Obcy: izolacja w planie wydawniczym firmy Cenega

Awatar użytkownika
NajPhil
Publicysta
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 8 razy

Re: Obcy: izolacja w planie wydawniczym firmy Cenega

Postautor: NajPhil » 22 lipca 2014, 17:23

Trzecia też była super, tylko warto ją obejrzeć w wersji reżyserskiej - sporo pozmieniano.
Jakhudu?
~ to po elfiemu znaczy - "Co słychać?"
Vermallu cum festi dalbo!
~ To, tak dokładnie nie wiem co oznacza, ale jak facet tak powiedział w sklepie, to kupił bardzo ładne wiadro.

Awatar użytkownika
PlaskiKubek
Publicysta
Kontakt:

Postautor: PlaskiKubek » 22 lipca 2014, 18:56

Druga część była zdecydowanie bardziej widowiskowa. Brakowało jej tego klaustrofobicznego klimatu i subtelności, które posiadała pierwsza część. Nie zmienia to jednak faktu, że w swoim gatunku to bardzo udana produkcja. Zaś trzecia odsłona, pod wieloma względami, ewidentnie próbowała nawiązać do pierwszej części cyklu i wg. mnie wyszło jej to całkiem nieźle. Znowu na ekranie jest tylko jeden Alien, a ludzie są kompletnie bezbronni. No i same konsekwencje w wyglądzie Obcego wynikające z tego, że wyszedł z psa są bardzo ciekawe.
Ostatnio zmieniony 22 lipca 2014, 22:12 przez PlaskiKubek, łącznie zmieniany 1 raz.
Robię filmy na YouTube:
https://www.youtube.com/user/plaskikubek
Prowadzę bloga poświęconego popkulturze:
http://kurturka.blogspot.com/

Awatar użytkownika
twig
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 17 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 24 razy

Postautor: twig » 22 lipca 2014, 21:21

Kto by tam się przyglądał obcemu, gdy na ekranie biega Sigurney :D
Hurra i wciąż szukasz dziur
Gram: ---
Niedawno ukończyłem: Anna's Quest
W sprawach PrzygodoManii piszcie na twig(małpa)przygodomania(kropka)pl
Przygodomania - z miłości do przygodówek. Wszystko o przygodówkach: solucje, recenzje, galerie, łatki, zapisy z gier

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 81 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 102 razy

Postautor: Urszula » 25 lipca 2014, 15:42

„The Cast of Alien” to kolejny materiał filmowy pokazujący pracę przy grze Obcy: Izolacja. Zawiera on wywiady z aktorami grającymi główne postacie w filmie z 1979 roku „Obcy – Ósmy pasażer Nostromo”, w reżyserii Ridleya Scotta. Zdobywczyni Oscara Sigourney Weaver (Ellen Ripley), Tom Skerritt (Dallas), Veronica Cartwright (Lambert), Harry Dean Stanton (Brett) I Yaphet Kotto (Parker) rozmawiają na temat ponownego odtworzenia swoich ról na potrzeby gry i dziedzictwie jednego z najważniejszych cykli horrorów w historii.

http://www.youtube.com/watch?v=p2cbK4oxgeg&feature=youtu.be
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
Vicek
Publicysta
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 33 razy
Kontakt:

Postautor: Vicek » 25 lipca 2014, 16:26

Fajnie móc jeszcze raz zobaczyć i usłyszeć aktorów z pierwszego Obcego. Trochę obawiam się, jak to będzie brzmiało w grze, bo Stanton, Skeritt i Kotto ledwo mają siłę mówić. Ale co tam, dla nich, zwłaszcza dla prawie 90-letniego Stantona, podkładanie głosu w grze to pewnie spora atrakcja i nowe doświadczenie, a i fani Obcego powinni być zadowoleni. Chętnie zobaczyłbym też Johna Hurta, bo lubię gościa.
_________________________________________________________________________________________________
Kanał na youtube o przygodówkach i nie tylko: http://www.youtube.com/user/vicek83

Awatar użytkownika
Vicek
Publicysta
Kontakt:

Postautor: Vicek » 14 sierpnia 2014, 09:36

Mocny zwiastun:

http://www.youtube.com/watch?v=-29TRNwYXeU

Coraz więcej znaków na niebie i ziemi wskazuje na to, że zamówię grę przepremierowo.
_________________________________________________________________________________________________
Kanał na youtube o przygodówkach i nie tylko: http://www.youtube.com/user/vicek83

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Z Przygodą na Ty
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 18 razy

