Fahrenheit zremasterowany

Awatar użytkownika
NajPhil
Publicysta
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 9 razy

Fahrenheit zremasterowany

Postautor: NajPhil » 26 stycznia 2015, 10:48

Obrazek

Moda na odnawianie, odświeżanie oraz upiększanie starszych tytułów trwa. Zwykle mam takie skoki na kasę w nosie, ale tym razem przecież chodzi o ukochaną grę, więc niestety mój portfel będzie uszczuplony.

Premiera 29 stycznia

http://pclab.pl/news61622.html
Jakhudu?
~ to po elfiemu znaczy - "Co słychać?"
Vermallu cum festi dalbo!
~ To, tak dokładnie nie wiem co oznacza, ale jak facet tak powiedział w sklepie, to kupił bardzo ładne wiadro.

Awatar użytkownika
jarecki83
Publicysta
Podziękował(a): 10 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 11 razy

Re: Fahrenheit zremasterowany

Postautor: jarecki83 » 26 stycznia 2015, 11:33

Kurczę, nawet jednego screena jeszcze nie pokazali, nie mówiąc już o trailerach :bezradny: Jakoś mnie nie ciągnie, żeby drugi raz w to zagrać, ale jestem ciekaw nowego wyglądu.

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 87 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 109 razy

Postautor: Urszula » 26 stycznia 2015, 11:45

Na Amazon są screeny, ale nie wiem czy to są te z odświeżonej wersji.

Obrazek
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
jarecki83
Publicysta
Podziękował(a): 10 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 11 razy

Postautor: jarecki83 » 26 stycznia 2015, 11:53

To jest nowy wygląd? Nie widzę żadnej różnicy :bezradny:

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Postautor: Urszula » 26 stycznia 2015, 11:58

Nie wiem czy to jest nowy wygląd. Nie znam tej gry, dlatego napisałam, że screeny jakieś są na Amazonie, ale czy to z odświeżonej wersji?
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

Awatar użytkownika
NajPhil
Publicysta
Podziękował(a): 1 raz

Postautor: NajPhil » 26 stycznia 2015, 12:54

Filmik i obrazek jest z wersji normalnej. Twórcy trzymają na razie karty przy orderach i nie ujawniają materiałów, a odliczanie trwa.
http://achillingfeeling.com/

Dwa razy przeszedłem bawiąc się znakomicie, to przejdę i trzeci raz. Zresztą wprowadzenie obsługi kontrolerów zapewne ułatwi obsługę QTE, która była takim wyzwaniem na graczy preferujących point&click - chyba przy żadnej grze nie byłem tak spocony i wymęczony :D
Jakhudu?
~ to po elfiemu znaczy - "Co słychać?"
Vermallu cum festi dalbo!
~ To, tak dokładnie nie wiem co oznacza, ale jak facet tak powiedział w sklepie, to kupił bardzo ładne wiadro.

Awatar użytkownika
tiger250
Obserwator
Podziękował(a): 3 razy
Kontakt:

Postautor: tiger250 » 26 stycznia 2015, 22:59

Ja tez chętnie wyłożę kasę, bawiłem się przy tej grze świetnie!

@NajPhil: Ten twój awatar jest boski, zawsze się uśmiecham do siebie jak go widzę :D

Awatar użytkownika
winstonsmith
Obserwator
Podziękował(a): 20 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Postautor: winstonsmith » 29 stycznia 2015, 13:27

a zremasterowali też fabułę? ...
[hr]

When I think of something else, something will go here

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Postautor: Urszula » 29 stycznia 2015, 13:40

FAHRENHEIT: INDIGO PROPHECY REMASTERED NA PC MAC I LINUX W CYFROWEJ OFERCIE MUVE.PL

Informujemy że od dzisiaj w sklepie internetowym muve.pl w sprzedaży dostępna jest cyfrowa wersja gry Fahrenheit: Indigo Prophecy w wersji na PC, MAC, i Linux.
Grę w cenie 29,99 zł można już zamawiać w naszym sklepie.

