Touche: przygody piątego Muszkietera - let's play

Awatar użytkownika
DonRaperos
Publicysta
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 12 razy

Touche: przygody piątego Muszkietera - let's play

Postautor: DonRaperos » 09 lutego 2017, 17:28

Właśnie rozpocząłem nagrywanie seryjki z tej gry :) Zapowiada się ciekawie. Zapraszam na 1 odcineczek :)

https://www.youtube.com/watch?v=N9-0MpILDLs

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 87 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 109 razy

Re: Touche: przygody piątego Muszkietera | Let's play

Postautor: Urszula » 09 lutego 2017, 17:41

Jak to nic nie mogłeś znaleźć na temat tej gry, kiedy na jej temat jest na forum troszkę wiadomości. Trzeba było, aż szukać na gry-onilne?
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
DonRaperos
Publicysta

Postautor: DonRaperos » 09 lutego 2017, 19:54

Ja wiem, że na forum zawsze znajdę dużo informacji na temat danego tytułu bo jest tego tu sporo, ale jest to moja pierwsza styczność z tą gierką, więc nie chciałem za dużo czytać o niej. Tutaj jest napisana cała recenzja, opinie graczy itp. Bałem się, że czytając to zaspojleruje sobie i cała przyjemność z grania i poznawania tej gry mnie ominie. Czytam przeważnie takie rzeczy tu na forum po ukończeniu serii i porównuje swoje spostrzeżenia z innymi. Na gry-online wszystko jest napisane w skrócie, nie zdradzają za wiele informacji a mi chodzi głównie o jakieś info żebym we wstępie mógł powiedzieć, kto wydał gre, kto wyprodukował i mniej więcej o co w niej chodzi. Zawsze tak robię jeśli gram w coś pierwszy raz. Mam nadzieję, że nie jest Ci przykro, że tam zajrzałem a nie tutaj. Z recenzją. opiniami innych na forum zapoznam się dopiero po ukończeniu gry, wtedy będę mógł się więcej na jej temat wypowiedzieć :) Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 87 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 109 razy

Postautor: Urszula » 09 lutego 2017, 20:34

W sumie jest mi przykro, bo się okazuje, że nasza praca w tym wypadku adventurki przeczytaj jest niedoceniana.
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
DonRaperos
Publicysta

Postautor: DonRaperos » 09 lutego 2017, 21:08

A to tego nie widziałem, przepraszam za przykrość. Zawsze wchodziłem w Index Przygodomanii a nie zauważyłem na głównej Encyklopedii, następnym razem z niej skorzystam. Każda praca na tym portalu jest doceniana, dlatego macie taką dobrą opinię. Może to ja nie powinienem nic tutaj wrzucać, nie chcę nikomu sprawiać przykrości swoimi filmami.

Wróć do „Touche: przygody piątego Muszkietera”