Spersonalizowana biblioteka Steam

Szeroko pojęte dyskusje na temat przygodówek i ich hybryd
Awatar użytkownika
rewind
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 14 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 5 razy

Spersonalizowana biblioteka Steam

Postautor: rewind » 03 czerwca 2019, 15:40

Czy ktoś z Was też korzysta z własnych okładek aby nadać ładniejszego wyglądu bibliotece? Czasami domyślna okładka mi się nie podoba i podmieniam własną albo alternatywną z internetu. Ale drugi powód jest też taki, że przypisanie własnych obrazków zapobiega bezustannemu ładowaniu ich z internetu przez Steama, można dzięki temu wygodnie używać takiego widoku. Jakby ktoś sobie życzył to mogę udostępnić cały folder z 800 moimi okładkami lub też opisać w jaki sposób można ustawić sobie taki wygląd biblioteki:

Obrazek

Gry spoza Steam można też odpalać ze Steama. Ale jak ktoś szuka alternatywy, to warto będzie rzucić okiem na mega launcher, jaki przygotowuje CD Projekt (Galaxy 2.0). Tam też pewnie będzie można personalizować sobie jakoś bibliotekę.
  ▷  Profil Steam  ▷  Ukończone Gry  ▷  Nadchodzące Premiery  ▷  Muzyka Top 1000  ▷  Gry Top 200
Obrazek

▷  Danganronpa V3
▷  Finding Paradise
▷  Don't Feed The Monkeys
Obrazek

▷  Gabriel Knight
▷  Thimbleweed Park
▷  Unavowed

Awatar użytkownika
DirkPitt1
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 6 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 16 razy

Re: Spersonalizowana biblioteka Steam

Postautor: DirkPitt1 » 03 czerwca 2019, 17:14

Nawet nie wiedziałem, że w Steamie jest taka możliwość, żeby podmieniać okładki. :)

O Galaxy 2.0 ostatnio się dowiedziałem i pod względem użyteczności, utworzenie sobie jednej biblioteki gier ze wszystkich platform, z konsolami włącznie, brzmi ciekawie. Pod względem prywatności, sam nie wiem. Teoretycznie mają się z nikim nie dzielić danymi, a nawet jeśli, to sama znajomość czyichś gier nie powinna być wielkim zagrożeniem, ale jednak odczuwałbym silny psychiczny dyskomfort, korzystając z takiej opcji.
- Bruno, ty chyba masz paranoję.
- Paranoja jest wtedy, gdy nikt nie chce cię zabić. -BS3

Wróć do „Ogólne rozmowy o grach”