Dla każdego coś miłego, czyli kilka nowości

Dział z solucjami, recenzjami oraz wszelkimi materiałami dotyczącymi gier. Tutaj również możesz zadać pytanie, gdy masz problem z grą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adam_OK
Moderator
Posty: 3343
Rejestracja: 24 lutego 2013, 10:28
Lokalizacja: Ząbki koło Warszawy
Podziękował(a): 82 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 62 razy
Płeć:

Dla każdego coś miłego, czyli kilka nowości

Post autor: Adam_OK » 13 kwietnia 2016, 00:40

Ostatnimi czasy miało swą premierę kilka przygodówek w różnych klimatach. W 1979 Revolution gracz wciela się w irańskiego dziennikarza w kraju stojącego u progu rewolucji. Decyzje, jakie gracz będzie musiał podjąć mogą zaważyć na losach jego postaci i jej najbliższych. Z kolei The Descendant jest grą w kilmatach postapo. Jesteś mieszkańcem jednego z wielkich, podziemnych bunkrów, zwanych Arkami. Musisz odkryć spisek i sprawić, że mieszkańcy Twojej Arki przeżyją. Adr1ft powinien zainteresować zarówno fanów gier kosmicznych, jak i survivali, jest bowiem ich połączeniem. Otóż bowiem gracz kieruje astronautą, który spacerował sobie po kosmosie, gdy jego stacja została zniszczona, jego skafander uszkodzony (wycieka z niego powoli tlen), a on sam ma zaniki pamięci. Mimo to musi pozbierać ze zniszczonej stacji, co sie da i wrócić bezpiecznie na Ziemię. Jest też Night Cry, którego akcja toczy się na pewnym statku, na którym dochodzi do tajemniczych morderstw oraz The Gallery - Episode 1 - gra stworzona z myślą o technologii VR inspirowana mrocznymi filmami fantasy z lat 80-tych minionego wieku. Tak więc, jest z czego wybierać, więc zachęcam do zapoznania się choć z jednym z tytułem z tej listy oraz do podzielenia się wrażeniami z niego na naszym forum .
Czasem trzeba się cofnąć, aby móc pójść dalej.
Moja lista gier ukończonych
W sprawach forum i www piszcie: adam_ok(at)przygodomania.pl

Awatar użytkownika
ZenekZombie
Administrator
Posty: 2427
Rejestracja: 19 października 2014, 14:19
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&p=30700#p30700
Podziękował(a): 54 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 49 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Dla każdego coś miłego, czyli kilka nowości

Post autor: ZenekZombie » 20 kwietnia 2016, 01:13

Night Cry na pewno ogram, ale dopiero po obniżce ceny. Serię Clock Tower sobie cenię, a skoro jest to jej duchowy następca, to może warto spróbować. Szkoda tylko, że z dotychczasowych recenzji wynika, że gra jest strasznie niedopracowana.
kontakt w sprawach forum: zenekzombie[at]przygodomania.pl
Filmy Youtube - link

ODPOWIEDZ

Wróć do „Indeks Przygodomanii”