Syberia 3 - save, zapisy

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 92 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 28 razy

Syberia 3 - save, zapisy

Postautor: kassiopestka » 17 maja 2017, 14:23

Oke, już paczkuję. :)
One są opisane - w sensie kopiowałam cały folder Syberia3, w którym jest sejw i ustawienia opcji. Więc albo można podmienić cały folder, tylko wtedy trzeba z jego nazwy wywalić opis, zostawić samo Syberia3, albo można wejść w niego i skopiować, a potem podmienić sam sejw. Te sejwy mają na początku oznaczenia liczbowe (robione przez grę), w moim przypadku 1, bo grałam tylko ja, ale jak inna osoba rozpoczyna na tym samym sprzęcie nową grę, to jej sejwy mają już na początku 2. Sejwy kolejnych osób, kolejne cyfry, więc myślę, że na upartego można sobie wkleić nawet kilka różnych sejwów, tylko trzeba zmienić im te cyferki z przodu, żeby nie było wszędzie 1, tylko 1, 2, 3, 4 itd. Żeby gra myślała, że każdy jest od innego gracza, wtedy gra nie będzie nadpisywać pozostałych sejwów, tylko ten, na którym gramy, i do tamtych będzie można wrócić w razie potrzeby, bez ciągłego podmieniania. Mam nadzieję, że to jest zrozumiałe, co ja piszę. :P

Gdyby ktoś kopiował cały folder Sybiera3, to musi sobie na początku gry wejść w opcje i ustawić łatwiejszy tryb, bo sejwy są robione w tym trudniejszym i z automatu poleci trudniejszy.

Pobierz zapisy z Syberii 3

Wróć do „Syberia 3”