Nowy Sherlock Holmes zapowiedziany na 2016

Awatar użytkownika
she-sherlock
Publicysta
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 6 razy
Kontakt:

Nowy Sherlock Holmes zapowiedziany na 2016

Postautor: she-sherlock » 08 maja 2015, 10:52

Bigben Interactive will publish the next Sherlock Holmes video game.

Frogwares is proud to announce the signing of a publishing contract with Bigben Interactive, paneuropean leader in videogame accessories and video games.
Initially sold only on PC, Sherlock Holmes series progressively won its reputation over the course of seven games each becoming more ambitious. The latest three games were also developed on consoles, and were well received by fans. More than five million games were sold worldwide since the launch of the licence.

“We are very happy with this partnership. We will provide Frogwares with excellent distribution and maximum media exposure for their Sherlock Holmes series” declares Alain Falc, CEO of Bigben Group.

“We are delighted to team up on the development of a new Sherlock Holmes game with Bigben. We look forward to seeing this partnership flourish over the coming months, taking advantage of the energy they are ready to bring to the table. In our turn, we are committed to create an engaging content that will satisfy any gamer willing to challenge their inner Sherlock Holmes”, explains Waël Amr, CEO of Frogwares studio.

“We analyzed the fans’ comments and needs. In order to meet their demands, we have the ambition to bring this new game to a much higher level than its predecessors. We wish to offer every adventure game fan a title of exceptional quality which will become a reference in this genre’s history”, says Benoît Clerc, head of software department of Bigben Group.

The game release is scheduled for 2016.

http://www.frogwares.com/blog/new-sherlock-holmes-game-airs-in-2016/

w luźnym tłumaczeniu:
Frogwares podpisał kontrakt z Bigben - europejskim liderem gier komputerowych.
Sherlock Holmes z każdą odsłoną osiągał coraz większą popularność a ostatnia część przygód Sherlocka została sprzedana w liczbie pięciu milionów egzemplarzy.

prezes Bigben group mówi: Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy, zapewnimy świetną dystrybucję oraz maksymalne naświetlenie gier Frogwares w mediach.

prezes Frogwares dopowiada: Jesteśmy zachwyceni możliwością pracy nad Sherlockiem wraz ze spółką Bigben. W nadchodzących miesiącach współpraca ta na pewno zaowocuje. Stworzymy grę, która zadowoli każdego gracza, który będzie chciał przetestować swojego wewnętrznego Sherlocka Holmesa.

dyrektor działu software z Bigben dodaje: Analizujemy potrzeby i komentarze fanów. Aby wyjść na przeciw ich oczekiwaniom mamy ambicje aby wynieść kolejną grę jeszcze wyżej, ponad poprzedniczki. Chcemy zaoferować każdemu graczowi tytuł wyjątkowej jakości, który będzie <reference?> w historii tego gatunku.

Premiera gry jest przewidziana na rok 2016.
Moja strona z recenzjami gier, kliknij!:
Obrazek

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 103 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 120 razy

Re: Nowy Sherlock Holmes zapowiedziany na 2016

Postautor: Urszula » 08 maja 2015, 17:01

Czy ktoś zauważył ile egzemplarzy gry się sprzedało?
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
earwig11
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 43 razy

Postautor: earwig11 » 08 maja 2015, 17:26

To nie ostatnia część się sprzedała w 5 milionach , tylko tam pisze, że od "startu licencji". Prawdopodobnie chodzi o ostatnie 3 części, które zostały wydane również na konsole.

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Postautor: Urszula » 08 maja 2015, 17:40

Czytając tłumaczenie
ostatnia część przygód Sherlocka została sprzedana w liczbie pięciu milionów egzemplarzy
zrozumiałam, że ostatnia cześć rozeszła się w takiej ilości. :)
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

Awatar użytkownika
earwig11
Przyjaciel forum

Postautor: earwig11 » 08 maja 2015, 17:52

Wybacz, nie wyraziłem się dość jasno: tłumaczenie jest baaaardzo luźne. W oryginalnym tekście nic nie pisze, że to ostatnia część się sprzedała w 5 milionach egz. Tam pisze, że: "ostatnie trzy gry zostały wydane również na konsole i spotkały się z ciepłym przyjęciem fanów. Na całym świecie sprzedało się ponad 5mln kopii od czasu startu licencji." Można się domyślać, że tutaj chodzi o licencję na konsole.