Pierwotnie wydana w 2005 roku, gra Fahrenheit (wydana jako Indigo Prophecy w Ameryce Północnej) była przełomem w interaktywnej narracji, balansując pomiędzy światami filmów i gier, jednocześnie łącząc je ze sobą, rzeźbiąc swój niepowtarzalny gatunek w krajobrazie szeroko rozumianej rozrywki. Edycja gry została zaopatrzona w udoskonaloną szatę graficzną, pełną obsługę kontrolerów i bazuje na międzynarodowej nieskróconej/nieocenzurowanej wersji gry.

Dzięki bogatej wielowarstwowej opowieści, innowacyjnej prezentacji i nastrojowej ścieżce dźwiękowej autorstwa słynnego hollywoodzkiego kompozytora Angelo Badalementiego, Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered jest ostateczną wersją opowieści o tajemnicy nadprzyrodzonego morderstwa i (ponownie) prezentuje ten przełomowy tytuł zarówno starym, jak i nowym fanom gry.

Cechy:

· Interaktywny Dramat – Intuicyjny system sterowania i spektakularne przedstawienie z podzielonym ekranem uzupełniają tajemniczą narrację noir gry.

· Obszerna możliwość powtórnego rozgrywania gry – Dzięki rozgałęziającym się dialogom i wielu zakończeniom, każde podejście do gry skutkuje innym wynikiem.

· Wielu Bohaterów – Przejmij kontrolę nad narracją dla czterech grywalnych postaci, każda z nich rzuca światło na inną perspektywę opowieści.

· W pełni udźwiękowiony Scenariusz – Każda linijka obszernego scenariusza została udźwiękowiona przez profesjonalnych aktorów w języku angielskim, francuskim, niemieckim i hiszpańskim.

· Kinowa Ścieżka Dźwiękowa – Fahrenheit posiada rozpisaną na pełną orkiestrę ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez Angelo Badalamentiego, słynnego ze swojej współpracy z reżyserem Davidem Lynchem.

· Nieskrócona wersja gry – W przeciwieństwie do oryginalnego wydania w Ameryce Północnej, wersja Remastered zawiera wszystkie oryginalne sceny w grze, nieskrócone i nieocenzurowane.

· Wersja Steam.

Najważniejsze Unowocześnienia:

· Grafika w Wysokiej Rozdzielczości – Wszystkie tekstury w grze zostały pieczołowicie odtworzone w jakości HD dla telefonów komórkowych i komputerów.

· Pełna Obsługa Kontrolerów - Wsparcie dla kontrolerów Sony i Microsoft na platformach stacjonarnych.

· Porównanie Grafiki na żywo – Gracze mogą przełączać się między unowocześnioną szatą graficzną i oryginalnymi teksturami za pomocą jednego przycisku.

Grę w cenie 29,99 zł można już zamawiać w naszym sklepie.

Informacja prasowa
Moje gry

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 85 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 28 razy

Postautor: kassiopestka » 29 stycznia 2015, 15:06

A wersja PL? Choć kinowa?

Awatar użytkownika
Madzius888
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 4 razy
Kontakt:

Postautor: Madzius888 » 30 stycznia 2015, 09:36

Jakoś za szybko się to dzieje.. właściwie nic nie wiemy.
W przeciwieństwie do zbyt szybkiego rozdmuchiwania sprawy (Syberia), tutaj w ogóle nie informowano o odświeżeniu. A potem będzie płacz, jak się nie sprzeda (mogłoby się nie sprzedać tak czy siak, ale teraz mogą mieć pretensje tylko do siebie). Ja czekam na informację, czy można przeskoczyć te wredne momenty strzałkowe ;) Bo z oryginałem sobie nie potrafiłam poradzić.

Wróć do „Fahrenheit”