Fenimore Fillmore - the westerner - Błędy

MC Burek

Fenimore Fillmore - the westerner - Błędy

Postautor: MC Burek » 03 maja 2012, 09:15

Siemka. Mam taki (chyba bo to nie moze byc nic innego) błąd. :bezradny: HELP!! Gdy pokonuję Chudego w barze na ostrą sarsaparillę i wychodzę z baru nawet odjezdzam i wracam koniem to on wciaz tam stoi a powinien pojawic sie inny. HELP moze jakis cheat, kod, mod, trailer to od razu bede mógł pokonać Short'iego? Juz nie wytrzymuję!! :[

Piszcie tutaj także wasze błędy , Bugi itp. w tej grze.

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 87 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 109 razy

Re: Fenimore Fillmore - the westerner - Błędy

Postautor: Urszula » 03 maja 2012, 16:40

Tam chyba trzeba się pojedynkować o ile pamiętam z całą trójką.
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

MC Burek

Do Urszula

Postautor: MC Burek » 03 maja 2012, 20:34

ale jak pokonuję Chudego i jak wychodze nawet odjezdzam koniem to gdy wracam on wciąż tam stoi! a powinien byc inny. A na dodatek to on mi wciąż powtarza jeden rym " Powiedziałbym gdybym miał zamiar gryźć ziemię" HELP!!!

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Postautor: Urszula » 03 maja 2012, 20:36

Muszę, grę ponownie zainstalować i po pierwsze sprawdzić, w jakim momencie mam zrobione zapisy z gry, a po drugie, czemu u mnie tego błędu nie było, co zrobiłam, że gra poszła. Teraz na to pytanie nie umiem odpowiedzieć, więc musisz się uzbroić w cierpliwość, a jest szansa, że pomogę.
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

MC Burek

Postautor: MC Burek » 03 maja 2012, 20:50

OK.
( Mam czas do 14 maja bo wtedy wyjezdzam na rajd szlakiem hymnu narodowego za dobrą naukę wiec mam nadzieje ze znajdziesz odpowiedz na to) :)

Przeinstaluję grę może to coś da.
Ostatnio zmieniony 03 maja 2012, 20:52 przez MC Burek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Postautor: Urszula » 03 maja 2012, 20:51

Czyli czas goni, postaram się jak najszybciej.
Moje gry

MC Burek

Postautor: MC Burek » 03 maja 2012, 20:59

Dzięx na razie jestem ---> :bezradny: ale jak sie uda to bedzie :E a dla ciebie :oklaski: i :buziak:

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Postautor: Urszula » 04 maja 2012, 14:31

Żeby pokonać wszystkich czterech przeciwników, musimy za każdym razem zadać jemu ten rym, na który my nie znamy odpowiedzi, to znaczy nie jest on dostępny w naszych odpowiedziach. Jeśli przeciwnik, będzie umiał odpowiedzieć rymem wykorzystujemy kolejny dialog. Każdy z czterech przeciwników nie będzie umiał odpowiedzieć na jedno z naszych pytań. Wszystkie dostępne rymy wyglądają tak:

Nie sądzę, żebyś dał sobie z tym radę – Wcale nie mam zamiaru paść płasko na ladę.
No proszę, już trzęsiesz nogami kolego – Trzęsę nimi czasem tak całkiem z niczego.
Wyglądasz jakbyś myślała tylko od święta – Dam głowę, że tobie przydałaby się renta
Myślę, że zwycięstwo dziś mam już w kieszeni – Jednak twoja pewność niewiele tu zmieni.

Jak dla mnie, pijesz jak wiotka panienka – Na widok niewiasty niejednemu opada szczęka. (na ten rym chudy nie zna odpowiedzi, ale grubas nam odpowie)
Chcesz się poddać? Jesteś bardzo, bardzo blady – A twa cera zielona, jakbyś jadł od rana żaby.
Żeby ładnie rymować, trzeba by się uczyć za młodu – Ciebie pewnie wyrzucili ze szkoły z głupiego powodu.
Chcesz śliniak i smoczek? – Ja nie potrzebuję, ale widać ty masz tylko roczek. (na ten rym nie zna odpowiedzi grubas, ale zna właściciel strzelnicy)

To nie jest napitek dla głupich osiłków – Ja tu nie muszę czynić wysiłków
Jesteś gotów powiedzieć ostatnie życzenie – Powiedziałbym, gdybym miał zamiar gryźć ziemię.
Powiadają, żeś tchórz i lęk ci daje w kość – Kto tak o mnie mówi ten brzydki gość.
Powiedz, kto ma się stawić na twoim pogrzebie? – Upewnij się dwa razy, kto tu będzie gryźć ziemię. (na tym rymie pokonamy właściciela strzelnicy, a na poniższym, ostatniego przeciwnika)

Z przeciwnikiem takim jak ty, nie mam się, o co martić.

Jeśli mimo wszystko to nie pomoże Ci wygrać z nimi do solucji wstawiłam zapisy oraz w dziale pomocna dłoń. Powodzenia.
Moje gry

Wróć do „Fenimore Fillmore: the westerner”