

Przygodomania urodziła się pięć lat temu. Nie przyniósł jej bocian. Nie znaleźliśmy jej w kapuście. To nie była wiosna ani lato czy jesień. To była zima. Więc skąd się wzięła Przygodomania?
Zgadliście! Przygodomania spadła na ziemię wraz ze śniegiem, choć niekoniecznie pierwszym. Śnieg w naturze rzadko już u nas występuje, wiec by uczcić okoliczności jej przyjścia na świat, nasz urodzinowy konkurs ma zimową szatę.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, a żebyście się z nami nie nudzili w przyszłości, proponujemy do wygrania kilka tytułów.


- The Last Door: Collector's Edition
- Morningstar: Descent to Deadrock
- Face Noir
- Quest for Infamy
- Moebius: Empire Rising
- Deponia
- Dreamfall Chapters
- Goetia
- The Secret Order 4: Beyond Time
- Sherlock Holmes: Crimes and Punishments
- Obduction
- Memoria
- Deponia 1 i 2
- Deponia Doomsday
- Dracula: Antologia



Odgadnij hasło widoczne w diagramie na urodzinowym torcie. Odgadnięte hasło prześlij na podany niżej adres jako rozwiązanie zadania konkursowego.













- Litery potrzebne do uzupełnienia diagramu na torcie znajdziesz, jeśli rozpoznasz gry ze screenów ukrytych pod śnieżynkami.
- W poście konkursowym jest 21 aktywnych śnieżynek.
- Poszukiwane litery są zawarte w imionach i nazwiskach grywalnych bohaterów gier pokazanych na obrazkach.
- Wszystkie gry ze screenów możesz odszukać w naszej Przygodopedii. Imiona i nazwiska ich bohaterów również.
- Uwaga! Akcja gier uwzględnionych w konkursie nie zawsze toczy się „wśród śniegu i lodu” - ich bohaterowie czasem tylko w takich krainach bywają.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród, trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem Przygodomanii i podać prawidłowe rozwiązanie zadania konkursowego. Odpowiedź należy wysłać pod adres podany poniżej.
E-mail powinien być zatytułowany Konkurs urodzinowy, a w treści oprócz rozwiązania, powinien się znajdować nick, pod jakim jesteście zarejestrowani na forum oraz adres do wysyłki nagrody (fizyczny lub e-mail w zależności od typu nagrody).
Redakcja przygodomanii.pl życzy szczęścia.
Regulamin konkursu:
- W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik forum, poza redakcją.
- Dozwolone jest jedynie jedno zgłoszenie konkursowe na osobę, gospodarstwo domowe, adres e-mail.
- Każdy użytkownik może wygrać tylko jedną nagrodę.
- Zgłoszenie musi zawierać poprawną odpowiedź, nick używany na forum oraz adres do wysyłki nagrody. Dodatkowo prosi się o odpowiednie zatytułowanie maila.
- Nagrody zostaną rozlosowane wśród tych osób, które nadeślą zgłoszenia zawierające w/w dane przed upływem czasu trwania konkursu.
- Zgłoszenia nadesłane po upływie wyznaczonego terminu lub z kilku kont nie wezmą udziału w losowaniu nagród.
- Nagrody nie podlegają wymianie.