Wrath of Anias - opinia użytkownika

ODPOWIEDZ

Co myślisz o grze?

10. Idealna pod każdym względem
0
Brak głosów
9. Prawie doskonała
0
Brak głosów
8. Świetna z małymi niedociągnięciami
0
Brak głosów
7. Dobra, ale czegoś jej brakuje
0
Brak głosów
6. Mogłaby być troszkę lepsza
0
Brak głosów
5. Niczym specjalnym się nie wyróżnia
0
Brak głosów
4. Więcej wad niż zalet
0
Brak głosów
3. Mogło być jeszcze gorzej
0
Brak głosów
2. Kiepska, to mało powiedziane
1
100%
1. Szkoda pieniędzy i zachodu
0
Brak głosów

Liczba głosów: 1

Awatar użytkownika
Drenz
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://forum.przygodomania.pl/viewtopic ... 091#p61091
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 30 razy
Wrath of Anias - opinia użytkownika

Post autor: Drenz » 14 marca 2022, 11:15

wrath.of.Anias.cover.jpg
Myślałem, że dostanę za darmo choć odrobinę produkcji mystopodobnej. Myliłem się, ale od początku:
Jest to przede wszystkim gra z błędami. Niestety przez nie musiałem rozpoczynać dwukrotnie grę (w sumie trzy razy, bo nie ma tutaj zapisu i po wyjściu z gry zaczynamy od nowa). Raz po dojściu do latarni i powrocie zginąłem, bo spadłem ze schodów i się gra zacięła. I zaczynałem od nowa - wtedy gdy już zjechałem do jaskini nie mogłem przeskoczyć na drugą stronę, bo pułapki mnie zabijały. Odpuściłem sobie. Po kilku dniach zawziąłem się i zacząłem kolejny raz. Szło szybko, bo wiedziałem co gdzie jest (jedynie sztylet zmienia miejsce położenia) i gdy zjechałem na dół okazało się, że pułapki mnie zabijały, bo trzeba było przeskoczyć linkę, która wcześniej nie była widoczna... W innym miejscu też ten błąd wystąpił. Do tego często gra w kilku momentach się zawiesiła, przez co znikał interfejs oraz kursor i trzeba było się posiłkować się TABem.

Jak na Unreal - grafika brzydka, ale dla mnie to zazwyczaj drugorzędna sprawa. Jednak optymalizacja leży. Myślałem, że mi komp zaraz odleci, choć przy nawet nowszych grach chodzi na wysokich ustawieniach jak ta lala. Muzyka dobra. Jest dubbing, ale brak napisów, więc nieanglojęzyczni gracze muszą się dobrze wsłuchać.

W grze nie ma zagadek. Wszystko polega przede wszystkim na eksploracji. Plus, że darmowa. Pisząc te spostrzeżenia dopiero uświadomiłem sobie jak to jest słaba gra. Nawet z gameplayu to aż tak nie wynikało pomimo błędów. Pewnie i tak mało kto zagra w tę produkcję, ale gdyby jednak na nią trafił, to lepiej zagrać aż będzie załatana lub zwyczajnie dać sobie z nią spokój. 2/10
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio skończone: Amnesia: Rebirth, Escape Academy, Road 96, The Guest, Mask of Mists, A Building Full of Cats,
Gram:Primal Light, Kroniki Myrtany: Archolos, Eco Hole, Starry Knight, Infernax, Beautiful Desolation, The Evil Within

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wrath of Anias”