Black Mirror - ocena użytkownika

Co myślisz o grze?

10. Idealna pod każdym względem
7
26%
9. Prawie doskonała
7
26%
8. Świetna z małymi niedociągnięciami
9
33%
7. Dobra, ale czegoś jej brakuje
4
15%
6. Mogłaby być troszkę lepsza
0
Brak głosów
5. Niczym specjalnym się nie wyróżnia
0
Brak głosów
4. Więcej wad niż zalet
0
Brak głosów
3. Mogło być jeszcze gorzej
0
Brak głosów
2. Kiepska, to mało powiedziane
0
Brak głosów
1. Szkoda pieniędzy i zachodu
0
Brak głosów

Liczba głosów: 27

Awatar użytkownika
PawelJasiak
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 2 razy
Re: Black Mirror - ocena użytkownika

Post autor: PawelJasiak » 13 września 2016, 04:20

10/10

Powiem wprost, zachwycił mnie mroczny klimat starej angielskiej posiadłości :)

Awatar użytkownika
michal0308
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://przygodomania.pl/forum/viewtopic ... 1869#p1869
Podziękował(a): 13 razy
Re: Black Mirror - ocena użytkownika

Post autor: michal0308 » 17 czerwca 2019, 22:38

Bardzo dawno już nie grałem w żadną przygodówkę, oj, bardzo dawno. Dlatego przyszła mi ochota i odpaliłem Black Mirror, który na półce czekał od lat. W trakcie gry fabuła wciągnęła mnie tak bardzo, że postanowiłem sobie zakupić kolejne dwie części - jak się okazało, na allegro po taniości, bo to już przecież lata od premiery.
Generalnie nie było zbyt wielu powodów do narzekania, poza małymi niedogodnościami technicznymi, jak spolszczenie pełne "kwiatków", a nawet "kfiotków", o czym już inni pisali. Zdarzało mi się też znikanie kursora, co mnie zmuszało do zastosowania komendy: CTRL+ALT+DELETE. Po pierwszej takiej historii zacząłem robić częstsze zapisy.
Grafika w porządku jak na grę z tamtych lat, naprawdę. Nie ma się sensu przyczepiać. Oprawa audio również okej. Natomiast klimat gry zwycięża wszystko. Było mrocznie, choć i tak demotywował mnie "grobing", zwłaszcza przy końcu gry. To było nawet zabawne w sposób iście makiaweliczny.
Zakończenie kompletnie mnie rozczarowało. Nie wyjaśniło zupełnie nic. Poza tym pewnych faktów można się było domyślić od któregoś momentu w grze.
Generalnie na plus, acz do ideału troszkę jej brakuje. W kolejne części zapewne wkrótce zagram, co by poznać resztę historii.
8/10
Obecnie: Gram w: W planach GTA lub Bugs.
Niedawno: Ukończyłem: Simon the Sorcerer 4 po raz drugi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Black Mirror, The”