Playlista filmików

Awatar użytkownika
Adam_OK
Moderator
Podziękował(a): 54 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 33 razy

Playlista filmików

Postautor: Adam_OK » 28 maja 2016, 17:26

Hej,
mam takie pytanko - czy jest jakiś program, w którym można zrobić sobie playlistę filmików? Najlepiej darmowy. Jak ktoś zna, to poproszę o jakieś namiary :)
Czasem trzeba się cofnąć, aby móc pójść dalej.
Moja lista gier ukończonych
W sprawach forum i www piszcie: adam_ok(at)przygodomania.pl

Awatar użytkownika
yemet
Poszukiwacz Przygód
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 10 razy

Re: Playlista filmików

Postautor: yemet » 28 maja 2016, 17:51

Awatar użytkownika
Adam_OK
Moderator

Postautor: Adam_OK » 29 maja 2016, 00:53

Nie powiem, żeby twój post, yemet, okazał się jakość szczególnie pomocny, ale na szczęście sam sobie poradziłem w zasadzie tuż po napisaniu poprzedniego posta w tym temacie. Otóż zrobiłem sobie playlistę filmików przy pomocy AIMP-a, ale ponieważ nie chciał on odtwarzać tych filmików, wiec rzeczoną playlistę otworzyłem Full Playerem i zadziałało.

Awatar użytkownika
yemet
Poszukiwacz Przygód

Postautor: yemet » 29 maja 2016, 05:16

Chcesz powiedzieć, że nie znalazłeś w wynikach wyszukiwania ALLPlayera z poradnikiem na youtube?

Awatar użytkownika
Adam_OK
Moderator

Postautor: Adam_OK » 29 maja 2016, 10:03

Znalazłem, tyle że z AllPlayera już nie korzystam, działał u mnie za wolno i nie wszystko chciał otwierać - to raz. Po drugie bardziej liczyłem na to, że ktoś po prostu poda nazwę takowego programu i ewentualnie zapoda linka do jego ściągnięcia, no ale teraz to już nie jest to konieczne.

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 103 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 120 razy

Postautor: Urszula » 29 maja 2016, 10:16

Generalnie jest taki dobry zwyczaj, jak zadajmy pytanie na forum, to oczekujemy konkretnej odpowiedzi, a nie linka do wyszukiwarki. Każdy umie posługiwać się wyszukiwarką, więc nie w tym tkwi problem. Bardziej się liczy czyjeś doświadczenie z danym programem i dlatego pada takie czy inne pytanie na forum.
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
yemet
Poszukiwacz Przygód

Postautor: yemet » 29 maja 2016, 17:31

Kolego, skoro AllPlayer ci nie pasował, to trzeba było o tym wspomnieć. Zaoszczędziłbyś mi trochę czasu. Celowo nie podałem nazwy programu, aby dać ci do myślenia. Myślę, że mam do czynienia z inteligentnymi ludźmi i nie muszę wszystkiego mówić wprost. Jak pewnie zauważyłeś (oby!), nie napracowałem się przy układaniu zapytania do wyszukiwarki. Moją intencją nie było tylko odesłanie do google. To byłoby głupie. Tak sformułowałem zapytanie, aby żądany wynik był na pierwszej stronie (konkretnie: był na 2. miejscu), dodatkowo z poradnikiem, więc nie sposób było go przeoczyć. Wydaje mi się, że bardziej właściwe byłoby powiedzenie po prostu "dziękuję", skoro ktoś próbował pomóc. Natomiast jeśli poczułeś się zawstydzony moją formą pomocy (powinieneś), to lepiej byłoby nic nie napisać albo obrócić wszystko w żart. Trzeba trzymać fason.

Awatar użytkownika
Xantia
Przyjaciel forum
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Postautor: Xantia » 29 maja 2016, 17:47

yemet pisze:Kolego, skoro AllPlayer ci nie pasował, to trzeba było o tym wspomnieć. Zaoszczędziłbyś mi trochę czasu. Celowo nie podałem nazwy programu, aby dać ci do myślenia. Myślę, że mam do czynienia z inteligentnymi ludźmi i nie muszę wszystkiego mówić wprost. Jak pewnie zauważyłeś (oby!), nie napracowałem się przy układaniu zapytania do wyszukiwarki. Moją intencją nie było tylko odesłanie do google. To byłoby głupie. Tak sformułowałem zapytanie, aby żądany wynik był na pierwszej stronie (konkretnie: był na 2. miejscu), dodatkowo z poradnikiem, więc nie sposób było go przeoczyć. Wydaje mi się, że bardziej właściwe byłoby powiedzenie po prostu "dziękuję", skoro ktoś próbował pomóc. Natomiast jeśli poczułeś się zawstydzony moją formą pomocy (powinieneś), to lepiej byłoby nic nie napisać albo obrócić wszystko w żart. Trzeba trzymać fason.

yemet. Twoje wypowiedzi są często obraźliwe, zaczepne i lekceważące drugich. Z jednym się zgadzam - trzeba trzymać fason. Zacznij więc go trzymać, zanim otrzymasz ostrzeżenie.

