Black mirror II

ODPOWIEDZ
ray

Black mirror II

Post autor: ray » 14 marca 2020, 14:40

Witam,mam problem z wysadzeniem włazu mam nieaktywny piksel nie robi się czerwony jak najeżdżam na najeżdżam na dynamit z zapalnikiem.Zrobiłem tak jak Ty mianowicie zmieniłem kursor z black mirror II na I
inie mogę odpalić dynamitu bo piksel w dalszym ciągu jest nieaktywny.Kręcę się po tym dynamicie i ni hu hu.
Proszę Cię o o pmoc bo tyle przeszedłem i szkoda mi gry bo jest fajna.Wysyłam link do strony to jest 14.49 minuta filmu.Dzięki z góry.
Pozdrawiam,Ray

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 135 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 139 razy
Re: Black mirror II

Post autor: Urszula » 14 marca 2020, 18:04

Ten właz się odkręcało, a nie wysadzało. Dopiero po zejściu niżej używamy, dynamitu.
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
adventurka
Administrator
Podziękował(a): 95 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 57 razy

Post autor: adventurka » 14 marca 2020, 18:31

Może skorzystaj z sejwu z paczki w tym temacie https://forum.przygodomania.pl/viewtopi ... =282&t=917
slot076.sav - Podziemia hotelu - w pomieszczeniu z zarwanym stropem po odsunięciu betonowej belki
Kontakt w sprawach forum: adventurka[at]przygodomania.pl

ray

Post autor: ray » 15 marca 2020, 08:35

adventurka pisze:
14 marca 2020, 18:31
Może skorzystaj z sejwu z paczki w tym temacie https://forum.przygodomania.pl/viewtopi ... =282&t=917
slot076.sav - Podziemia hotelu - w pomieszczeniu z zarwanym stropem po odsunięciu betonowej belki
Dzięki pomogło

ray

Post autor: ray » 18 marca 2020, 15:21

Witam,dzięki za pomoc.Potrzebuję jej jeszcze rzaz chodzi mi oslot 149 nie mogę wstawić kostura do pierwszej płyty zasłania go pasek na dole ekranu z aparatem i innymi rzeczami.Znalazłem gdzie w 19.16minucie gracz przestawia rozdzielczość ekranu na wysoką u mnie jest wysoka i się nic nie dzieje może znasz jakiś myk.Proszę o pomoc.
Pozdrawiam,ray

Awatar użytkownika
MrPepka
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 24 razy

Post autor: MrPepka » 18 marca 2020, 15:54

Jaką masz teraz rozdzielczość ustawioną w grze?

ray

Post autor: ray » 19 marca 2020, 13:06

MrPepka pisze:
18 marca 2020, 15:54
Jaką masz teraz rozdzielczość ustawioną w grze? Dzięki, wszystko gra doszedłem do tego i mam już koniec gry.
Mam tylko jeden problem.Zacząłem grać w Black mirror I bo na początku nie mogłem zapisać gry teraz już wiem ,ale doszedłem do momentu kiedy Samuel ma zabrać aparat ze swojego pokoju i tu pojawia się problem kiedy chcę zabrać aparat kursor zapala się na czerwono, ale nie ma możliwości wzięcia aparatu wyświetla się dialog "nie widzę nic wartościowego do uwiecznienia nie wiem co z tum zrobić może mógł byś mi coś podpowiedzieć.Dzięki i proszę o pomoc.Pozdrawiam,ray

ray

Post autor: ray » 19 marca 2020, 13:08

Zapomniałem podać linku do filmu to jest 12.45 minuta filmu.

Awatar użytkownika
adventurka
Administrator
Podziękował(a): 95 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 57 razy

Post autor: adventurka » 19 marca 2020, 17:58

Wygląda tak, jakbyś nie wykonał jakiejś czynności. Tu jest poradnik https://forum.przygodomania.pl/viewtopi ... =281&t=710
• Idziemy na zewnątrz i oglądamy miejsce śmierci Williama.

• Wracamy do zamku i kolejny raz rozmawiamy z Batesem, pytając o śmierć Williama.

• Razem z Batesem wracamy na miejsce śmierci i oglądamy wskazany przez niego symbol na murze.
028.jpg
• Sprawdzamy zarośla przy murze po prawej - trafiamy na dziwny przedmiot, wracamy do kuchni by oddać klucz i

porozmawiać z Batesem na temat znaleziska.

• Wracamy do swojego pokoju po aparat, niestety stare filmy nie nadają się do użytku.
Kontakt w sprawach forum: adventurka[at]przygodomania.pl

Awatar użytkownika
jackowsky
Przyjaciel forum
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://forum.przygodomania.pl/viewtopic ... t=50#p9799
Podziękował(a): 36 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 24 razy

Post autor: jackowsky » 19 marca 2020, 20:01

Lub tu.
Poszedłem w kierunku starego skrzydła, ale zainteresowało mnie okno balkonowe. Wyszedłem na balkon i spojrzałem na starą wieżę. Wyszedłem na zewnątrz i udałem się w kierunku stajni, pod wieżę. Zobaczyłem zniszczony płot. Przyjrzałem mu się dokładnie i pomyślałem, że tam spadł William. Postanowiłem się upewnić. W tym celu poszedłem do holu, aby zapytać Batesa o miejsce, w którym znaleziono ciało Williama. Bates zaprowadził mnie w to samo miejsce oraz pokazał mi dziwną plamę (symbol) na ścianie wieży, po prawej stronie okna. Gdy Bates odszedł, przyjrzałem się bliżej plamie, a później dziwnemu symbolowi, którym plama się okazała. Postanowiłem go sfotografować. Z dolnej szuflady komody w moim pokoju wyjąłem aparat.
Ostatnio skończone: Iron Danger PL (70%), Isoland 2: Ashes of Time (70%), Mira PL (50%), Isoland 3: Dust of the Universe (60%), Adera (70%)
Gram: Lost Grimoires Stolen Kingdom PL
W tle: Pillars of Eternity PL (2), Grandpa's Table PL

ODPOWIEDZ

Wróć do „Black Mirror II”