Sherlock Holmes: Crimes and Punishments - Nowy Sherlock?

Awatar użytkownika
1611
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: wg pamięci... Syberia, Dreamfall, Tunguska, Art of Murder (3), Black Mirror I-III, Machinarium, Samorost, Botanicula, Dracula I-IV, Sherlock Holmes - Testament, The Vanishing of Ethan Carter

Re: Sherlock Holmes: Crimes and Punishments - Nowy Sherlock?

Postautor: 1611 » 18 października 2014, 10:19

Próbowałam dopisania parametrów w Steam tak jak radziłeś, ale bez zmian.
Odinstalowałam sterowniki karty w trybie awaryjnym(driver cleanerem), zainstalowałam nowe ze strony AMD. Sherlock nadal nie odpala - wciąż ten sam błąd kompatybilności z kartą grafiki. Echhhh...

Awatar użytkownika
earwig11
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 43 razy

Postautor: earwig11 » 19 października 2014, 01:01

Naprawdę brakuje mi już pomysłów co może być nie tak. Możesz jeszcze przeinstalować system i klienta Steam, zrobić update directX i ms visual C++, itp, ale na 99% jestem przekonany, że ci to nie pomoże. Wybacz, ale jeśli spełniasz minimalne wymagania (karta graficzna), stery najnowsze, inne gry działają, sposoby z internetu wypróbowane to chyba pozostaje ci tylko skontaktować się z pomocą techniczną, bo Steam chyba kasy nieoddaje.

Awatar użytkownika
1611
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: wg pamięci... Syberia, Dreamfall, Tunguska, Art of Murder (3), Black Mirror I-III, Machinarium, Samorost, Botanicula, Dracula I-IV, Sherlock Holmes - Testament, The Vanishing of Ethan Carter

Postautor: 1611 » 19 października 2014, 09:31

Będę jeszcze kombinować, mimo wszystko ogromnie dziękuję Ci za pomoc i poświęcony czas - przynajmniej te próby mam już odfajkowane...

Wróć do „Sherlock Holmes: crimes and punishments”