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Przygodożerca
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 18 razy

Postautor: Sir_Kiełbasa » 08 maja 2015, 18:24

Ostatni Sherlock wyszedł aż na 4 konsole, więc nie dziwi wzrost sprzedaży. Niech jeszcze wydadzą na "hendheldy". Ciekawe, że w brytyjskim Amazonie nie ma dostępnej wersji na PC.

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Postautor: Urszula » 08 maja 2015, 18:28

Można wydać, na milion urządzeń, gdyby ta przygodówka była kiepska to by się nie sprzedała. pomijam reklamowanie jej nawet w Polskiej Telewizji - takich zdarzeń, nie odnotowujemy zbyt często. Reklamowany był Holmes, Ethan i BS 5 :)
Moje gry

Awatar użytkownika
layne
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 3 razy

Postautor: layne » 08 maja 2015, 18:48

Widziałem reklamę :) Szukałem jej w necie ale nie mogłem znaleźć :( Może komuś z Was się udało? :)
Gram:
Niedawno ukończyłem: Kathy Rain

Awatar użytkownika
earwig11
Przyjaciel forum

Postautor: earwig11 » 08 maja 2015, 18:58

Sir_Kiełbasa pisze:Ciekawe, że w brytyjskim Amazonie nie ma dostępnej wersji na PC.

Coś źle szukasz: http://www.amazon.co.uk/Sherlock-Holmes-Crimes-Punishments-Windows/dp/B00K7ZTSME

Nie ważne na ilu konsolach została wydana gra, ważne, że konsolowcy kupują, a studio ma kasę na następne części. Miejmy nadzieję, że również w wersji pc.

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Przygodożerca
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate

Postautor: Sir_Kiełbasa » 08 maja 2015, 19:28

Urszula pisze:Można wydać, na milion urządzeń, gdyby ta przygodówka była kiepska to by się nie sprzedała. pomijam reklamowanie jej nawet w Polskiej Telewizji - takich zdarzeń, nie odnotowujemy zbyt często. Reklamowany był Holmes, Ethan i BS 5 :)

Nie wiem, jak ta gra wygląda na konsolach, ale przygodówka na tego typu platformy nie jest codziennością. Przyciąga osoby zmęczone strzelaniem i innymi konsolowymi dziwadłami. :)

Wersja niemiecka... Akurat w przypadku zwykłego wydania ichnia wersja mnie w ogóle nie interesuje.

Nie ważne na ilu konsolach została wydana gra, ważne, że konsolowcy kupują,

No ważne, bo kupują ze względu na to, że została na konsole wydana. Gdyby jej nie wydali to by nie kupowali, więc jeśli wyjdzie na większej liczbie konsol to sprzedaż będzie odpowiednio większa. :) Szkoda, że na WiiU nie wydali.

a studio ma kasę na następne części. Miejmy nadzieję, że również w wersji pc.

Jeśli się okaże, że na PC idzie znacznie gorzej niż na konsole to jeszcze w ogóle jej nie wydadzą na PC. Albo tylko jako chmurkę.

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Postautor: Urszula » 08 maja 2015, 20:43

Nie wiem, jak ta gra wygląda na konsolach, ale przygodówka na tego typu platformy nie jest codziennością. Przyciąga osoby zmęczone strzelaniem i innymi konsolowymi dziwadłami. :)

Całe szczęście. :)
Moje gry

Awatar użytkownika
she-sherlock
Publicysta
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 6 razy
Kontakt:

Postautor: she-sherlock » 09 maja 2015, 08:51

Wybaczcie moje tłumaczenie, angielskiego uczyłam się sama, więc być może coś przeoczyłam. choć jak teraz to czytam to faktycznie wydaje się, że po pierwsze: nawet oryginalna wersja informacji nie jest jednoznaczna, po drugie: przychylam się do wersji że to 3 ostatnie części zostały sprzedane w takiej ilości.
Moja strona z recenzjami gier, kliknij!:
Obrazek

Awatar użytkownika
Gocciana
Publicysta
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 10 razy

Postautor: Gocciana » 10 maja 2015, 22:05

Czegoś tu nie rozumiem? Z tekstu chyba nie wynika, że gra nie wyjdzie na PC-ty i o co ten spór co do ilości sprzedanych wcześniej 'Sherlocków'? To nasza narodowa wada, bijemy się o drobiazgi, a meritum sprawy nam ucieka ;) Wyjdzie jeszcze jeden Sherlock i to jest póki co najważniejsze!
Один человек сказал, всем нам улыбается смерть, мы лишь можем улыбнутся ей в ответ:-)

