Blair Witch, część trzecia: Historia Elly Kedward - ocena użytkownika

Co sądzisz o grze?

10. Idealna pod każdym względem
0
Brak głosów
9. Prawie doskonała
0
Brak głosów
8. Świetna z małymi niedociągnięciami
0
Brak głosów
7. Dobra, ale czegoś jej brakuje
0
Brak głosów
6. Mogłaby być troszkę lepsza
0
Brak głosów
5. Niczym specjalnym się nie wyróżnia
1
100%
4. Więcej wad niż zalet
0
Brak głosów
3. Mogło być jeszcze gorzej
0
Brak głosów
2. Kiepska, to mało powiedziane
0
Brak głosów
1. Szkoda pieniędzy i zachodu
0
Brak głosów

Liczba głosów: 1

Awatar użytkownika
Iselor
Publicysta
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Blair Witch, część trzecia: Historia Elly Kedward - ocena użytkownika

Postautor: Iselor » 20 listopada 2016, 00:41

Obrazek
Mile widziane uzasadnienie oceny

Awatar użytkownika
ZenekZombie
Moderator
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&p=30700#p30700
Podziękował(a): 47 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 45 razy
Kontakt:

Re: Blair Witch, część trzecia: Historia Elly Kedward - ocena użytkownika

Postautor: ZenekZombie » 18 lipca 2017, 15:27

Nie jest źle, ale też nie jest dobrze. Blair Witch 3 to taki średniaczek. Zaczyna się obiecująco, ale po niedługim czasie niestety zaczyna nużyć. Zagadek jest dużo, dużo mniej niż w części pierwszej. Pod względem rozgrywki BW3 bliżej jest do Nocturna niż Rustina Parra - sporo tu walki, niekiedy dość wymagającej. Cieszy też zróżnicowany arsenał oddany do naszej dyspozycji, oprócz dwóch flint, możemy używać różnych czarów. Mniej więcej po pokonaniu 1/3 gry, kiedy to docieramy do lasów, BW3 zaczyna nudzić. Twórcom chyba brakło pomysłów na rozgrywkę, bo latamy w koło Macieju z jednego krańca lasu, na drugi. Ten brak różnorodności strasznie odpycha.
Irytują liczne bugi, co niestety jest urodą tego silnika. Radzę często, gęsto zapisywać stan gry, bo możemy obudzić się z ręką w nocniku. U mnie zdarzyło się, że np. po wstawce filmowej, bohater zniknął z ekranu i musiałam wczytać wcześniejszy, save, bo nijak nie mogłam go "odniknąć". Bohater ma też tendencję do blokowania się w przejściach i niekiedy nie chce iść w tą stronę, którą mu wskażemy. Często odwracał się i biegł w innym kierunku niż wskazany :[ .
Na plus zaliczę możliwość wyboru sposobu sterowania, ja zdecydowałam się na klasycznego point&clicka.
4.5/10
kontakt w sprawach forum: zenekzombie[at]przygodomania.pl
Filmy Youtube - link

Wróć do „Blair witch - seria gier”