Egipt: przepowiednia Heliopolis - wydanie

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 84 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 109 razy

Egipt: przepowiednia Heliopolis - wydanie

Postautor: Urszula » 09 września 2012, 15:55

Brakuje w zestawie pudła.

Obrazek
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Z Przygodą na Ty
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 18 razy

Re: Egipt: przepowiednia Heliopolis - wydanie

Postautor: Sir_Kiełbasa » 03 maja 2017, 14:17

Pudło jest, ale na 99% nie jest to premierowe wydanie. Nie jest to chyba też "fajna cena", bo nie ma naklejki "fajna cena", którą przyklejali bezpośrednio na pudło. Nie ma też typowego dla CDP żółtego kleksa (naklejki), który też powinien być na pudle. Nawet biedronkowe wydania je mają (te wcześniejsze). Nie ma też kodu kreskowego od spodu. Są tam tylko wymagania systemowe. Poza tym płyty są dwukolorowe, co też sugeruje, że to może być reedycja. Mam 2 wydania Azteca (już chyba kiedyś wrzucałem fotkę). Premierowe i jakąś reedycję. Płyta w premierówce jest wielokolorowa, a ta z reedycji dwukolorowa i przypomina te, które widać na fotkach. Instrukcja w premierówce jest w formie bookletu, który mieści się w pudełku z płytą. Może ktoś ma inne wydanie?

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Egipt: przepowiednia Heliopolis”