Murdered: Soul Suspect - gra Squre Enix

Awatar użytkownika
UpartaZołza
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 3 razy

Re: Murdered: Soul Suspect - gra Squre Enix

Post autor: UpartaZołza » 05 marca 2014, 15:52

Akurat dementorów może bym tam nie chciała spotkać :E ale zgadzam się, że właśnie te demony i inne takie dają właśnie "ten" klimat ;)

Btw, dokładna data premiery to 6 czerwca ;)
Aut viam inveniam aut faciam.
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Awatar użytkownika
Vicek
Publicysta
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 57 razy

Post autor: Vicek » 05 marca 2014, 16:24

Też się zgadzam :) Duchy, demony i inne ciemne moce potrafią mnie przestraszyć, w przeciwieństwie do krwawych scen, które nie robią na mnie takiego wrażenia :) A lubię czasem podskoczyć na krześle ze strachu :P
Dementorzy faktycznie nie bardzo do tej gry pasują, aczkolwiek z serii o Harrym Potterze można byłoby zrobić świetne przygodówki. Tyle tam ciekawych pomysłów... A przykład Keepsake pokazuje, że da się zrobić fajną grę przygodową w tych klimatach ;)
_________________________________________________________________________________________________
Kanał na youtube o przygodówkach i nie tylko: http://www.youtube.com/user/vicek83

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 106 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 35 razy

Post autor: kassiopestka » 05 marca 2014, 17:47

No z tym dementorem to taki żarcik, tak mi się ten zakapturzony bez twarzy skojarzył. Zazdroszczę wam, że się nie boicie, ja się, niestetki, boję i faktycznie - prędzej zagram w grę z trupami (byle nie zbyt naturalistycznymi) niż z duchami itp.

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 135 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 139 razy

Post autor: Urszula » 05 marca 2014, 23:21

Wynika z tego trailera, że trzeba będzie walczyć/bić, to już nie mój klimat. Więc specjalnie na takie innowacyjne gry nie czekam. :)
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
Anika
Publicysta
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 4 razy

Post autor: Anika » 06 marca 2014, 20:55

UpartaZołza pisze: Btw, dokładna data premiery to 6 czerwca ;)
Słyszałam już jakiś czas temu o tej grze i odkąd przeczytałam gdzieś tam pierwszy artykuł o niej jestem strasznie zainteresowana :) Więc podejrzewam, że jeśli cena będzie całkiem przystępna to 6 czerwca będę w sklepie :D Wg mnie całkiem ciekawie się prezentuje...coś innego niż zwykle. Oby tylko nikt nic nie zepsuł, bo gra ma potencjał...tak przynajmniej wynika z tych wszystkich opisów. Więc niech nie ulepszają nic na siłę, tylko wydają szybko i dają do grania :D

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Post autor: Urszula » 10 marca 2014, 14:22

[wrap=left]http://www.przygodomania.pl/wp-content/ ... kladka.jpg[/wrap] Wydawnictwo Cenega informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła przygodowa gra akcji, pt. Murdered: Śledztwo zza grobu. Premiera gry przewidywana jest na czerwiec 2014 roku, na PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 oraz Xbox One w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Rodzima wersja językowa na Xbox One będzie dostępna w formie aktualizacji przez Internet najwcześniej w dniu polskiej premiery konsoli. Za tłumaczenie gry na język polski odpowiada firma QLOC S.A.

Dla Ronana O'Connora, policjanta z trudną przeszłością z Salem, śmierć stała się zaledwie początkiem.

Po tym jak ginie na służbie próbując zapobiec włamaniu, przenosi się w zaświaty, a jedynym sposobem, żeby wydostać się z wymiaru „Zmierzchu”, jest odnalezienie własnego zabójcy. Aby odkryć szokującą prawdę o tym, kto stoi za jego śmiercią, będzie musiał wykorzystać swoje nowo nabyte nadprzyrodzone moce i stawić czoła demonom.

Miejscem śledztwa zza grobu będzie Salem – mroczne miasteczko, w którym główny bohater może dowolnie przeszukiwać drewniane domy, wąskie uliczki, gotyckie kościoły i historyczne budynki Nowej Anglii.

Tytuł można zamawiać przedpremierowo m.in. na muve.pl, sklep.cdaction.pl, sklep.ppe.pl oraz sklep.gry-online..

Źródło: informacja prasowa

Sugerowana cena gry 119 zł.
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Przygodożerca
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate
Otrzymał(a) podziękowania: 20 razy

Post autor: Sir_Kiełbasa » 10 marca 2014, 15:08

Urszula pisze:przygodowa gra akcji
Czyli po prostu action-adventure? Czy PGA to jakiś inny gatunek?
Sugerowana cena gry 119 zł.
I znowu mamy rozjazd cen. W kraju wersje na PS4 i X1 jakieś 250zł, a w Amazonie 50zł mniej. I kupuj tu polskie. :) Taką Beyond Two Souls (edycję specjalną) można było dostać w Amazonie około 100zł taniej.

