South of the Circle

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 148 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 161 razy
South of the Circle

Post autor: Urszula » 15 kwietnia 2022, 12:48

11 bit studios łączy siły z laureatami nagrody BAFTA - brytyjskim studiem State of Play - by dołożyć kolejny klejnot do rozrastającej się, wydawniczej oferty. South of the Circle wymuskane wizualnie i porywające doświadczenie narracyjne o kinowej fabule osadzonej w erze Zimnej wojny - będzie dostępne wkrótce na PC, Nintendo Switch, Xbox Series S|X, Xbox One, PlayStation 5 i PlayStation 4. Tytuł trafi w gusta każdego, kto lubi wybitnie
narracyjne przygody.
W South of the Circle śledzimy historię Petera. Zaplątany w definiujące jego życie wybory, rozdarty pomiędzy pogonią za karierą bądź prawdziwą miłością, bohater trafia w sam środek zakulisowej walki militarnych potęg. Osadzona w realiach Zimnej wojny produkcja charakteryzuje się wyjątkową fabułą, rozciągającą się pomiędzy przeszłością a teraźniejszością, i minimalistyczną estetyką, a scenariusz, porywające dialogi i znakomita gra
aktorska budzą skojarzenia z kinem z najwyższej półki.
Strona Steam / Strona domowa

Zwiastun

___________________________________________________________________________________________________
Moje :D gry
kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl[/b]

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 239 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 67 razy
Re: South of the Circle

Post autor: kassiopestka » 15 kwietnia 2022, 14:12

No rozumiem, że skoro polskie studio macza w tym palce, to będzie wersja PL, bezdyskusyjnie. :)

Na Steamie nie ma o tym wzmianki. No wqrzyłam się i zainicjowałam dyskusję. :P

https://steamcommunity.com/app/1811040/ ... 461062986/
Moja kolekcja przygodówek
Ostatnio ukończone: Broken Sword: The Shadow of the Templars, Broken Sword 5: Klątwa węża
Gram: Moontrain, Broken Sword II
W kolejce: Crowns and Pawns Kingdom of Deceit, Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice
Czaję się na: The Season of the Warlock, PRIM, The Adventures of Bryan Scott, A Little Less Desperation, A Twisted Tale

Awatar użytkownika
DirkPitt1
Publicysta
Podziękował(a): 24 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 56 razy

Post autor: DirkPitt1 » 15 kwietnia 2022, 14:43

11 bit jest tylko wydawcą, a grę tworzy State of Play, ludzie od Lume i Lumino City.
The game comes from Lumino City developer State of Play and is being published by 11 Bit Studios, the team behind Frostpunk and This War of Mine.
A znamy wiele przypadków, gdy nawet polskie gry się nie doczekały polonizacji, np. bardzo interesujący Werewolf The Apocalypse Heart of the Forest w wilkołakami w naszej Puszczy Białowieskiej chyba się spolszczenia nie doczekał, chociaż powinien, bo gra się właściwie w całości opiera na tekście. :bezradny:
Ale pomolestować ich o polską wersję nie zaszkodzi.
- Bruno, ty chyba masz paranoję.
- Paranoja jest wtedy, gdy nikt nie chce cię zabić. -BS3

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60

Post autor: kassiopestka » 15 kwietnia 2022, 15:59

No właśnie. Ale specjalnie napisałam po polsku, może się ktoś od wydawcy odezwie.
Ostatnio ukończone: Broken Sword: The Shadow of the Templars, Broken Sword 5: Klątwa węża
W kolejce: Crowns and Pawns Kingdom of Deceit, Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice
Czaję się na: The Season of the Warlock, PRIM, The Adventures of Bryan Scott, A Little Less Desperation, A Twisted Tale

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 148 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 161 razy

Post autor: Urszula » 15 kwietnia 2022, 20:47

W e-mailu, nie było wzmianki o wersji pl.
___________________________________________________________________________________________________
Moje :D gry
kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl[/b]

Awatar użytkownika
SpokoWap
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 12 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 29 razy

Post autor: SpokoWap » 19 lipca 2022, 22:44

15 wersji językowych, ale polskiego nie, no przyznam, że trochę smuteczek i rozczarowanie :[

Premiera już 3 sierpnia.
Obecnie grane: Orientalne Noce (PC), God of War (PS4)
Stacja Sto Słów - moje miejsce w sieci

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta

Post autor: kassiopestka » 19 lipca 2022, 22:51

Nie wykluczają polskiej wersji po premierze. Możecie pomarudzić, jak kto chce. :P

https://steamcommunity.com/app/1811040/ ... 461062986/

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta

Post autor: kassiopestka » 03 sierpnia 2022, 14:56

Gra właśnie wyszła. Ponoć od fabuły trudno się oderwać, ale generalnie jest krótka, jakieś 4 godziny.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry na PC oraz inne platformy”