Old Skies - demo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Konrad
Obserwator
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Old Skies - demo

Post autor: Konrad » 11 czerwca 2022, 23:20

Wygląda na to że można zassać już ze Steam:
Obecnie na tapecie: The Interactive Adventures of Dog Mendonça & Pizzaboy, The Hand of Glory, Darkestville Castle + tuzin staroci których nie mogę ukończyć od lat.. :bezradny:
Będę łupał: Gabriel Knight 2

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 233 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 66 razy
Re: Old Skies - demo

Post autor: kassiopestka » 11 czerwca 2022, 23:57

Wow! Zasysam. :P

Edit:
Mocna historia. Jak reszta będzie na podobnym poziomie, to powinno być całkiem nieźle. :)
Moja kolekcja przygodówek
Ostatnio ukończone: Broken Sword: The Shadow of the Templars, Broken Sword 5: Klątwa węża
Gram: Moontrain Demo, Lucid Dream, TMoWM
W kolejce: Crowns and Pawns Kingdom of Deceit, Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice
Czaję się na: The Season of the Warlock, PRIM, The Adventures of Bryan Scott, A Little Less Desperation, A Twisted Tale

Awatar użytkownika
Annica
Moderator
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 37 razy

Post autor: Annica » 13 czerwca 2022, 18:47

Na początku brakowało mi pikselek, ale potem zauważyłam, że klimat i sposób opowiadania historii mimo wszystko pozostał... Czekam mocno!
Kontakt w sprawach forum: annica(at)przygodomania(kropka)pl
Streamy z przygodówek i nie tylko: KLIK

Awatar użytkownika
Konrad
Obserwator

Post autor: Konrad » 14 czerwca 2022, 09:35

Zapowiada się b. ciekawie ale grając w to demo miałem wrażenie że to wszystko już było (Blackwell, The Shivah, Unavoved, Technobabylon). "To wszystko" - czyli zagadki charakterystyczne dla WE, muzyka, voice acting, atmosfera przygnębienia, tęsknoty i nostalgii, niektóre powiedzenia. Kurcze, uważam że nostalgia w przygodówkach to jest broń obosieczna. Ale to tylko demo. Może być z tego niezły sztos.
Obecnie na tapecie: The Interactive Adventures of Dog Mendonça & Pizzaboy, The Hand of Glory, Darkestville Castle + tuzin staroci których nie mogę ukończyć od lat.. :bezradny:

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60

Post autor: kassiopestka » 14 czerwca 2022, 11:08

Ja nie mam takich skojarzeń, bo z gier Wadjet Eye Games grałam tylko w Shardlighta.
Obie gry pełne są emocji.

Ale byłam zła, że
Spoiler:
Mogli to pomyśleć jakoś inaczej.
No chyba że (tak mi teraz przyszło do głowy), że jakby tak wielokrotnie kliknąć
Spoiler:
to jednak decyzja byłaby inna? Robili takie myki w swoich grach?
Ostatnio ukończone: Broken Sword: The Shadow of the Templars, Broken Sword 5: Klątwa węża
W kolejce: Crowns and Pawns Kingdom of Deceit, Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice
Czaję się na: The Season of the Warlock, PRIM, The Adventures of Bryan Scott, A Little Less Desperation, A Twisted Tale

Awatar użytkownika
Konrad
Obserwator

Post autor: Konrad » 14 czerwca 2022, 17:42

Nie skończyłem jeszcze Shardlight więc nie wiem o jakie myki chodzi bo nie chcę klikać w spoilery ani też samemu zaspoilerowac niechcący.

W moim poprzednim wpisie chodziło mi przede wszystkim o rodzaj zagadek który we wspomnianych przeze mnie grach powtarza się często. Jakbym w nie nie grał to byłbym zachwycony tym demem. A że grałem to mam takie poczucie że nie są to nowatorskie rozwiązania w ich portfolio.

Klimat, muzyka, podkłady głosowe - super ale znowu powtórka z rozrywki. Natomiast jako że jest to tylko demo to potraktuj mój wpis z rezerwą. Trzeba poczekać na pełną wersję.

A nawet jeśli będzie to "kalka" poprzednich tytułów to i tak z wielką ochotą zagram. Bardzo lubię kiedy głównym bohaterem jest kobieta, motyw NYC i podróży w czasie też jest dla mnie zachęcający więc ostrzę zęby.

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta

Post autor: kassiopestka » 14 czerwca 2022, 18:04

Nie, to nie są żadne spoilery z Shardlighta. :)

Chodzi mi o te dwie opcje dialogowe do wyboru, które zostają na koniec bohaterce dema. Tak naprawdę w zasadzie nie ma wyboru, bo jak się uprze przy opcji "mniej drastycznej", to nie skończy tego wątku.
I o tym właśnie pomyślałam, czy ktoś się uparł wybierać w kółko jednak tę drugą opcję, mimo że ona nic nie przynosi. Czy np. po 20 kliknięciach gra się poddaje i pojawia się inna możliwość niż
Spoiler:
Takie marzenie, nie lubię, jak gra mnie zmusza do czegoś, czego nie chcę zrobić.

Awatar użytkownika
Konrad
Obserwator

Post autor: Konrad » 14 czerwca 2022, 18:13

Aaaaaaa. ..
Okejjjj.....
Kumam:)
Nie klikałem 20x. Chyba tylko jedno zakończenie tego demo. A co będzie dalej? To jest przeca time travel i wszystko jeszcze jest możliwe.
Teksty faktycznie prowadzą do tego samego i tutaj wybór nie ma większego znaczenia. Tak, to się zdarzało w innych tytułach też, choć mi akurat to nie przeszkadzało. Nawet to lubię bo wybieram odpowiedzi zgodnie z moim prawdziwym charakterem którym to automatycznie obdarzam bohatera którym gram. Sprytny zabieg ze strony autorów myślę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry na PC oraz inne platformy”