Catie in MeowmeowLand - zwiastun, opis

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Drenz
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://forum.przygodomania.pl/viewtopic ... 091#p61091
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 29 razy
Catie in MeowmeowLand - zwiastun, opis

Post autor: Drenz » 28 marca 2022, 09:46

Obrazek
Catie in MeowmeowLand to piękna klasyczna przygodówka typu „point and click”, osadzona w dziwnym świecie kotów i absurdalnych postaci.

Catie podąża za dziwnym, białym kotem w swoim ogrodzi i nagle przenosi się do tajemniczego świata MeowmeowLand, w którym musi wyruszyć w długą podróż, aby wrócić do domu. A ty musisz pomóc Catie w tym zadaniu!

* MeowmeowLand to dziwna kraina, w której można napotkać zaskakujące postacie w jeszcze bardziej zaskakujących sytuacjach.
* W czasie rozwiązywania wraz z Catie różnych oryginalnych łamigłówek przygotuj się na absurdalnie komiczne sytuacje.
* Zagraj na ponad 24 pięknych, ręcznie malowanych scenach 2D, poznaj ponad 100 śmiesznych postaci i obejrzyj przeszło 2 godziny uroczych animacji 2D.
* Posłuchaj komicznych głosów wszystkich postaci i naciesz się skomponowaną muzyką.
* Zamiast nudnych tradycyjnych tekstów wszystkie postacie używają do komunikowania się komicznych chmurek pełnych zabawnych rysunków.

Premiera ma mieć miejsce 30 marca 2022 roku na platformach: PC, PS4, PS5, Xbox One, X|S, Switch

STEAM SWITCH PS4 XBOX / GOG / strona gry / Przygodopedia / Wersja demo

Zwiastun:
Ostatnio skończone: Possession 1881, Far: Changing Tides, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, The Journey Back, The Whisperer, Immortal Mantis
Gram:Primal Light, DragonView, Kroniki Myrtany: Archolos, Eco Hole, Starry Knight, Amnesia: Rebirth, Infernax

Awatar użytkownika
jackowsky
Przyjaciel forum
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://forum.przygodomania.pl/viewtopic ... t=50#p9799
Podziękował(a): 56 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 41 razy

Re: Catie in MeowmeowLand - zwiastun, opis

Post autor: jackowsky » 28 marca 2022, 13:08

To może być fajne, choć mam pewne obawy.
Ostatnio skończone: Sherlock Holmes and The Hound of The Baskervilles PL (50%), Black Geyser: Couriers of Darkness PL (60%), Broken Age PL (70%)
Gram: The Mystery of Woolley Mountain, Toonstruck
W tle: Mass Effect: Edycja Legendarna PL

Awatar użytkownika
Adam_OK
Moderator
Podziękował(a): 71 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 49 razy

Post autor: Adam_OK » 31 marca 2022, 14:59

Mam na liście życzeń, po wypłacie chyba ją kupię.
Czasem trzeba się cofnąć, aby móc pójść dalej.
Moja lista gier ukończonych
W sprawach forum i www piszcie: adam_ok(at)przygodomania.pl

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 233 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 66 razy

Post autor: kassiopestka » 31 marca 2022, 17:25

Też mam na liście życzeń, chyba nawet mam pobrane demo, ale nie mam czasu zagrać. Ja mam obawy, czy za dziwolągowata nie będzie, ale może być też całkiem fajna. :)
Moja kolekcja przygodówek
Ostatnio ukończone: Broken Sword: The Shadow of the Templars, Broken Sword 5: Klątwa węża
Gram: Moontrain Demo, Lucid Dream, TMoWM
W kolejce: Crowns and Pawns Kingdom of Deceit, Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice
Czaję się na: The Season of the Warlock, PRIM, The Adventures of Bryan Scott, A Little Less Desperation, A Twisted Tale

Awatar użytkownika
Adam_OK
Moderator
Podziękował(a): 71 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 49 razy

Post autor: Adam_OK » 24 kwietnia 2022, 10:33

Zagrałem, całkiem fajna, więcej szczegółów w dłuższej opinii, która niedługo będzie na forum.
Czasem trzeba się cofnąć, aby móc pójść dalej.
Moja lista gier ukończonych
W sprawach forum i www piszcie: adam_ok(at)przygodomania.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Catie in MeoemeowLand”