Old gods rising - Wielcy Przedwieczni powstają po raz kolejny

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ZenekZombie
Moderator
Posty: 2364
Rejestracja: 19 października 2014, 14:19
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&p=30700#p30700
Podziękował(a): 49 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 48 razy
Płeć:
Kontakt:

Old gods rising - Wielcy Przedwieczni powstają po raz kolejny

Post autor: ZenekZombie » 16 maja 2019, 10:43

Obrazek


Moda na Lovecrafta nie przemija. Bad Blood Studios zabrali się za tworzenie pierwszoosobowej gry przygodowej osadzonej w mitologii Cthulhu.

Old Gods Rising, bo tak nazywa się ta gra, stawia gracza w roli Thomasa Winstona, profesora starożytnej historii i niedawno zwolnionego gospodarza popularnego programu telewizyjnego „Finding Britain”. Po tym, jak wychodzi na jaw, iż jego najnowsza książka w dużej mierze opiera się na sfałszowanych dowodach, postanawia on przyjąć ofertę pracy od niezależnego reżysera filmowego, Maza Kayfera, w roli konsultanta przy nowym filmie „Old Gods Rising”. Plan filmowy, znajdujący się w Ashgate University, wydaje się być idealną lokalizacją do tego przedsięwzięcia, jednak kiedy Tom przyjeżdża na miejsce, sprawy bardzo szybko przyjmują dziwny obrót. Czy Starzy Bogowie naprawdę mają powstać? Czy może Tom jest w ukrytej kamerze, a to wszystko jest częścią złożonego planu, mającego nakłonić nic nieświadomego mężczyznę do zostania gwiazdą najbardziej ambitnego filmu reżysera?


Strona gry / Steam / PrzygodopediaW grze przyjdzie nam się zmierzyć z wieloma zagadkami. Gracz będzie musiał dokładnie badać architekturę i artefakty, aby znaleźć wskazówki na temat starożytnych początków uniwersytetu. Zdobytą wiedzę wykorzystamy do rozszyfrowania zapomnianych języków i tajemniczych rycin. Po drodze, przyjdzie nam również zbierać numery telefonów oraz prowadzić rozmowy, które pomogą stworzyć pełniejszy obraz tego, co się właściwie dzieje i dlaczego.

Na dzieło Bad Blood Studios przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka miesięcy, bowiem premiera Old Gods Rising jest przewidziana na jesień tego roku.

Obrazek
kontakt w sprawach forum: zenekzombie[at]przygodomania.pl
Filmy Youtube - link

Awatar użytkownika
adventurka
Administrator
Posty: 2829
Rejestracja: 16 lutego 2012, 00:23
Lokalizacja: Słupsk
Podziękował(a): 95 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 67 razy
Płeć:

Re: Old Gods Rising - Wielcy Przedwieczni powstają po raz kolejny

Post autor: adventurka » 21 maja 2020, 14:48

Dziś premiera.

Kontakt w sprawach forum: adventurka[at]przygodomania.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „O”