Oz Orwell and the Exorcist - trailer

Awatar użytkownika
ZenekZombie
Moderator
Posty: 2293
Rejestracja: 19 października 2014, 14:19
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&p=30700#p30700
Podziękował(a): 47 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 45 razy
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Oz Orwell and the Exorcist - trailer

Postautor: ZenekZombie » 16 października 2016, 20:33

Obrazek
Okolice Halloween to czas, w którym na wysyp horrorów i ich zapowiedzi nie możemy narzekać. Tak też jest w tym roku.

Oza Orwella ostatnim razem spotkaliśmy 4 lata temu, kiedy to ten łowca duchów przestąpił próg Angst Mansion. Co się wtedy wydarzyło gracze mieli okozję poznać w grze twórców The Apotheosis Project - Oz Orwell and the Crawling Chaos.

Ci którzy czekali na kontynuacje jego przygód mogą odetchnąć z ulgą, oto swoją premierę miał Oz Orwell and the Exorcist, czyli horrorzasta przygodówka point&click, której oprawa przedstawia się w całości w czarno-bieli. Twórcy obiecali, że i tym razem nie obejdzie się bez masy typowych dla gatunku klisz, znajdziemy więc: egzorcyzmy, opuszczony zakład dla obłąkanych, a towarzystwa dotrzymają nam duchy.

Życie dla Oza nie było łaskawe, od ostatniego napotkanego zjawiska paranormalnego, nie wydarzyło się zupełnie nic. Jego strona Ghosts & Mansions wieje pustką, nikt już mu nie chce wierzyć, i jeżeli nic się nie zmieni to biedny Oz wkrótce będzie musiał zmierzyć się ze swoim największym lękiem - znalezieniem poważnej, stałej pracy. Na szczęście, chłopak ma jeszcze jeden pomysł na ocalenie swojej reputacji i kariery. Chodzą słuchy o nowym paranormalnym ekspercie używającym przydomku Egzorcysta. Człowiek ten zdobył sławę i bogactwo o jakim Oz może tylko pomarzyć. Oz wpada na pomysł nakręcenia dokumentu o ekscentrycznym żyjącym w - ponoć nawiedzonym - byłym zakładzie dla obłąkanych, człowieku. Co dziwne, Egzorcysta przytakuje prośbie Oza. I tu zaczyna się nasza przygoda.

Grę można zakupić u producentów za trochę ponad 2 euro.


DYSTRYBUCJA / STRONA INTERNETOWA / AGS FORUM / PRZYGODOPEDIA

https://youtu.be/nOmd0mF4nfY
kontakt w sprawach forum: zenekzombie[at]przygodomania.pl
Filmy Youtube - link

Wróć do „Oz Orwell - seria gier”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość