Play with me - demo, trailer

ODPOWIEDZ

Czy chcesz zagrać w ten tytuł?

Tak
1
50%
Nie
0
Brak głosów
Jeszcze nie wiem
1
50%
 
Liczba głosów: 2

Awatar użytkownika
ZenekZombie
Moderator
Posty: 2354
Rejestracja: 19 października 2014, 14:19
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&p=30700#p30700
Podziękował(a): 49 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 48 razy
Płeć:
Kontakt:

Play with me - demo, trailer

Post autor: ZenekZombie » 02 stycznia 2018, 15:22

Obrazek
Przekonaj się jak wyglądałaby gra komputerowa stworzona przez samego Jigsawa! Wykorzystaj dostępne przedmioty, pokonaj podstępne iluzje i zagadki optyczne, a przede wszystkim, odpowiedz sobie na pytanie - czy odważysz się Zagrać ze Mną?

W tajemniczych okolicznościach ginie znany dziennikarz śledczy Robert Hawk wraz ze swoją żoną Sarą. Policja znajduje tylko wrak ich rozbitego w wypadku samochodu. Według podejrzeń śledczych z zaginięciem może mieć coś wspólnego człowiek zwany „Illuzją” – seryjny morderca, o którym Hawk pisał od dłuższego czasu artykuły śledcze. Podobno wraz ze znajomym prywatnym detektywem Patrickiem Clarkiem był bliski odkrycia jego tożsamości. Teraz jednak w wyniku wypadku Hawk sam dostaje się w ręce „Illuzji” i żeby przeżyć musi pokonać przygotowany przez niego labirynt zagadek.


Poznaj mroczny świat stworzony przez chory umysł i odkryj kto za tym wszystkim stoi. Nie będziesz jednak sam podczas tej niebezpiecznej rozgrywki - odrobiną manipulacji i przysług możesz zaskarbić sobie wdzięczność innych uwięzionych, a nawet uzyskać ich pomoc. Jak ich wykorzystasz? Czy jesteś gotowy na poświęcenie przyjaciela, żeby samemu wydostać się z pułapki? Przetestuj swoje człowieczeństwo dzięki licznym wyborom moralnym oraz questom pobocznym, które prowadzą do dziesiątek zakończeń!

Wejdź na wyższy poziom immersji i wykorzystaj realne przedmioty, aby przechytrzyć swojego dręczyciela. Dmuchnij w mikrofon, aby zdmuchnąć świeczkę, wykonuj gesty dłońmi, aby podpalić zapałkę, potrząsnąć pudełkiem (co tam może być?), odkręcić słoik (uważaj, żeby gałki oczne nie wyleciały ze środka!), albo zaatakować kogoś młotkiem! I mam nadzieję, że masz gdzieś lusterko pod ręką... A to dopiero początek niespodzianek!

Wejdź do świata niebezpiecznego psychopaty i powoli popadaj w obłęd, dzięki pierwszemu w grze komputerowej, tak realistycznemu systemowi określającego stan psychiczny Twojego bohatera! A na koniec rozerwij się przy licznych aktywnościach dodatkowych - prowadź własny dziennik w wirtualnym telefonie, czytaj SMSy, lub graj w gry mobilne - wszystko po to, by do reszty nie zwariować.

I pamiętaj, że dzięki losowym elementom, każda rozgrywka będzie inna! A jeżeli poczujesz, że potrzeba Ci wyzwania, przetestuj swoje umiejętności w licznych trybach dodatkowych, w tym w wyjątkowym trybie survivalowym.
opis Steam
kontakt w sprawach forum: zenekzombie[at]przygodomania.pl
Filmy Youtube - link

Awatar użytkownika
SpokoWap
Przyjaciel forum
Posty: 861
Rejestracja: 19 czerwca 2012, 16:22
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował(a): 6 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 11 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Play With Me

