Session seven - zwiastun

ODPOWIEDZ
Kubi
Publicysta
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 8 razy

Session seven - zwiastun

Post autor: Kubi » 03 lutego 2021, 19:56

Oficjalne spolszczenie gry Session Seven już dostępne!

Session Seven to darmowa gra point & click, skierowana głównie dla fanów klasycznych przygodówek 2D. W grze wcielamy się w Ryan-a, ojca i męża, który budzi się w zamkniętej piwnicy, zakrwawiony, poobijany i nieświadomy tego co się z nim stało. Posiadając jedynie kilka dostępnych w piwnicy przedmiotów, Ryan musi uwolnić się z niewoli i wyjaśnić co dokładnie się stało. Rozgrywka przeplatana jest kilkoma sesjami z psychologiem, w trakcie których Ryan zwierza się terapeucie ze swoich traum i stara się opowiedzieć mu swoją własną historie.

Tłumaczenie: Maciej Kubiszewski
Korekta: Annica88

Awatar użytkownika
kNOT
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 16 razy
Re: Session seven - zwiastun

Post autor: kNOT » 06 lutego 2021, 23:43

Beznadziejna grafika, beznadziejne archaiczne sterowanie i beznadziejna strona techniczna, ale za darmo...
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają...

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 136 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 39 razy
Re: Session seven - zwiastun

Post autor: kassiopestka » 07 lutego 2021, 12:12

No dobra - pikseloza nie jest aż tak strasznie pikselowata, bo takiej rodem z pierwszego Larry'ego nie jestem w stanie strawić. No i jest wersja PL. Tematyka nie moja, ale wszystkiemu, co wychodzi po polsku, staram się przyjrzeć, chyba że już okropnie straszy (jak Amnesie czy Penumbry). Tak że może obczaję, skoro jest za darmo, ale raczej nie w pierwszej kolejności.
Moja kolekcja przygodówek
Ostatnio ukończone: CodeRed Agent Sarah's Story - Day One, Pilot Brothers
Gram: Yet Another Hero Story
W kolejce: Pilot Brothers 2, Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice
Czaję się na: Brassheart, One helluva day

ODPOWIEDZ

Wróć do „S Ś”