Przygodówka na żywo, czyli jak samemu stać się bohaterem gry

Szeroko pojęte dyskusje na temat przygodówek i ich hybryd
Awatar użytkownika
Xantia
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Re: Przygodówka na żywo, czyli jak samemu stać się bohaterem gry

Postautor: Xantia » 16 września 2015, 21:11

Dorzucę swoje co nieco :D Wszystkie narody zrzynają od siebie wzajemnie, czy mówiąc inaczej - inspirują się sobą. Przypisują sobie jednocześnie chwałę i pierwszeństwo w danej dziedzinie. Jeden wywyższa się nad drugim, jakby miał wpływ na działanie swoich przodków, czy ziomków wieki temu. Jestem Polakiem i czuję się związany z naszą kulturą, historią itd. ale jednocześnie mam świadomość tego, że równie dobrze mógłbym być Eskimosem, Pigmejem czy Aborygenem. W końcu co za różnica? Śmieszy mnie duma lub poczucie niższej wartości z powodu przynależności do jakiejkolwiek rasy, narodowości, grupy społecznej, kasty itd. Bo w końcu - co mam czego bym nie otrzymał? Nic. Wszystko co mam: moje korzenie, umiejętności, kolor skóry, wygląd, tożsamość, otrzymałem za darmo i nie miałem na to najmniejszego wpływu. :)

Awatar użytkownika
kNOT
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 11 razy

Postautor: kNOT » 30 maja 2016, 23:19

Ze zdziwieniem wczoraj odkryłem, że tuż pod moim domem małe dzieci bałamucą. Póki co w dwóch pokojach dla 8 i 10-latków. Zna ktoś Dom Zagadek Exitus?
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają...

Awatar użytkownika
Rola
Publicysta
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 6 razy
Kontakt:

Postautor: Rola » 22 września 2017, 23:18

W końcu trafiła się okazja i odwiedziłem jeden z 6 pokoi pod stadionem Energa Arena w Gdańsku.

Specjalnie dla Urszuli melduję: ta zabawa nie musi zawierać straszenia, akurat mnie trafił się (losowanie) motyw pokoiku dziecięcego.
Godzina minęła jak z bicza trzasł (a i tak się nie wyrobiliśmy z ucieczką).

Rzecz jasna, tak jak przy statycznej łamigłówce w grze komputerowej, raz odwiedzony pokój już raczej nie korci.
Jeśli kogoś - tak jak mnie - dręczy pytanie "to ile jest takich atrakcji w Polsce?", to zdążyłem pogóglać: w sumie już prawie tysiąc pokoi!
https://lockme.pl

Wróć do „Ogólne rozmowy o grach”