Post autor: SpokoWap » 02 stycznia 2018, 22:04

Mikrofon? A jak ktoś nie ma? Gra fajniej by się sprawdziła na smartfonie/tablecie - wbudowany mikrofon, żyroskop etc. W każdym razie chętnie sprawdzę, byle zagadki nie rozwiązywały się same.
Obecnie grane: Dreamfall Chapters: Księga IV (PC), Spyro 2 (PS4)
Stacja Sto Słów - moje miejsce w sieci

airem
Posty: 1
Rejestracja: 02 stycznia 2018, 23:36

Re: Play With Me

Post autor: airem » 02 stycznia 2018, 23:40

SpokoWap pisze:Mikrofon? A jak ktoś nie ma? Gra fajniej by się sprawdziła na smartfonie/tablecie - wbudowany mikrofon, żyroskop etc. W każdym razie chętnie sprawdzę, byle zagadki nie rozwiązywały się same.
Opcjonalnie. Nie będzie potrzebny, jeśli nie masz.
SpokoWap pisze:byle zagadki nie rozwiązywały się same.
Nie rozwiązują :).

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Posty: 10825
Rejestracja: 31 grudnia 2011, 12:05
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował(a): 135 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 139 razy
Płeć:

Re: Play With Me

Post autor: Urszula » 17 stycznia 2018, 13:09

Dziś premiera
Zbadaj świat niebezpiecznego psychopaty i doświadcz na własnej skórze, jak to jest powoli popadać w obłęd. Poznaj mroczne sekrety stworzone przez chory umysł i odkryj kto za tym wszystkim stoi. Nie będziesz jednak sam podczas tej niebezpiecznej rozgrywki - odrobiną manipulacji i przysług możesz zaskarbić sobie wdzięczność innych uwięzionych, a nawet uzyskać ich pomoc. Jak ich wykorzystasz? Czy jesteś gotowy na poświęcenie przyjaciela, żeby samemu wydostać się z pułapki? A przede wszystkim co zrobisz, kiedy usłyszysz… “Play with Me”?

Pobierz Play With Me ze Steam ( w cenie USD 9,99, EUR 9,99, GBP 7,19, PLN 35,99, RUB 259,00 i skorzystaj z 15% zniżki premierowej. Gra będzie dostępna na Steam już dziś, 17 stycznia, o godzinie 7:00 PM CET/10:00 AM PST.

PLAY WITH ME – GŁÓWNE CECHY ROZGRYWKI
 1. Liczne zagadki optyczne i iluzje, które pobudzą twoją wyobraźnię,
 2. Aktywności dodatkowe (działający telefon komórkowy, komputery i inne), które pozwolą zapomnieć o twojej przerażającej sytuacji,
 3. Wybory moralne i różne zakończenia, które sprawdzą twoje człowieczeństwo,
 4. Różnorakie tryby gry, zadania poboczne, oraz losowość niektórych elementów rozgrywki, które zapewnią zabawę na wiele godzin,
 5. Elastyczny system dialogowy – nastawienie postaci pobocznych do głównego bohatera może się wahać od gniewu, przez smutek po zniecierpliwienie,
 6. Rozbudowany system stanu psychicznego Twojego bohatera, który powie ci jak głęboko popadłeś już w szaleństwo,
 7. Możliwość zaskarbienia sobie wdzięczności innych uwięzionych, a nawet uzyskania ich pomocy. To, jak później wykorzystasz ten dług wdzięczności, zależy wyłącznie od Ciebie,
 8. Przerażająca fabuła, która nie pozwoli Ci oderwać się od monitora,
 9. Historia gry, która powstała we współpracy ze Szczepanem Różalskim, autorem scenariuszy do seriali sensacyjnych Gliniarze, Malanowscy i Partnerzy,
 10. Atmosfera gry luźno inspirowana filmem „Piła”,
 11. Możliwość wykorzystania realnie istniejących przedmiotów z Twojego otoczenia - mikrofonu, lusterka, kamery, itd.,
 12. Profesjonalna ścieżka dźwiękowa i dubbing, które zmrożą Ci krew w żyłach,
 13. W nagraniach do polskiej wersji językowej wziął udział między innymi jeden z najlepszych polskich aktorów dubbingowych Piotr Bajtlik
 14. Głosy postaci nagrane w Lektor Studio, firmie znanej z realizacji dla HBO, CBS, AXN, Discovery, National Geographic, TVP, TVN, Polsatu i wielu innych.
 15. Play With Me zostało stworzone przez studio AIREM, a za wydanie gry odpowiada IQ Publishing.
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Play with me”