Death gate - wydania

Awatar użytkownika
twig
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 17 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 26 razy

Re: Death gate - wydania

Postautor: twig » 29 grudnia 2013, 17:07

I na ebay'u ktoś to kupi?
Też uważam, że powinien zachować tę grę, bo można na nią spokojnie patrzeć jak na dobrą inwestycję (pomijając kwestie sentymentalne).
Hurra i wciąż szukasz dziur
Gram: ---
Niedawno ukończyłem: Anna's Quest
W sprawach PrzygodoManii piszcie na twig(małpa)przygodomania(kropka)pl
Przygodomania - z miłości do przygodówek. Wszystko o przygodówkach: solucje, recenzje, galerie, łatki, zapisy z gier

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Z Przygodą na Ty
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 18 razy

Postautor: Sir_Kiełbasa » 29 grudnia 2013, 17:20

Na grupie dyskusyjnej dotyczącej starych gier ktoś kiedyś pisał, że bodaj A.D 2044 i jeszcze jakaś polska przygodówka chodziły na amerykańskim Ebay-u za ponad 100$. :)

Awatar użytkownika
ALEX
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 10 razy

Re: Death Gate - wydania

Postautor: ALEX » 29 grudnia 2013, 17:32

Bez żartów... zakochałeś się i wybranka postawiła ultimatum? Powiedz jej, że każdy facet ma jakieś hobby i niech wybiera albo gry, albo wódka z kolesiami. :tak:

Hehe, moja wybranka musi zaakceptować moją miłość do gier i starych konsol, krwawych i głupich horrorów, obsesji kolekcjonerstwa i zbieractwa wielu rzeczy oraz innych dziwactw ALEXA, czyli będzie miała ciężko. :D
Po prostu po nowym roku czeka mnie prawdopodobnie nowa praca, przeprowadzka w zupełnie nowe miejsce i kilka związanych z tym spraw, więc niestety raczej będę musiał się pozbyć ze smutkiem części rzeczy, do których jestem przywiązany.:|

Twarda oprawa i obwoluta :wykrzyknik: :oklaski:

Fakt wygląda przepięknie, ale tylko w wersji na Xboxa. To, co zrobiła z tą książką Cenega w wydaniu na PC woła o pomstę. :mad:

W pierwszym BS-ie jest 30 stron? Aż sprawdzę. Ale te 30 stron to w instrukcji, bo tam nie było żadnego opowiadania?

Do brytyjskiego wydania było dołączone opowiadanie o Templariuszach. ;) 32 strony, (chociaż opowiadanie ma ich tylko 28), kolorowa okładka i wielkość taka sama jak instrukcja. :)
NEW YEAR, NEW RULES, NEW LIFE

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Z Przygodą na Ty
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate

Postautor: Sir_Kiełbasa » 30 grudnia 2013, 10:49

ALEX pisze:Po prostu po nowym roku czeka mnie prawdopodobnie nowa praca, przeprowadzka w zupełnie nowe miejsce i kilka związanych z tym spraw, więc niestety raczej będę musiał się pozbyć ze smutkiem części rzeczy, do których jestem przywiązany.:|

Nie będziesz miał miejsca? Przechowaj u kogoś.

Fakt wygląda przepięknie, ale tylko w wersji na Xboxa. To, co zrobiła z tą książką Cenega w wydaniu na PC woła o pomstę. :mad:

Brytyjska jest jeszcze gorsza. :) Nie wiem czy tam w ogóle jest ta książka.

Do brytyjskiego wydania było dołączone opowiadanie o Templariuszach. ;) 32 strony, (chociaż opowiadanie ma ich tylko 28), kolorowa okładka i wielkość taka sama jak instrukcja. :)

A, czyli IPS schrzanił. Norma. :)

Awatar użytkownika
ALEX
Przyjaciel forum

Postautor: ALEX » 30 grudnia 2013, 14:00

Nie będziesz miał miejsca? Przechowaj u kogoś.

Raczej chodzi o coś innego, czego na pewno się domyślisz.

Brytyjska jest jeszcze gorsza. :) Nie wiem czy tam w ogóle jest ta książka.

Nie ma. :) Ale czy jest gorsza hmmm...to już kwestia dyskusyjna. Mam na półce wszystkie 3 kolekcjonerki i polska wersja PC jest wykonana najgorzej. Brytyjska mimo, że nie posiada książki i 2 płyt bonusowych (z tragiczną zawartością, nie moglem nawet zmusić się by je w pełni obejrzeć, więc nie ma czego żałować), zawiera 100 stronicowy manual w kolorze (polska wersja to czarno białe 25 stron), a samo opakowanie zbiorcze wykonane jest z grubej tektury stylizowanej trochę na książkę jak w konsolowej wersji (z nakładką i fajnymi grafikami w środku). Polskie tymczasem zapakowane jest w tandetną cienką tekturkę którą strach dotknąć by się nie zagięła czy uszkodziła. Tak więc jeżeli ktoś patrzy na ilość dodatków to najbardziej zadowolony będzie z Polskiej wersji na PC. Jeżeli chodzi o jakość i wygląd to powinien nabyć którąś z pozostałych dwóch.

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Z Przygodą na Ty

Postautor: Sir_Kiełbasa » 30 grudnia 2013, 20:39

Tylko na X-a, ale kilkaset zł za nową trzeba wytrzepać.

Awatar użytkownika
ALEX
Przyjaciel forum

Postautor: ALEX » 31 grudnia 2013, 09:09

Ja swoją wersje kupiłem za 100zł (oczywiście mowa o zafoliowanym egzemplarzu) więc jak się jest cierpliwym to można kupić fajną kolekcjonerkę w cenie normalnej gry. ;)

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Z Przygodą na Ty

Postautor: Sir_Kiełbasa » 31 grudnia 2013, 11:45

A kiedy i gdzie kupowałeś? Ja mam z Ultimy za jakieś 80zł. Ale to już 2-3 lata temu było.

Awatar użytkownika
ALEX
Przyjaciel forum

Postautor: ALEX » 31 grudnia 2013, 12:27

Szczerze mówiąc to nie pamiętam, ale chyba początkiem tego albo końcem zeszłego roku na allegro. Jakiś sklep handlujący na aukcjach miał kilka sztuk w tej cenie i jeżeli pamięć mnie nie myli to jakiś czas temu znów widziałem na allegro kolejną partie egzemplarzy w folii za 79zł.

Wróć do „Death gate”