Shattering, The - zwiastun

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adventurka
Administrator
Posty: 2748
Rejestracja: 16 lutego 2012, 00:23
Lokalizacja: Słupsk
Podziękował(a): 94 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 57 razy
Płeć:

Shattering, The - zwiastun

Post autor: adventurka » 27 kwietnia 2020, 19:49

Thriller psychologiczny ze studia Super Sexy Software. Niestety, jak piszą twórcy, bez skomplikowanych puzzli, więc to kolejny pierwszoosobowy spacerowicz. Plusem są polskie napisy, a ciekawostką fakt, że trzon studia stanowią Polacy.
Nie pamiętasz zupełnie nic. Otoczony bielą słyszysz czyjś głos, a przed twoimi oczami kołysze się zegarek.

“Musimy spróbować ponownie.... Wiem, że myślisz, że wszystko jest w porządku. Ale powiedz mi… Jak możesz nie pamiętać nawet jej imienia?”

The Shattering pozwala spojrzeć na świat oczami Johna Evansa, który za wszelką cenę próbuje ułożyć swoją przeszłość i teraźniejszość w spójną całość. Utrata pamięci to jedna rzecz. Ale co się stanie, jeśli twój umysł poprowadzi cię ścieżką kłamstw i ułudy, tylko po to, aby ochronić cię przed prawdą?

Podążaj za głosem doktora, który będzie towarzyszył ci podczas twojej podróży w głąb umysłu. Doświadczaj kluczowych momentów z życia Johna, które go zdefiniowały i ukształtowały. Odkryj prawdę, roztrzaskaj kłamstwa, dowiedz się co przytrafiło się Johnowi... i przypomnij sobie Jej imię.

The Shattering jest psychologicznym thrillerem, oglądanym z perspektywy pierwszej osoby. Cechuje go dynamiczna zmiana otoczenia, piękna estetyka oraz intrygująca fabuła. Nie ma możliwości porażki, ani skomplikowanych puzzli. Rozgrywka zaprojektowana jest tak, abyś mógł w pełni doświadczyć tego samego, co protagonista, który krok za krokiem zbliża się do rozwiązania zagmatwanej tajemnicy przeszłości. Pełna emocji ścieżka dźwiękowa znakomicie dopełnia każdą chwilę spędzoną w grze. (opis producenta)


Strona domowa / Press Kit / Przygodopedia
GOG / Steam
Kontakt w sprawach forum: adventurka[at]przygodomania.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „S Ś”