Awatar użytkownika
UpartaZołza
Przyjaciel forum

Post autor: UpartaZołza » 10 marca 2014, 22:52

Urszula pisze:Sugerowana cena gry 119 zł.
Szkoda, że ta cena dotyczy tylko wersji PC. Nie pogniewałabym się wcale, gdyby wersja na PS3 też była w takiej cenie :P
I, jak widzę, będzie tylko "zwykłe" wydanie. Żadnej edycji specjalnej/kolekcjonerki? Eh :|

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Post autor: Urszula » 21 marca 2014, 10:52

Nowy trailer do gry Murdered: Śledztwo zza grobu w polskiej wersji językowej.

[BBvideo 425,350][/BBvideo]
Moje gry

Awatar użytkownika
jarecki83
Publicysta
Podziękował(a): 10 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 11 razy

Post autor: jarecki83 » 21 marca 2014, 13:49

Klimat mi się podoba, graficznie też jest przyjemnie, ale coś czuję, że ta gra będzie musiała poczekać na lepsze czasy, bo mój prawie dwuletni pecet jej nie udźwignie.

Awatar użytkownika
Adam_OK
Moderator
Podziękował(a): 61 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 36 razy

Post autor: Adam_OK » 21 marca 2014, 13:56

Mnie też klimat się podoba, myślę, że choć częściowo może on być zbliżony do serii Blackwell :)
Czasem trzeba się cofnąć, aby móc pójść dalej.
Moja lista gier ukończonych
W sprawach forum i www piszcie: adam_ok(at)przygodomania.pl

Awatar użytkownika
UpartaZołza
Przyjaciel forum

Post autor: UpartaZołza » 21 marca 2014, 14:38

Klimat faktycznie świetny. Już się nie mogę doczekać :] Oby tylko cała gra trzymała poziom... :|

Awatar użytkownika
Vicek
Publicysta
Otrzymał(a) podziękowania: 57 razy

Post autor: Vicek » 21 marca 2014, 15:16

Trailer przypomina mi kinowe zwiastuny wysokobudżetowych filmów. Nie ma nawet porównania do trailerów z większości klasycznych przygodówek ;)
Świetnie się to zapowiada, mam tylko nadzieję, że mój wysłużony Pecet da sobie radę :E
_________________________________________________________________________________________________
Kanał na youtube o przygodówkach i nie tylko: http://www.youtube.com/user/vicek83

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Przygodożerca
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate

Post autor: Sir_Kiełbasa » 21 marca 2014, 16:49

Te świecące otwory po kulach już mogli sobie darować. Nie wygląda to najlepiej, oj nie. :nie:

Awatar użytkownika
NajPhil
Publicysta
Otrzymał(a) podziękowania: 9 razy

Post autor: NajPhil » 11 kwietnia 2014, 17:32

Na gryonline pojawił się artykuł od kogoś, kto miał okazję krótko przetestować ten tytuł. Trochę mnie zmartwiły te doniesienia. Szczególnie ten kawałek: "Dla przykładu, przywołując w głowie kręcącego się na miejscu zbrodni policjanta odpowiednią myśl, będziemy mogli spowodować, że przesunie on leżącą na stole teczkę, pod którą znajdują się zdjęcia będące kolejną poszlaką. Innym razem będziemy mogli „opętać” kogoś podczas cichej rozmowy, by móc podsłuchiwać. Chwilowe opętanie funkcjonariusza piszącego coś w notatniku pozwoli z kolei na spojrzenie na kartkę z jego perspektywy i poznanie nowych informacji. Zdolności będą jednak działać kontekstowo, co znaczy, że w poszczególnych miejscach będziemy mieli narzucone z góry możliwości. Trochę szkoda, bowiem eksperymentowanie mogłoby być bardzo ciekawe.
Jakhudu?
~ to po elfiemu znaczy - "Co słychać?"
Vermallu cum festi dalbo!
~ To, tak dokładnie nie wiem co oznacza, ale jak facet tak powiedział w sklepie, to kupił bardzo ładne wiadro.

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Post autor: Urszula » 11 kwietnia 2014, 17:46

Chyba to nie będzie typowa przygodówka, zresztą biorąc pod uwagę, że wzięła się za to Cenega, to pewne jest, że będzie to bardziej action adventure niż odwrotnie.
Moje gry

Awatar użytkownika
giovanna
Obserwator

Post autor: giovanna » 14 kwietnia 2014, 19:12

Fajna gra, tylko niestety mój komputer już się do niej nie nada, no i czy ja będę umiała w nią grać :|

Ale cena ... :strach:

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Przygodożerca

Post autor: Sir_Kiełbasa » 17 kwietnia 2014, 17:04

No i proszę, będzie też edycja limitowana.
Obrazek

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Post autor: Urszula » 30 kwietnia 2014, 19:42

Kolejny trailer

[BBvideo 425,350][/BBvideo]
Moje gry

Awatar użytkownika
Xantia
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Post autor: Xantia » 01 maja 2014, 02:25

Znowu jakaś masakra i ciężki klimat. Bleeee :( i ten amerykański natrętny bełkot. Ble, ble, bleee.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Murdered: śledztwo zza grobu”