Enoch: Children of fate - demo, zwiastun

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Annica
Moderator
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 45 razy
Enoch: Children of fate - demo, zwiastun

Post autor: Annica » 29 sierpnia 2022, 20:55

Obrazek

Nowa cyberpunkowa przygodówka.

Rok 2179. 100 lat temu katastrofa zmusiła właścicieli stacji do użycia świeżo odkrytego silnika FTL, by opuścić układ słoneczny ze stacją ENoch i jej mieszkańcami.

Od tego czasu skaczę od jednego układu do drugiego. żyjąc jak pasożyty, wykorzystując środki, których potrzebują do przeżycia i uciekając przed nieznanym niebezpieczeństwem.

Enoch jest jedną z wielu stacji O'neill w układzie słonecznym i podzielona jest na dwa cylindry. Każdy ma swoje jednostki polityczne.

Cylinder B, zwany The Cesspit ("szambo"), to przeludnione megalopolis całkowicie pokryte betonem. Wskaźnik przestępczości jest wysoki, a gangi stanowią prawo. Znaczna większość populacji żyje w ekstremalnej biedzie.

Cylinder A to wiejski raj i własność "Agris", kasty zamożnych właścicieli firm gospodarskich. Produkują jedzenie dla mieszkańców Enoch. Większość z nich uważa mieszkańców cylindra B za "szumowiny".

W grze kierujemy aż sześcioma postaciami.
Obrazek
Arten Long, sarkastyczna pani detektyw zmagająca się z uzależnieniami oraz traumatyczną przeszłością. Jak daleko posunie się, by pomścić nastolatka, który zginął podczas jej śledztwa?

John Nakanaga, śledczy z sercem harcerza. Partner Arten Long, boi się o swoją koleżankę. Gdy Arten przekracza granicę, John musi zdecydować, czy jej pomoże, czy będzie przestrzegał prawa.

Marcus Lavergne, głowa rodziny Lavergne familly. Ten zamożny Agri szczerze wierzy w sprawiedliwość dla wszystkich. Gdy nastolatkowie zaczynają ginąć z założonego przez niego sierocińca, próbuje ich odnaleźć za wszelką cenę.

Trent Lavergne, brat Marcusa i oficer milicji w Cylyndrze A. Często pomaga bratu w jego oficjalnych i nieoficjalnych interesach.

Alice Kardan, jedna z zaginionych nastolatków. Budzi się w dziwnym miejscu... i próbuje z niego uciec.

Swan, bezwzględny płatny zabójca.

Podczas gdy każde z nich zmaga się z ujawnieniem własnych tajemnic, w Enoch zaczyna się dziać coś znacznie większego.

Kontakt w sprawach forum: annica(at)przygodomania(kropka)pl
Streamy z przygodówek i nie tylko: KLIK

Awatar użytkownika
Annica
Moderator
Re: Enoch: Children of fate - demo, zwiastun

Post autor: Annica » 18 września 2022, 19:22

23 września na stronie Steam dostępne będzie demo.

Awatar użytkownika
Annica
Moderator

Post autor: Annica » 24 września 2022, 10:28

Demo już dostępne:

Emu
Publicysta
Otrzymał(a) podziękowania: 4 razy

Post autor: Emu » 29 września 2022, 22:36

Bardzo mi się podoba grafika (choć żałuję, że część wiejską można tylko zobaczyć przelotnie w zwiastunie), po prostu uwielbiam taką klasyczną pikselową grafikę i w dodatku wygląda mi to na bardzo klasyczną czcionkę... A poza tym rozczula mnie, że bodaj korporacja obsługująca te stacje kosmiczne nazywa się Lioness. Jestem miłośniczką wielkich kotów od wczesnego dzieciństwa i zawsze uważałam, że lwisie są ładniejsze od lewciów. (Uwaga, z racji bardzo dziecięcego pochodzenia mojej tygryso-, lwo-, itd.-manii, na widok wielkich kotów zachowuję się bardzo dziecinnie... właśnie "lwisie", "gepcie", "pumpum", "jaguś"*, "słodki pysio" itp. ;))

*Gepcio - gepard, pumpum - puma, jaguś - jaguar. ;)

Awatar użytkownika
Annica
Moderator

Post autor: Annica » 02 listopada 2022, 20:13

Demo oceniam bardzo pozytywnie, polecam rozegrać :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry na PC oraz inne platformy”