Grandma Badass - premiera pełnej wersji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adam_OK
Moderator
Podziękował(a): 75 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 54 razy
Grandma Badass - premiera pełnej wersji

Post autor: Adam_OK » 21 listopada 2022, 22:00

Już jutro, 22 listopada 2022 graczy na Steamie czeka (mała) niespodzianka. W maju 2021 wydano pierwszy epizod gry "GrandMa Badass". Jeśli ktoś kupił go, to jutro dostanie darmową aktualizację do pełnej wersji. Jeśli nie - od jutra można będzie dokonać zakupu całości.

Obrazek

Steam / Przygodopedia

"GrandMa Badass" to przygodówka point and click z kreskówkową grafiką 2D. Wcielamy się w niej w tytułową staruszkę, która wyrusza na poszukiwania swego zaginionego, czarnego kota, który najprawdopodobniej został porwany. Podczas naszej przygody przyjdzie nam rozwiązać wiele zagadek, poznamy też wiele, bardzo charyzmatycznych postaci. Gra jest skierowana do pełnoletnich odbiorców, gdyż zawiera m. in. odniesienia do narkotyków (twardych i miękkich), alkoholu oraz seksu, przemocy (broń palna, przestępczość) czy niewybrednego języka. Po więcej informacji zapraszam tutaj .

P.S. Polskiej wersji językowej (póki co) brak.
Czasem trzeba się cofnąć, aby móc pójść dalej.
Moja lista gier ukończonych
W sprawach forum i www piszcie: adam_ok(at)przygodomania.pl

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 270 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 73 razy
Re: Grandma Badass - premiera pełnej wersji

Post autor: kassiopestka » 21 listopada 2022, 23:02

Mam tę grę na liście życzeń, szkoda, że nie ma wersji PL. Poza tym wygląda fajnie, tylko ta pstrokata grafika za bardo daje mi po oczach.
Moja kolekcja przygodówek
Ostatnio ukończone: Justin Wack and the Big Time Hack
Gram: Lord Winklebottom Investigates
W kolejce: BROK the InvestiGator, Lesuire Suit Larry 1-6, Gabriel Knight: Sins of the Fathers 20th Anniversary Edition
Czaję się na: The Season of the Warlock, PRIM, The Adventures of Bryan Scott, A Little Less Desperation, A Twisted Tale

ODPOWIEDZ

Wróć do „G”