Unforeseen Incidents - ocena użytkownika

Co sądzisz o grze?

10. Idealna pod każdym względem
0
Brak głosów
9. Prawie doskonała
0
Brak głosów
8. Świetna z małymi niedociągnięciami
1
100%
7. Dobra, ale czegoś jej brakuje
0
Brak głosów
6. Mogłaby być troszkę lepsza
0
Brak głosów
5. Niczym specjalnym się nie wyróżnia
0
Brak głosów
4. Więcej wad niż zalet
0
Brak głosów
3. Mogło być jeszcze gorzej
0
Brak głosów
2. Kiepska, to mało powiedziane
0
Brak głosów
1. Szkoda pieniędzy i zachodu
0
Brak głosów

Liczba głosów: 1

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 100 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 119 razy

Unforeseen Incidents - ocena użytkownika

Postautor: Urszula » 03 czerwca 2018, 20:28

Obrazek

Mile widziane uzasadnienie oceny

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 100 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 119 razy

Re: Unforeseen Incidents - ocena użytkowników

Postautor: Urszula » 10 czerwca 2018, 00:18

Warto zagrać. Choć do mnie grafika taka nie przemawia, to ma swój urok. W tej kresce jakby nieporządnej, dużo rzeczy się zmieściło i naszpikowano detalami. Gorzej wygląda animacja, poruszanie się bohaterów i mimika twarzy to takie troszkę pokraczne coś, ale pewnie to taki miał być styl. W tej grze jednak nie grafika jest tym co zachwyca, a opowiedziana historia. Były też i kiepskie żarty, ale nie ma ideałów, na szczęście nie wszystkie zrozumiałam, więc bardzo nie raziły. Podobały mi się głosy lektorów użyczający głosów postaciom, dobrani zostali rewelacyjnie. Oprawa muzyczna również na wielki plus, mało było dźwięków otoczenia i wszędzie jakby takie same. Zagadki mogą zadowolić, nikt nie prowadzi gracza za rączkę, trzeba uważnie patrzeć. Wsłuchiwać się w tekst i notować, jak za dobrych starych czasów, lub robić screeny, żeby wrócić do widzianych wcześniej haseł czy kodów. Ta gra zasługuje, by ją uruchomić, naprawdę polecam. Moja ocena jest mimo tych różnych niedoskonałości wysoka, 8/10.
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Wróć do „Unforeseen Incidents”