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Postautor: Urszula » 10 maja 2015, 22:16

Nie ma żadnego sporu, tylko doprecyzowanie tłumaczenia. Nikt się nie bije o żadne drobiazgi i nikomu nic nie ucieka.
Moje gry

Awatar użytkownika
Gocciana
Publicysta

Postautor: Gocciana » 10 maja 2015, 22:49

Ok, skoro to jest takie ważne, to ja wywnioskowałam, że wszystkie 'Sherloki' sprzedały się w 5 mil. egzemplarzy. I w czym rzecz, bo dalej nie kumam :mysli: Czy rozchodzi się o sedno (odnośnie tłumaczenia) czy o coś mniejszej wagi? :mysli:
Один человек сказал, всем нам улыбается смерть, мы лишь можем улыбнутся ей в ответ:-)

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Przygodożerca

Postautor: Sir_Kiełbasa » 11 maja 2015, 07:38

Gocciana pisze:Czegoś tu nie rozumiem? Z tekstu chyba nie wynika, że gra nie wyjdzie na PC-ty.

Ale jeśli się okaże, że sprzedaż na konsole jest zdecydowanie większa niż na PC, to któraś z kolejnych części może się jednak na PC nie ukazać. Co by było zresztą bardzo zabawne.

To nasza narodowa wada, bijemy się o drobiazgi, a meritum sprawy nam ucieka ;)

Post koleżanki bez patriotycznego zatroskania o stan obywatela Polaka postem straconym... :okok:

Wyjdzie jeszcze jeden Sherlock i to jest póki co najważniejsze!

Niech najpierw wyjdzie.

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Postautor: Urszula » 11 maja 2015, 15:32

Gocciana pisze:Ok, skoro to jest takie ważne, to ja wywnioskowałam, że wszystkie 'Sherloki' sprzedały się w 5 mil. egzemplarzy. I w czym rzecz, bo dalej nie kumam :mysli: Czy rozchodzi się o sedno (odnośnie tłumaczenia) czy o coś mniejszej wagi? :mysli:

O to, czy ostatni Holmes się sprzedał w ilości 5 mil, czy wszystkie lub ostanie trzy. Dlaczego, bo to znaczy, że z tymi przygodówkami nie jest tak źle. Jednak jeśli tylko miały takie powodzenie wersje na konsole i w dodatku wszystkie lub ostanie trzy, to jak pisze Sir_Kiełbasa, może się okazać, że na PC nie wyjdzie. O nic więcej nie chodzi i nie ma tutaj żadnej kłótni, tylko dyskusja.
Moje gry

Awatar użytkownika
Gocciana
Publicysta

Postautor: Gocciana » 11 maja 2015, 21:27

Każda dyskusja/polemika jest w jakimś sensie sporem ;) Tylko po co zawczasu dzielić skórę na niedźwiedziu? Należy się cieszyć, że ten 'niedźwiedź' w ogóle ma się pojawić :D Choćby i tylko na konsolach... ale 'żyw'!

Sir_Kiełbasa pisze:

Post koleżanki bez patriotycznego zatroskania o stan obywatela Polaka postem straconym... :okok:

Wyjdzie jeszcze jeden Sherlock i to jest póki co najważniejsze!

Niech najpierw wyjdzie.

1.Masz rację Sir_Kiełbaso, z uporem maniaka 'walczę' o ... patriotyczny stan obywatela Polaka :D Mam (być może płonną) nadzieję, że i Ciebie 'nawrócę? :mysli:

2.Czasem się zgadzamy, nowy Sherlock (na cokolwiek) niech najpierw wyjdzie!

Przemek

Postautor: Przemek » 11 maja 2015, 21:29

Wątpię by wydawca skupił się tylko na konsolach/telefonach i pominął jakby nie patrzeć wiodący rynek dla tego gatunku.
Oczywiście, może się okazać, że będzie w tej grze więcej zręcznościowych elementów plus znienawidzony przeze mnie quick time event :)
Z przygodówkami nie jest aż tak źle...i to między innymi zasługa wielkiej popularności tego gatunku u naszych zachodnich sąsiadów ;)

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Postautor: Urszula » 11 maja 2015, 21:34

Nikt nie dzieli skóry na niedźwiedziu, rozmawiamy o kondycji przygodówek i ewentualnej dobrej ich sprzedaży. Tak Przemek, u naszych sąsiadów jest całkiem dobrze, tylko u nas jakoś mniej. :)
Moje gry

Wróć do „Sherlock Holmes: the devil’s daughter”