanciastych, pikselowatych postaci. :P
Nie wiem czy to poczucie estetyki, czy w oczy mnie kłuje, ale pikselozę 'słabo'... toleruję :D
Один человек сказал, всем нам улыбается смерть, мы лишь можем улыбнутся ей в ответ:-)

Awatar użytkownika
adventurka
Administrator
Podziękował(a): 94 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 56 razy

Post autor: adventurka » 04 maja 2014, 00:34

Phoenix Online zapowiedziało premierę Quest For Infamy na 26 czerwca 2014. Na stronie domowej projektu ruszyła przedsprzedaż gry.
Kontakt w sprawach forum: adventurka[at]przygodomania.pl

Awatar użytkownika
jarecki83
Publicysta
Podziękował(a): 10 razy

Post autor: jarecki83 » 04 maja 2014, 01:08

Ech, jak widzę takie klimaty i taką grafikę, to nie potrafię się oprzeć... Ale najpierw wypadałoby ukończyć wszystkie Quest for Glory, a przynajmniej jedną część :bezradny:

Awatar użytkownika
adventurka
Administrator
Podziękował(a): 94 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 56 razy

Post autor: adventurka » 14 lipca 2014, 00:06

Wyszła 10 lipca 2014.
Kontakt w sprawach forum: adventurka[at]przygodomania.pl

Awatar użytkownika
Vicek
Publicysta
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 57 razy

Post autor: Vicek » 16 lipca 2014, 16:26

Jest już na Steamie i GOGu.
_________________________________________________________________________________________________
Kanał na youtube o przygodówkach i nie tylko: http://www.youtube.com/user/vicek83

Awatar użytkownika
kNOT
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 16 razy

Post autor: kNOT » 16 lipca 2014, 20:24

A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają...

Awatar użytkownika
Vicek
Publicysta

Post autor: Vicek » 08 sierpnia 2014, 16:03

Fajna reklama w stylu retro :P

Obrazek
_________________________________________________________________________________________________
Kanał na youtube o przygodówkach i nie tylko: http://www.youtube.com/user/vicek83

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Przygodożerca
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate
Otrzymał(a) podziękowania: 20 razy

Post autor: Sir_Kiełbasa » 08 sierpnia 2014, 19:37

Jeszcze wydanie by się przydało w stylu retro. Choćby ala KQ5.

Awatar użytkownika
Dynia
Publicysta
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Post autor: Dynia » 11 października 2014, 00:41

Akurat zacząłem zabawę z The Quest for Infamy. Gra jest zwyczajnie wspaniała.

Nasze oczy przywykłe do antyaliasingów, SMAA, TXAA, FXAA, super duper x64 gładkich krawędzi i dalekich horyzontów pełnych barw atakuje nagle i bezlitośnie, rozpikselowana jak w kieleckim za najlepszych lat Sierry czy LucasArts grafika. I to nie byle jaka, trza przyznać uczciwie że robiona przez wyczulonych artystycznie speców a nie jakieś kickstarterowe ad hoc dziadygi usiłujące być "retro" bo tak jest teraz modnie.
Podczas intra - swoją drogą wspaniałego - nasz protagonista- z wyglądu taki Aragorn z NRD, o imieniu którego nie pamiętam teraz [ Rohem czy jakoś tak - wybaczcie gorączka grypa] chędoży sobie w najlepsze córkę Barona, w jego własnym zamku. Niestety miłosne igraszki naszego łazęgi przerywa sztywny tata młodej baronówny, a nasz bohaterski i dziarski młodzian musi się salwować ucieczką poprzez las zastawy, mebli , ku oknu.
Kiedy już ląduje na dupsku pod zamkowym oknem, czym prędzej ucieka na trakt i rusza ku przygodzie. Napotkany wóz podwozi Rohema [dalej nie jestem pewny czy to dobre imię ale się poprawi] do pobliskiego miasteczka o nazwie Volksville gdzie spotyka na pierwszy ogień metro-seksulanego [bleh - jestem homofobem sorry] sprzedawcę kocy i innych pierdół. I tak zaczyna się nasza wspaniała przygoda - jak skończę grać z pewnością napiszę recenzję w formie krótkiej opowieści o dzielnych wyczynach tego zacnego kamrata [nie tego od dywanów]. Gra póki co jest naprawdę wyborna, serio.
Nieco kojarzy się z Quest for Glory , choć i klimaty Veil of Darkness tutaj są obecne. Wszystko okrasza wspaniała oprawa, [pełny voice acting] , oraz superaśna mechanika [spróbujcie wywalić - w sensie porąbać drzwi w jakimś domu w Volksville ;) ], wygodny interfejs i mnóstwo humoru. Nie dajcie się zwieść przeciętnym recenzjom, mimo walącej w oczy czasem amatorskiej roboty ta gra ma duszę.
Jest przy tym fajniejsza niż zbliżone Heroine Quest. Zaprawdę warto ! Już se przypomniałem to Roehm. Pomóżmy mu, w jego drodze do niesławy!
[ Kiedyś w Top Secrecie był taki cykl opowiadań humorystycznych, gdzie ekipa pokroju Kopalny, Sir Haszak itd. w realiach fantasy doświadczała przeróżnych zabawnych przygód - ta gra to w zasadzie,
coś jak wersja solo tamtego wiekopomnego dokonania - mam nadzieję że ktokolwiek pamięta - już sam zapomniałem jak ten cykl się zwał]

Mimo że od wczoraj mam kontakt z tym tytułem to bawię się 3 x lepiej niż przy najnowszym Szerloku.

:dziadek: STANOWCZO RZONDAM OD ADMINISTRACJI ÓTWOŻENIA osobnego poddziału dla tego arcydzieła!!!! :dziadek:

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 135 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 139 razy

Post autor: Urszula » 11 października 2014, 14:16

To ja bardzo proszę, o 10 ładnych screenów z gry.
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
Dynia
Publicysta
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Post autor: Dynia » 11 października 2014, 15:45

Odpalę w wolnej chwili Gadwina i skapczuruję parę własnych szkrinów - żeby było wiadomo że to własne będą mieć nieusuwalny znak z Dynią .

Awatar użytkownika
kNOT
Przyjaciel forum
Otrzymał(a) podziękowania: 16 razy

Post autor: kNOT » 15 października 2014, 19:31

Nic, tylko brać... za jedyne €7.99 :dziadek:
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają...

Awatar użytkownika
Vicek
Publicysta

Post autor: Vicek » 16 marca 2015, 01:42

Trwają prace nad prequelem Quest for Infamy.

http://www.infamous-quests.com/home/gam ... oehm-ruin/

Awatar użytkownika
SpokoWap
Przyjaciel forum

Post autor: SpokoWap » 16 marca 2015, 12:02

Vicek, a grałeś już w Quest for Infamy? Kilka miesięcy temu grę kupiłem, ale nie odpalam z obawy, że przerośnie mnie poziom skomplikowania - tak to staroszkolnie wygląda ;)
Obecnie grane: Bizarre Earthquake (PC), Spyro (PS4)
Stacja Sto Słów - moje miejsce w sieci

Awatar użytkownika
Vicek
Publicysta

Post autor: Vicek » 16 marca 2015, 13:33

Nie, nie grałem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Quest for infamy”