Lucid dream - trailer

Awatar użytkownika
ZenekZombie
Moderator
Posty: 2285
Rejestracja: 19 października 2014, 14:19
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&p=30700#p30700
Podziękował(a): 47 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 45 razy
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Lucid dream - trailer

Postautor: ZenekZombie » 02 kwietnia 2018, 22:38

Obrazek
Pomóż małej Lucy w walce z demonami dręczącymi jej najbliższych. Przemierzaj niezliczone krainy onirycznych fantazji i rozwiązuj wymagające zagadki. Eksploruj przenikające się światy snu i jawy, nie zbłądź na krętych ścieżkach podświadomości. Wykaż się sprytem, pamięcią i zdolnością obserwacji, zgodnie z tradycyjnymi prawidłami gier przygodowych point&click. W trakcie podróży spotkasz barwnych bohaterów takich jak: Onejromantę – tajemniczego tłumacza snów, Metatrona – archanioła magicznej puszczy, czy Zegarmistrza Światła – tajemniczego starca o nieprzeniknionym obliczu. Swoich doradców wybieraj jednak roztropnie, nie podążaj fałszywymi tropami. Wydostań się z przesiąkniętego cierpieniem domu i wyrusz w magiczną podróż w nieznane. Przebrnij przez niezliczone krainy snu i przekonaj się czy los będzie łaskawy dla małej Lucy.

OFICJALNA STRONA / STEAM

Fabuła
Przykuta do wózka inwalidzkiego, mała Lucy, wkracza w świat sennych fantazji i koszmarów, mierząc się z widmem demonów przeszłości. Tragicznie pozbawiona ojca, dziewczynka stara się ocalić jedyną bliską jej osobę – chorującą matkę, nie zatracając jednocześnie własnej duszy. Czas nie jest jej sprzymierzeńcem, każda uroniona łza przybliża ją do krainy zapomnienia.

Świat:
Przemierzysz z nami liczne światy surrealistycznych fantazji, gdzie przestają obowiązywać fizyczne ograniczenia, powrócisz także do przytłaczającej rzeczywistości.

https://www.youtube.com/watch?v=GaO__Jjb51I

Zagadki:
Przebudź pogrążonego w wiecznym śnie Onejromantę, wyzwól zbłąkaną duszę nieznajomego podróżnika, poddaj się boskiemu osądowi – zagadki w Lucid Dream, to nie tylko pobudzające kreatywność wyzwania, to także, a może przede wszystkim, magia i symbolika kryjąca się w dziesiątkach łamigłówek i zadań, zapewniających satysfakcjonującą przygodę.

Grafika:
Ręcznie rysowana grafika w Lucid Dream nie jest jedynie tłem dla rozgrywki, stanowi urzeczywistnienie emocji i lęków głównej bohaterki, dzięki czemu doznania płynące z gry stają się bardziej kompletne i intensywne.

Muzyka:
Są melodie, które na długo pozostają w naszej pamięci, sprawiające, że wspomnienie gry nieodłącznie związane jest z ich brzmieniem. Jeśli chciałbyś się o tym przekonać na własnej skórze, zagraj w Lucid Dream i odpłyń razem z nami w magiczną podróż.

Interfejs:
Wczytaj się w historie opowiadane przez bohaterów, których napotkasz na swojej drodze, wczytaj się w każdy przedmiot i każdą rzecz. W świecie snu nie wszystko jest takie, na jakie z pozoru wygląda. Popuść wodzę fantazji, łącz przedmioty, tworząc rozwiązania niedostępne w szarej rzeczywistości.

Przygodopedia

https://youtu.be/7rTz19Ia2uE
opis Steam
kontakt w sprawach forum: zenekzombie[at]przygodomania.pl
Filmy Youtube - link

Wróć do „Lucid dream”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość