The Witness (Playstation 4)

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 87 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 109 razy

Postautor: Urszula » 21 lutego 2013, 18:54

Gdyby wyszła na PC to bym chętnie zagrała.
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
Eramas
Publicysta
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 6 razy

Postautor: Eramas » 21 lutego 2013, 18:58

Pierwotnie gra była zapowiedziana w 2010 roku na PC, PS3 i XBOX360, jednak wczoraj powiedzieli, że plany się zmieniły i aktualnie gra pojawi się jako PS4 exclusive, choć nie wykluczają innych platform w przyszłości.

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Z Przygodą na Ty
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 18 razy

Postautor: Sir_Kiełbasa » 02 sierpnia 2013, 20:02

Obejrzałem filmik i w sumie się nie dziwię, że tego nie wydadzą na PC. :) Zapowiada się straszna lipa. Słaba grafika + co krok jakieś "labirynty". Co to ma być? Chyba, że to nie ma być gra, tylko bardziej takie pałętanie się po wyspie, oglądanie i co jakiś czas, dla otrzeźwienia, zrobienie jakiejś prostej łamigłówki. Ciekawe po ile ten exclusive będzie. Pewnie ze 200zł jak nic. Sukcesu nie wróżę. :)

-- 25 lutego 2014, 21:18 --

Jeszcze raz obejrzałem w maksymalnej rozdzielczości oraz na dużym monitorze i muszę odszczekać. :) Grafika jest ładna. Co do "płytek" (układanek) to jednak jakoś sztucznie wypadają w połączeniu ze środowiskiem. W Amazonie cena za wersję na PS4 - ok. 50 funtów. :mad:

Wróć do „Konsole”