Technobabylon: Birthright

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adventurka
Administrator
Podziękował(a): 95 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 57 razy
Technobabylon: Birthright

Post autor: adventurka » 19 lutego 2019, 18:24

Na Twitterze Dave Gilbert pisze o rozpoczęciu prac nad sequelem Technobabylonu. Najwyraźniej ma to być 3D.
Obrazek
Obrazek
Kontakt w sprawach forum: adventurka[at]przygodomania.pl

Awatar użytkownika
Annica
Moderator
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 9 razy
Re: Technobabylon: Birthright

Post autor: Annica » 19 lutego 2019, 20:10

Słyszałam o tym jakiś czas temu podczas streamu, ale myślałam, że mimo wszystko nie będzie to 3D.... Szkoda :( . Bo grafika w pierwszej części była naprawdę dobra, pasowała do klimatu.
Kontakt w sprawach forum: annica(at)przygodomania(kropka)pl
Mój kanał na YT: KLIK

Emu
Publicysta
Otrzymał(a) podziękowania: 2 razy

Post autor: Emu » 07 listopada 2019, 14:14

Straszna szkoda, że "czy dy". To dziękuję, od razu mi się odechciało grać. :( Naprawdę szkoda, jednak Wadjet Eye było jednym z producentów wyróżniających się konsekwentnym stawianiem na grafikę retro... Dla mnie pikselowa grafika jest po prostu ładniejsza. Parę innych osób też było rozczarowanych i im napisało: to niestety jest po prostu kiepskie, brzydkie "czy dy", stylistycznie dziesięć lat w plecy. W przypadku grafiki trójwymiarowej oczekiwania po prostu są dziś dużo wyższe i dlatego byłoby lepiej, gdyby zostali przy grafice ręcznie malowanej, którą nie raz pokazali, że POTRAFIĄ robić.

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 107 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 35 razy

Post autor: kassiopestka » 07 listopada 2019, 20:21

Mnie taka grafika w sumie nie przeszkadza, w sensie wolę taką od pikselozy, nawet tej w wydaniu Wadjet Eye, ale sterowanie w 3D osłabia mnie i w niewielu grach byłam w stanie je znieść (Dreamfall, Dreamfall Chapters, Syberia 3, State of Mind, niektóre Sherlocki). Konkretnie w takich, w których fabuła wciągnęła mnie na maksa i dla niej zignorowałam wstrętne 3D.
Ale np. zaczęłam wieki temu Powrót do przeszłości i odpuściłam, zmęczyło mnie to ganianie, nawet za pomocą pada. W Murdered to już w ogóle była masakra, musiałam robić przerwy, żeby opanować mdłości.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry na PC oraz inne platformy”