Life is strange: true colors - zwiastun

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adventurka
Administrator
Posty: 3223
Rejestracja: 16 lutego 2012, 00:23
Lokalizacja: Słupsk
Podziękował(a): 99 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 82 razy
Płeć:

Life is strange: true colors - zwiastun

Post autor: adventurka » 19 marca 2021, 18:21

Square Enix, wydawca serii Life is Strange, zapowiedział kolejną odsłonę cyklu. Gra nosi tytuł Life is Strange: True Colors i powstaje w amerykańskim studiu Deck Nine Games.

Bohaterką gry jest Alex Chen - dziewczyna, która dorastała w rodzinie zastępczej i po latach wraca do rodzinnego miasteczka Haven Springs, gdzie ma nadzieję spotkać się z dawno niewidzianym bratem. Jednak wkrótce potem jej brat ginie, rzekomo w wypadku, a Alex postanawia zbadać kulis jego śmierci. W śledztwie Alex wykorzystuje swoją psychiczną moc empatii, która pozwala jej odczytywać nastroje rozmówców, widoczne dla niej w postaci kolorowej aury. Niekiedy odczucia innych są zbyt silne i mogą stanowić zagrożenie dla jej zdrowia psychicznego.

Podobnie jak poprzednie produkcje, Life is Strange: True Colors jest zrealizowana jako trójwymiarowa prezentacja z perspektywy trzeciej osoby z akcją toczącą się pośród malowniczych krajobrazów niewielkiego miasteczka. Rozgrywka to głównie badanie otoczenia, prowadzenie rozmów i dokonywanie wyborów wpływających na rozwój fabuły oraz wykorzystywanie nadnaturalnych zdolności bohaterki. Nowym urozmaiceniem będzie możliwość przebierania naszego alter ego - do wyboru 24 stroje w garderobie bohaterki :strach:


Life Is Strange: True Colours nie będzie dzielona na epizody - zostanie wydana naraz jako kompletna, samodzielna gra. Ma się pojawić się na Steamie (Windows) 10 września 2021, równolegle z premierą na konsole (PS4/5, Xbox One, Xbox Series X | S) i Google Stadia.

Kontakt w sprawach forum: adventurka[at]przygodomania.pl

Awatar użytkownika
tiger250
Obserwator
Posty: 133
Rejestracja: 16 grudnia 2014, 22:01
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 10 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Life is strange: true colors - zwiastun

Post autor: tiger250 » 19 marca 2021, 18:37

Trzy poprzednie były jak dla mnie świetne, na nową czekam z niecierpliwością.

JanKapusta
Posty: 7
Rejestracja: 02 lutego 2021, 22:02
Kontakt:

Re: Life is strange: true colors - zwiastun

Post autor: JanKapusta » 30 marca 2021, 09:57

Pierwsza część była średnia, każda kolejna, niestety coraz gorsza.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry na PC oraz inne platformy”