Rozdawajka: Dzień kobiet

Czyli miejsce, gdzie można wygrać grę
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Monttsserat
Moderator
Podziękował(a): 12 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 19 razy

Rozdawajka: Dzień kobiet

Post autor: Monttsserat » 08 marca 2019, 10:46

Obrazek
Kobiece postacie zajmują szczególne miejsce w grach przygodowych. Twórcy chętnie sięgają po panie, by uczynić z nich protagonistki w swoich produkcjach. Czy i Wy je lubicie?
ZADANIE KONKURSOWE

Opiszcie w komentarzu, pod tym postem:
Z którą żeńską postacią, z gier przygodowych lub okołoprzygodówkowych, chętnie spędziłbyś/spędziłabyś jeden dzień i dlaczego?

Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone grą niespodzianką - przygodówką lub inną - w formie kodu STEAM!
Akcja trwa do
niedzieli 10 marca 2019 do godziny 23:59
Serdecznie zapraszamy.
Regulamin konkursu:
  1. W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik forum, poza redakcją.
  2. Dozwolone jest jedynie jedno zgłoszenie konkursowe na osobę, gospodarstwo domowe.
  3. Każdy użytkownik może wygrać tylko jedną nagrodę.
  4. Zgłoszenie musi zawierać odpowiedź na pytanie konkursowe i być zapisane w komentarzu pod postem konkursowym.
  5. Nagrody zostaną przekazane użytkownikom, których odpowiedzi zostaną uznane za najciekawsze, a które zostały przesłane przed upływem czasu trwania konkursu. Zgłoszenia nadesłane po upływie wyznaczonego terminu lub z kilku kont nie wezmą udziału konkursie.
  6. Nagrody zostaną przesłane za pomocą wiadomości prywatnej forum Przygodomanii.
Redakcja Przygodomanii życzy szczęścia!
Lepiej wspierać rodzimych artystów, niż być ignorantem

http://www.annaalternatywnie.blogspot.com
http://www.annateodorczyk.com

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 135 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 136 razy
Re: Rozdawajka: Dzień kobiet

Post autor: Urszula » 08 marca 2019, 11:02

Myślałam, że dzisiaj będzie gra, zamiast kwiatka. :)
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
Monttsserat
Moderator
Podziękował(a): 12 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 19 razy

Post autor: Monttsserat » 08 marca 2019, 13:10

Urszula pisze:Myślałam, że dzisiaj będzie gra, zamiast kwiatka. :)
A co? Nie dostałaś żadnej?
Lepiej wspierać rodzimych artystów, niż być ignorantem

http://www.annaalternatywnie.blogspot.com
http://www.annateodorczyk.com

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 135 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 136 razy

Post autor: Urszula » 08 marca 2019, 14:38

Ano nie, widocznie nie zasłużyłam :)
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
aerie

Post autor: aerie » 08 marca 2019, 21:49

Najchętniej spędziłabym dzień z Michonne z The Walking Dead. Pokazałaby mi jak walczyć z zombie i przetrwać apokalipsę. Wysłuchałabym wszystkie historie, które się jej przytrafiły i myślę, że tworzyłybyśmy zgrany duet ;)

Awatar użytkownika
Sally Sparrow
Poszukiwacz Przygód
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://forum.przygodomania.pl/viewtopic ... 751#p57751
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Post autor: Sally Sparrow » 09 marca 2019, 12:58

Muszę wspomnieć o grach nie-przygodowych, zdecydowanie Lara Croft z nowej serii Tomb Raider! Silna, zdeterminowana i odważna, zawsze pakuje się w kłopoty. Czego tu nie lubić? Dzień spędzony z nią z pewnością byłby pełen niesamowitych zdarzeń. A jeśli chodzi o przygodówki: Samantha Everett z Gray Matter lub Chloe z Life is Strange. Obie lubią łamać zasady i mają rebelianckie charaktery. Samantha jest iluzjonistką, więc mogłaby nauczyć mnie kilku karcianych sztuczek.

Awatar użytkownika
crouschynca
Publicysta
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 9 razy

Post autor: crouschynca » 09 marca 2019, 15:44

Wybieram charyzmatyczną Jańcię z Larry'ego 7. Głośno byśmy sobie razem ponarzekały na dręczące nas migreny. :E :oczko:
crouschynca.blogspot.com - blog o filmach, grach i książkach

Awatar użytkownika
PawelJasiak
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 2 razy

Post autor: PawelJasiak » 10 marca 2019, 01:04

Nie no, jak dla mnie to absolutnie system zmiotła Grace Nakimura z GK swoimi rzeczowymi analizami. Jakby powstał GK 4, to mógłby się dziać w Japonii, a dwójka łowców mogłaby się zająć jakimś japońskim demonem.

Awatar użytkownika
DirkPitt1
Publicysta
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 28 razy

Post autor: DirkPitt1 » 10 marca 2019, 11:55

Z gier pozaprzygodówkowych, chętnie spędziłbym trochę czasu z moją ulubioną kosmitką czyli Liarą T'soni. Jako Shadow Broker, mogłaby mnie wiele nauczyć o inwigilacji, a skoro dziś i tak każdy każdego podsłuchuje, to dobrze by było być w tym najlepszym. Z przygodówek chętnie spotkałbym się z duetem Max i Chloe z Life is Strange. Jakoś cholernie polubiłem tę dwójkę, buntowniczość Chloe i pewną nieporadność Max.
- Bruno, ty chyba masz paranoję.
- Paranoja jest wtedy, gdy nikt nie chce cię zabić. -BS3

Awatar użytkownika
Drenz
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://forum.przygodomania.pl/viewtopic ... 091#p61091
Otrzymał(a) podziękowania: 5 razy

Post autor: Drenz » 10 marca 2019, 23:57

Mało grałem w przygodówki, w których gramy kobietą lub mamy do czynienia z taką ciekawa postacią. Dziewczyny Life is Strange były mega irytujące, szczególnie wkurzająca Chloe. W klasyki, gdzie głównymi bohaterami są kobiety jeszcze nie grałem. Do głowy przychodzi mi jedynie pułkownik Ling z Returner 77, która często kontaktuje się z naszym bohaterem i jest grana przez aktorkę - ładną Azjatkę ;) Z nią bym mógł spędzić dzień :). A poza tym z postaci kobiecych najbardziej zapadły mi w pamięć Ailish i Buki z gry Sudeki. Poza tym Rhulana z Drakensanga. Tak to nawet ostatnie Lary Croft są wg mnie mdłe i nieciekawe...
Ostatnio skończone: Sherlock Holmes: Zbrodnia i Kara, Elderborn, A Plague Tale: Innocence
Gram: Smoke and Sacrifice, The Outer Worlds, The Free Ones

ODPOWIEDZ

Wróć do „Konkursy”