Futurust, czyli polskie Machinarium

ODPOWIEDZ

Czy chcesz zagrać w ten tytuł?

Tak
16
76%
Nie
4
19%
Jeszcze nie wiem
1
5%

Liczba głosów: 21

Awatar użytkownika
Vicek
Publicysta
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 77 razy

Re: Futurust, czyli polskie Machinarium

Post autor: Vicek » 01 grudnia 2021, 12:03

Komentarz był w październiku. Krzysztof Orzedowski pisał:
Futurust musieliśmy odłożyć na półkę przez ten rok by zarobić na chleb. Jednak mogę zagwarantować, że gra zostanie przez nas wydana prędzej czy później. Nie wiem kiedy to będzie, ale chcemy dołożyć wszelkich starań by gra była zrobiona rzetelnie i jak najlepiej.
_________________________________________________________________________________________________
Kanał na youtube o przygodówkach i nie tylko: http://www.youtube.com/user/vicek83

Awatar użytkownika
adventurka
Administrator
Podziękował(a): 102 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 98 razy

Post autor: adventurka » 01 grudnia 2021, 17:17

Tak, tylko że wtedy, kiedy to pisał, premiera była planowana na 30 listopada 2021 (tak wisiało w każdym razie na Steamie). Raczej tłumaczył, dlaczego premiera została przesunięta o rok - z 20 października 2020 na 30 listopada 2021. Nie zauważyłam, kiedy dokładnie nastąpiła ostatnia zmiana, ale na Steamie ktoś to dostrzegł dopiero w ostatnim tygodniu listopada.

Awatar użytkownika
Vicek
Publicysta

Post autor: Vicek » 01 grudnia 2021, 17:43

Raczej nie, skoro w październiku pisał, że nie wie, kiedy gra zostanie wydana, to nie planował jej premiery na listopad, tym bardziej, że w listopadzie ruszyła kickstarterowa kampania innej gry studia - Chains of Fury.
_________________________________________________________________________________________________
Kanał na youtube o przygodówkach i nie tylko: http://www.youtube.com/user/vicek83

Awatar użytkownika
adventurka
Administrator
Podziękował(a): 102 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 98 razy

Post autor: adventurka » 01 grudnia 2021, 18:27

Ok, Vicek. Pewnie masz rację. Po prostu nie chce mi się już śledzić każdego pierd.., chciałam powiedzieć kaszlnięcia deweloperów lub wydawców. Raczej skupię się na grach, które już wyszły :)

Awatar użytkownika
Vicek
Publicysta

Post autor: Vicek » 01 grudnia 2021, 18:37

Przecież to nie zarzut, po prostu ustalamy fakty. Jeśli wiem coś, co nie zostało napisane, to dopowiadam. Praca zespołowa ;)
Nie ma co rezygnować z tego powodu ze śledzenia zapowiedzi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry na PC oraz inne platformy”