Arthur's Knights - czy jest patch do Win XP?

Awatar użytkownika
porfirion
Publicysta
Podziękował(a): 28 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 9 razy

Arthur's Knights - czy jest patch do Win XP?

Postautor: porfirion » 21 grudnia 2016, 01:09

Właściwie wszystko o co mi chodzi, zawarłem w temacie.

Wiele gier Cryo ma różne problemy z działaniem pod Windowsem XP i wyższymi - i do niektórych (np. Aztec czy Wehikuł czasu) powstały patche niwelujące te problemy.

A ja mam pytanie, czy ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie: czy do pierwszej części Arthur's Knights taki patch powstał?

Na dodatek wydaje mi się, że to raczej musi być patch specjalnie do wersji polskiej gry. Znalazłem taki wątek na rosyjskim forum: http://www.old-games.ru/forum/threads/l ... ost-618565 i w linkowanym poście pierwszy z pięciu plików jest patchem do Arthura, ale wersji rosyjskiej - teraz nie mam możliwości sprawdzenia, ale chyba nie zadziała on z polską wersją?
Nie wiem, czy coś jeszcze nt. Arthura i ewentualnego patcha do niego było napisane w tym wątku, bo zdecydowana większość jest tam napisana po rosyjsku, a moja umiejętność czytania cyrylicy jest zerowa...

Byłoby super, gdyby taki patch istniał, albo były jakieś dojścia do kogoś, kto mógłby go sprytnie stworzyć - sporo "Cryówek" mam ogranych i choć wiele z nich to średniaki, to jakoś tak mam do nich sentyment :) A w Arthur's Knights nigdy nie miałem okazji zagrać i jak na złość też pod Win XP wyszedł ten głupi błąd z wyłączaniem się gry po przejściu z menu do właściwej rozgrywki...
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element

Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu

Awatar użytkownika
MrPepka
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 13 razy

Re: Arthur's Knights - czy jest patch do Win XP?

Postautor: MrPepka » 21 grudnia 2016, 10:12

Patcha do polskiej wersji tej gry nie ma a przynajmniej o takim nie słyszałem (z tamtego wątku pamiętam informację, że trzeba było oprócz pliku exe przerobić kilka plików z tej gry więc powstanie patcha do polskiej wersji może być utrudnione).

Wróć do „Arthur's knights - seria gier”