Awatar użytkownika
yemet
Poszukiwacz Przygód

Postautor: yemet » 29 maja 2016, 19:27

Cieszę się, że umiesz czytać między wierszami, aczkolwiek z tym "bardzo często" mocno przesadziłaś. Wcześniej nie doszły mnie słuchy, aby tak moje wypowiedzi były odbierane.

Awatar użytkownika
Xantia
Przyjaciel forum
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Postautor: Xantia » 29 maja 2016, 19:54

O.k. Wykreśliłem to słowo "bardzo" i cieszmy się wzajemnym szacunkiem, bo to od nas wszystkich zależy, jaka będzie atmosfera na forum.

Awatar użytkownika
yemet
Poszukiwacz Przygód

Postautor: yemet » 30 maja 2016, 01:29

To niewiele zmienia postać rzeczy, ale doceniam ten gest. Wołałbym być oceniany za konkretny post, nie za całokształt. Adam_OK dostał tylko pstryczka, ale myślę, że przyjął to po męsku. Nie zauważyłem, aby kiedykolwiek się zagotował. Natomiast jeśli poczuł się obrażony, to jestem gotów go przeprosić. Chcę to jednak usłyszeć od niego.

Już ktoś napisał, że na forum jest kółko wzajemnej adoracji. Dziwi mnie, że w takiej sprawie musiał ingerować administrator i drugi moderator. Przy okazji dowiedziałem się, że często obrażam, zaczepiam i lekceważę innych. Przecież jestem tu nie od wczoraj. Tym razem wnioski zachowam dla siebie, aby nie zaogniać sytuacji.

Awatar użytkownika
Adam_OK
Moderator

Postautor: Adam_OK » 30 maja 2016, 09:11

Nie poczułem sie obrażony, czy to z powodu linka do googla, czy z innego, niemniej wspomniany link mnie co najmniej zdziwił. Oczekiwałem bowiem odpowiedzi w stylu (i z powodów), o jakim pisała Urszula, gdyż tak się przyjęło u nas na forum. Co do braku informacji z mojej strony o All Playerze - raz, że nie używam go od tak dawna, że zdążyłem o nim zapomnieć, a dwa - też mogłeś przyjąć to "po męsku" i np. napisać "to w takim razie sprawdź program X/nie mam pojęcia, bo sam korzystam tylko z All Playera."

Co do "kółka wzajemnej adoracji" - wierzcie mi, jeśli jest u nas coś takiego, to jest to pryszcz w stosunku do tego, co miałem w swojej byłej robocie - tam to część osób wręcz oficjalnie właziła szefowej w tyłek, a część innych osób właziła w tyłek sobie nawzajem. Tu u nas nie widzę, by ktoś komuś właził w tyłek (bo i po co?), więc naprawdę nie ma tu tego problemu.

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 103 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 120 razy

Postautor: Urszula » 30 maja 2016, 10:59

yemet pisze:Już ktoś napisał, że na forum jest kółko wzajemnej adoracji. Dziwi mnie, że w takiej sprawie musiał ingerować administrator i drugi moderator.

Rozumiem, że cokolwiek napiszę na forum będzie odbierane jako "kółko wzajemnej adoracji". Zwróciłam uwagę tylko na sposób udzielania pomocy, gdy ktoś o taką pomoc prosi, niezależnie od koloru ubranka. Ale jak chcesz to kwalifikować do kółka, kwadracika czy innej figury to już twoja sprawa. Post, który nic nie wnosi do tematu jest spamem, wymaga tyle samo wysiłku co udzielnie konkretnej odpowiedzi na zadane pytanie, bierz przykład choćby z earwig11, jak taka odpowiedzieć powinna wyglądać i jest mile widziana (innych osób nie wymieniam, bo się kółko powiększy).
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
yemet
Poszukiwacz Przygód

Postautor: yemet » 30 maja 2016, 16:20

Adam_OK, okej, zapomniałeś o tym programie, ja z kolei pomyślałem, że link, w którym na 2. miejscu było "Jak utworzyć listę odtwarzania w programie ALLplayer?" okaże się pomocny. Nie mogłem jednak wiedzieć, że szukasz innego programu.

Urszulo, nie, jednak nie rozumiesz. Nie chodzi o kwadraciki czy inne figury, ale kółko. To nie to samo. Masz rację, że post nic nie wnoszący do tematu jest spamem, ale nie wiem, czemu piszesz o tym w kontekście mojej wypowiedzi. Mój link zawiera odpowiedź. Znowu powtarzasz, jak powinna wyglądać odpowiedź wg ciebie, choć Adam_OK już napisał, jakiej oczekiwał. Może dzięki temu lepiej mi się to wbije w podświadomość.

Wróć do „Komputer i Oprogramowanie”