Plot of the druid - demo, zwiastun

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 139 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 141 razy
Plot of the druid - demo, zwiastun

Post autor: Urszula » 19 lutego 2019, 21:55

Obrazek
Plot Of The Druid,

opowiada o młodym adepcie akademii druidów z której zostaje wydalony, za złamanie kilku zasad. Musi więc popracować troszkę nad sobą i udowodnić, że jest wart ukończenia akademii.
Gra ma być podzielona na epizody, prace nad pierwszym epizodem dobiegają końca. Twórcy wracają stylem do starych klasycznych gier przygodowych, gdzie interakcja będzie się odbywała za pomocą komend: Talk, Look, Use, Pick up, Push, Pull, Open, Close.

W wersji demonstracyjnej zobaczymy trzy lokalizacje (tylko jedna z nich będzie w rzeczywistości możliwa do zagrania):
Więzienie, sala radców i biblioteka Akademii Wszystkie trzy lokalizacje mają ręcznie malowane animacje, na przykład poruszające się zwierzęta, płonące pochodnie i więcej. Przewidziane są dwa tryby rozgrywki dla tych poczatkujących graczy, oraz dla tych, którzy na przygodówkach zjedli zęby.

Facebook
Steam - demo

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Za stworzenie gry odpowiedzialne jest

Adventure4Life Studios

Facebook

Twitter

Steam

Po więcej informacji zapraszam na stronę wydawcy, a poniżej do obejrzenia trailer

___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Emu
Publicysta
Otrzymał(a) podziękowania: 2 razy
Re: Plot Of The Druid

Post autor: Emu » 07 września 2019, 17:26

Właśnie odkryłam tę grę i bardzo mi się spodobała; szkoda, że nie wiadomo, kiedy mniej więcej budzie gotowa.

Dorzucę parę zrzutków ekranku:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Autor pisze, że najlepiej pracować z zapełniaczami, wtedy ma się prawie wszystko gotowe i można w każdej chwili wrzucić grafikę docelową. Jego córka lat 6 zaofiarowała się, że narysuje przedmioty... ;)
Butelka u góry po prawej to woda, nawet podpisana, żeby nikomu się nie pomyliło. ;) Jak sprawdziłam, czyta się to "majim", ale trudno byłoby odczytać nawet gdybym znała alfabet hebrajski... Ale sama też bazgrzę, nawet w wieku dużo starszym. Mam do dziś w domu pięknie ręcznie ilustrowany atlas grzybów gdzieś z początku lat 60., gdzie każdy grzyb był głupawo klasyfikowany nie tylko pod względem jadalności, ale też znaczenia gospodarczego, i jak zabrakło tego pod rysunkiem, to "starannie" dopisałam, mając jakieś 5 lat: "drgo rzędnej wartości". ;) Trochę mi to przywodzi na myśl zielnik z "Foxtail", nad którym Lija stwierdza z pewnym skrępowaniem, że już go przed laty czytała i "zilustrowała". ;)
A propos grzybów, śliczne te muchomorki okalające "plecak"... Choć w sumie gra piękna, ale tak - szczyptę przesłodzona kolorystycznie... Ale byłoby nudno, gdyby wszystkie gry były podobne. Podoba mi się, że są i mocno stonowane kolorystycznie "Whispers of a Machine", i oczobijna, słodziutka "Plot of the Druid".

Awatar użytkownika
adventurka
Administrator
Podziękował(a): 96 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 71 razy

Post autor: adventurka » 07 kwietnia 2020, 10:44

Dema jeszcze nie ma (może w czerwcu?), ale jest nowy zwiastun.

Kontakt w sprawach forum: adventurka[at]przygodomania.pl

Awatar użytkownika
Annica
Moderator
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 9 razy

Post autor: Annica » 05 września 2020, 20:34

Jest już data pojawienia się dema - 15 października. Pisałam w sprawie polskiej wersji, ale na razie nie są zainteresowani. Polecam dodawać gry do listy życzeń, bo chyba tak sprawdzają, z jakiego kraju jest najwięcej zaitneresowanych.
Kontakt w sprawach forum: annica(at)przygodomania(kropka)pl
Mój kanał na YT: KLIK

Awatar użytkownika
adventurka
Administrator
Podziękował(a): 96 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 71 razy

Post autor: adventurka » 12 września 2020, 12:16

Wg Steama premiera Q1 2022.
Kontakt w sprawach forum: adventurka[at]przygodomania.pl

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 127 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 38 razy
Re: Plot of the druid - zwiastun

Post autor: kassiopestka » 21 września 2020, 15:11

Grafika taka trochę typu "za śliczna", w sensie kolorki nieco dają po oczach, ale już chyba wolę taką niż wszelkie obskurności, a zwłaszcza niż pikselozę. Tak że poszłam dodać grę do listy życzeń i się okazało, że już była dodana. :E

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 127 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 38 razy
Re: Plot of the druid - zwiastun

Post autor: kassiopestka » 15 października 2020, 15:57

Jest już demo. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry na PC oraz inne platformy”