Zaginiona przygodówka z obiektem sportowym

Chcesz zagrać w przygodówkę podobną do.... lub nie pamiętasz tytułu - to pisz
ODPOWIEDZ
RioDeOlgierdo

Zaginiona przygodówka z obiektem sportowym

Post autor: RioDeOlgierdo » 13 marca 2022, 01:22

Cześć, zupełnie znienacka przypomniał mi się kadr z gry, najpewniej przygodowej, obstawiam lata 2010-2020. Jedyne, co pamiętam, to właśnie lokacja: były to tereny opuszczonego/zamkniętego obiektu sportowego/stworzonego na potrzeby olimpiady. Możliwe, że był to obiekt postsowiecki albo utrzymany w takiej stylistyce. Lokacja była dosyć ciemna i raczej zimna, niewykluczone, że było tam kilka postaci (choć sterować dało się jedną). Pamiętam, że kiedy w to grałam, mocno się zatrzymałam w tym miejscu i nie mogłam czegoś znaleźć :bezradny: Styl był raczej realistyczny, nie komiksowy czy w ogóle rysowany, ale 2D (kojarzy mi się trochę z Secret Files albo Lost Horizon, ale to chyba nie to, przeszukałam już lokacje stamtąd, chociaż mogło mi coś umknąć). Ktoś kojarzy taką lokację?

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 239 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 67 razy
Re: Zaginiona przygodówka z obiektem sportowym

Post autor: kassiopestka » 13 marca 2022, 01:52

Mnie się od razu skojarzyło z Syberią 3, ale to nie jest 2D, tylko 3D.

Jest tam na pewno opuszczony postsowiecki stadion plus budynki do niego przynależne, w tym pływalnia. Akcja gry dzieje się na terenach pokrytych śniegiem, sterujemy jedną bohaterką, ale nie brakuje innych postaci. Generalnie ona tu chodzi po opuszczonych pokojach, ale jak wychodzi na zewnątrz, to tam od czasu do czasu pojawiają się Jukole, bo oni rozbili obozowisko w pobliżu tego stadionu. I jest noc.

Obczaj sobie foty w poradnikach chociażby, a nuż to akurat to.
Moja kolekcja przygodówek
Ostatnio ukończone: Broken Sword: The Shadow of the Templars, Broken Sword 5: Klątwa węża
Gram: Moontrain, Broken Sword II
W kolejce: Crowns and Pawns Kingdom of Deceit, Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice
Czaję się na: The Season of the Warlock, PRIM, The Adventures of Bryan Scott, A Little Less Desperation, A Twisted Tale

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam gry przygodowej”