Room III, The - ocena użytkownika

ODPOWIEDZ

Co myślisz o grze?

10. Idealna pod każdym względem
0
Brak głosów
9. Prawie doskonała
2
67%
8. Świetna z małymi niedociągnięciami
0
Brak głosów
7. Dobra, ale czegoś jej brakuje
1
33%
6. Mogłaby być troszkę lepsza
0
Brak głosów
5. Niczym specjalnym się nie wyróżnia
0
Brak głosów
4. Więcej wad niż zalet
0
Brak głosów
3. Mogło być jeszcze gorzej
0
Brak głosów
2. Kiepska, to mało powiedziane
0
Brak głosów
1. Szkoda pieniędzy i zachodu
0
Brak głosów

Liczba głosów: 3

Awatar użytkownika
adventurka
Administrator
Podziękował(a): 94 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 57 razy
Room III, The - ocena użytkownika

Post autor: adventurka » 27 listopada 2018, 20:00

Obrazek

Mile widziane uzasadnienie oceny

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 135 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 139 razy
Re: Room III, The - ocena użytkownika

Post autor: Urszula » 12 grudnia 2018, 12:47

Cztery zakończenia, które to dobre zakończenie pokazują tak samo, tylko jakby z innej perspektywy. Jednak nic nie zmienia się w zagadkach, więc zobaczenie tych zakończeń wymyślone tylko po to, żeby zdobyć osiągnięcia. Długa piękna zabawa, ale maiłam nadzieję, że jednak te cztery zakończenia to inne zagadki. Według Steama, przeszłam 2x grę w 30 godzin, tylko byłby ten czas odpowiednio krótszy, gdyby nie zabawa w zdobycie wszystkich osiągnięć. Minusem są właśnie te zakończenia, bo nie oferują innych zagadek, tylko powtórkę z rozrywki. 9/10
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
earwig11
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 52 razy

Post autor: earwig11 » 22 lutego 2019, 10:48

Room 3 to najbardziej rozbudowana gra ze wszystkich części, do tego najdłuższa i najładniejsza. Mamy tu pokoje ze wieloma maszynami i nieobowiązkowe zagadki potrzebne tylko do odblokowania dodatkowych zakończeń, Fabuła niby jest dokończeniem historii znanej z poprzednich odsłon gry, ale tak naprawdę to nie zwracałem na nią uwagi. 9/10

Awatar użytkownika
Drenz
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://forum.przygodomania.pl/viewtopic ... 091#p61091
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 6 razy

Post autor: Drenz » 21 sierpnia 2019, 09:50

Kolejna część i praktycznie kolejny raz dostajemy to samo choć bardziej rozbudowane i zróżnicowane oraz z nieco zwiększonym poziomem trudności, aczkolwiek nadal niewymagającym. Ciągle trzeba być bardziej spostrzegawczym i dobrze kojarzyć elementy. Prędzej przegapić można przedmiot niż nie rozwiązać łamigłówki. Z solucji skorzystałem raz przy rozwalaniu sejfu. Wykonanie nadal estetyczne, choć sterowanie prosto z urządzeń przenośnych niezbyt intuicyjne na PC. Kilka różnych zakończeń i ciekawa otoczka fabularna. Jednak co do wspomnianych zakończeń to aby je odblokować (po uprzednim odnalezieniu elementów wieżyczek) rozwiązujemy 4 razy te same łamigłówki.7/10
Ostatnio skończone: Hellblade: Senua's Sacrifice, The House of Da Vinci, Children of Morta
Gram: Alien: Isolation, Knights of the Temple: Infernal Crusade, Path of Sin: Chciwość

ODPOWIEDZ

Wróć do „Room three, The”