We are not alone - zwiastun

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 177 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 189 razy
We are not alone - zwiastun

Post autor: Urszula » 01 kwietnia 2024, 10:00

Być może świat zmierza do piekła, ale Riley ma większe zmartwienia. Trzy miesiące temu jej siostra złożyła podanie o pracę w Inicjatywie Ozyrysa - światowym liderze w technologii medycznej. Mimo że początkowo można było się z nią skontaktować, codzienna komunikacja została nagle zerwana. Coś jest nie tak. Próbując zlokalizować siostrę, korzystając z kontaktów w pracy, Riley zostaje zwolniona za rażąco niewłaściwe postępowanie. Ubiegając się o bycie obiektem testów w Inicjatywie Ozyrysa, ma nadzieję zdobyć informacje na temat tej iluzorycznej organizacji i ostatecznie odnaleźć swoją siostrę. To znaczy... jeśli eksperyment okaże się tak bezpieczny, jak mówią. Ten horror miał premierę 28 marca 2024.

GOG / Strona gry / Przygodopedia

Trailer

___________________________________________________________________________________________________
Moje :D gry
kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl[/b]

Awatar użytkownika
SpokoWap
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 15 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 43 razy

Re: We are not alone - zwiastun

Post autor: SpokoWap » 02 kwietnia 2024, 00:51

Obejrzałem jakiś gameplay na YT i od strony technicznej wygląda to tragicznie, jak pierwsza z brzegu gierka zbudowana z gotowych komponentów (assetów, jak to się mówi). Dźwięki tak samo, z banku sampli. Bezczelnością jest żądać za to 68 zł :P
Obecnie grane: Leisure Suit Larry: Reloaded
Stacja Sto Słów - moje miejsce w sieci

Awatar użytkownika
DirkPitt1
Publicysta
Podziękował(a): 33 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 90 razy

Post autor: DirkPitt1 » 02 kwietnia 2024, 11:50

To ja się pobawię w adwokata diabła i powiem tak: co innego może zrobić ktoś,kto ma jakiś fajny pomysł, ale nie potrafi robić modeli 3d i komponować muzyki, ani nie ma środków, żeby zapłacić innym którzy zrobią to za niego? Inna sprawa czy gra rzeczywiście jest ciekawa.
- Bruno, ty chyba masz paranoję.
- Paranoja jest wtedy, gdy nikt nie chce cię zabić. -BS3

Awatar użytkownika
SpokoWap
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 15 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 43 razy

Post autor: SpokoWap » 02 kwietnia 2024, 12:07

Odpowiednio wycenić swoją pracę. Dużo lepiej zrobione gry przygodowe (własna grafika, własna muzyka, nagrane głosy postaci), potrafią kosztować 40-50 zł. Choćby ostatnie Champy the Useless Vampire.
Obecnie grane: Leisure Suit Larry: Reloaded
Stacja Sto Słów - moje miejsce w sieci

ODPOWIEDZ

Wróć do „We are not alone”