Ulubione przygodówki - FINAŁ plebiscytu

Awatar użytkownika
Nfsfan83
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&p=29309#p29309
Podziękował(a): 34 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 75 razy
Kontakt:

Re: Ulubione przygodówki - FINAŁ plebiscytu

Postautor: Nfsfan83 » 14 października 2016, 13:45

kNOT pisze:
Nfsfan83 pisze:młodsi forumowicze nie znają starych przygodówek

No właśnie. W ile przygodówek od Level 9 Computing grałeś? A nierzadko są lepsze od tych, które uznajesz za stare :E

To ja niby rocznik 83 jestem ten młodszy :oczko: fajnie, ale mi chodzi o graczy urodzonych np po 1998. Faktycznie nie grałem w żadną z tych gier, bo tak jak dla młodych forumowiczów np MI1 jest grafika za brzydka i stara, tak dla mnie gry przed 1990 są nie atrakcyjne wizualnie, choć pewnie mają świetną fabułę, nie zmierzam w nie grać, bo cenię też walory wzrokowe.
Fan klasycznych 2D point 'n' click przygodówek. Poradnik - box https://photos.google.com/share/AF1QipO ... pGZ0xkbzNn
Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/user/superbravo666/featured

qwerty
Publicysta
Otrzymał(a) podziękowania: 9 razy

Re: Ulubione przygodówki - FINAŁ plebiscytu

Postautor: qwerty » 14 października 2016, 15:03

kNOT pisze:Stare nie oznacza dobre. Osobiście wolałbym, żeby w następnym plebiscycie wygrały same nowości...

Jestem za, ale twórcy boją się eksperymentów (zarówno w formie jak i narracji) i na półkach widzimy głównie kontynuacje lub klony nic nie wnoszące do gatunku.
Na tapecie:
Przygodówka: Space Bar / Professor Leyton and the Diabolical Box (NDS)
RPG: Final Fantasy (PSP)
Taktyczna: Front Mission (SNES)
Survival Horror: Silent Hill
FPS: Half-Life 2: Episode 2
Akcja: Little Nightmares: Secrets of the Maw
Logiczna: Babel Tower

Wróć do „Ankiety”