Aurora: The Lost Medalion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Posty: 10787
Rejestracja: 31 grudnia 2011, 12:05
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował(a): 135 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 136 razy
Płeć:

Aurora: The Lost Medalion

Post autor: Urszula » 06 lutego 2019, 09:53

Obrazek
Strona na facebook - klik
Strona wydawcy - klik
Steam - klik
Aurora: The Lost Medalion to gra przygodowa 2D, ręcznie rysowana, sci-fi, fantasy, point & click. Krótko mówiąc, jest to kosmiczna przygoda rodzinna, dotycząca poszukiwania kosmitów przez dziewczynę w celu odnalezienia swojej tożsamości. Zainspirowany starymi klasykami gatunku, gra łączy w sobie komedię i dramat, tworząc historię, która rzuca wyzwanie Twojemu mózgowi i dokucza Twojemu sercu.

Nasza historia rozgrywa się w układzie planetarnym Trappist-1, około 39 lat świetlnych od Ziemi. Pod zamarzniętą powierzchnią planety Eedor grupa dzieci spędziła całe swoje życie w bezpiecznych warunkach zaawansowanej technologicznie jaskini, wychowanej przez sztucznie inteligentne roboty. Bez wiedzy o ich pochodzeniu i tylko nagraniu głosu, aby ich prowadzić, dzieci poświęcają swoje życie na utrzymanie swojego podziemnego społeczeństwa i przygotowanie do "Pielgrzymki", zadanie, które okazało się niemożliwe dla wybranych "pielgrzymów", czasu i jeszcze raz.

Aurora, nasza bohaterka, jest jedynym dzieckiem w Jaskini z tajemniczo niekompletną wiadomością. Gdy jej dzika, osobliwa natura jest zagrożona przez sztywne społeczeństwo Jaskini, a frustracja wynikająca z jej zagmatwanej tożsamości rośnie, Aurora postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Zbliża się kolejna uroczystość; jest to jej szansa, aby udowodnić, że jest godnym "pielgrzymem" i podjąć próbę niemożliwej podróży przez zamarznięte pustkowia Eedoru na szczyt "Hollow Mountain".


Demo do pobrania

Obrazek
Obrazek
Obrazek
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry na PC oraz inne platformy”