Postautor: Sir_Kiełbasa » 14 sierpnia 2014, 18:56

2:20 - "best adventure game", "best action/adventure". :D Brakuje "best action game" :tak:

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Postautor: Urszula » 29 sierpnia 2014, 14:46

PRZEDPREMIEROWA EDYCJA GRY OBCY: IZOLACJA JUŻ W SPRZEDAŻY
Specjalna oferta pudełkowa w sklepach Empik , Media Markt i Saturn

Z przyjemnością informujemy, że od dziś w sklepach Empik, Media Markt oraz Saturn na terenie całego kraju dostępna jest unikatowa edycja przedpremierowa gry Obcy: Izolacja przygotowana specjalnie dla polskich fanów! Za jedyne 39,99 zł, w eleganckim pudełku z wizerunkiem Amandy Ripley znalazły się:

· W ofercie sklepów Media Markt i Saturn:

o Oryginalna koszulka z motywem z gry,
o Materiałowa naszywka z logiem stacji kosmicznej Sevastopol,
o Kod do pobrania zawartości dodatkowej „Ostatnia ocalała”, dzięki któremu gracz będzie mógł wcielić się w postać Ellen Ripley, włączyć system samozniszczenia statku i ukończyć ostatnią misję na pokładzie Nostromo.
Użytkownik sam decyduje o platformie docelowej dla dodatku (PC, PS3, PS4, Xbox 360 lub Xbox One).

· W ofercie salonów Empik:

o Oryginalna koszulka z motywem z gry,
o Oficjalny brelok z motywem z gry,
o Kod do pobrania zawartości dodatkowej „Ostatnia ocalała”, dzięki któremu gracz będzie mógł wcielić się w postać Ellen Ripley, włączyć system samozniszczenia statku i ukończyć ostatnią misję na pokładzie Nostromo.
Użytkownik sam decyduje o platformie docelowej dla dodatku (PC, PS3, PS4, Xbox 360 lub Xbox One).

W obu wydaniach koszulki dostępne są w trzech rozmiarach: M, L oraz XL. O rozmiarze koszulki poinformuje naklejka na pudełku.

Zakup edycji przedpremierowej upoważnia do uzyskania zniżki przy zakupie wydania premierowego gry Obcy: Izolacja na wybraną platformę sprzętową w miejscu zakupu edycji przedpremierowej (Uwaga! Należy zachować dowód zakupu).

Gra Obcy: Izolacja ukaże się 7 października w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru na PC z Windows, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 oraz Xbox One.

Informacja prasowa
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

Awatar użytkownika
overemotional
Publicysta
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Postautor: overemotional » 29 sierpnia 2014, 16:22

Ale ze mnie gapa! Dopiero teraz zobaczyłam ten wątek. Obcy (jedynka) jest jednym z moich ulubionych filmów, choć zazwyczaj szerokim łukiem omijam produkcje, które "straszą". Film jest wyjątkowy, a zajawki gry są bardzo kuszące, więc w tempie ekspresowym rozpatruję zakup przedpremierowy. Kurcze, kapitalnie byłoby znaleźć się na Nostromo...

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Postautor: Urszula » 17 września 2014, 19:56

Moje gry

Awatar użytkownika
Vicek
Publicysta
Kontakt:

Postautor: Vicek » 17 września 2014, 20:00

Też już się zastanawiam, w jaki sposób zdołam przetrwać. Grę zamówiłem przedpremierowo w wersji na PS3 i mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Postautor: Urszula » 11 października 2014, 13:47

Wczoraj była premiera wersji pl wydanej przez Cenegę. :)
Moje gry

Awatar użytkownika
Gocciana
Publicysta
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 10 razy

Postautor: Gocciana » 13 października 2014, 15:38

Gdyby gra była przygodówką, to brałabym z zamkniętymi oczami, bo wszystkich 'Obcych' zaliczyłam i sobie chwalę :tak: Ale to coś - ta gra, to znowu ni pies, ni wydra :mad:
Один человек сказал, всем нам улыбается смерть, мы лишь можем улыбнутся ей в ответ:-)

MagEllan
Obserwator

Postautor: MagEllan » 26 maja 2015, 22:00

Urszula pisze:Wczoraj była premiera wersji pl wydanej przez Cenegę. :)

Na szczescie jednak dla graczy konsolowych Cenega nie polozyla łapy na lokalizacji (co miewa w zwyczaju)
I tak gra wydana na europe ma polskie napisy niezaleznie od kraju pochodzenia (nie jestem pewny co do UK bo oni czesto maja swoje wersje).
Przyznam ze w ta skradanke-akcji to z mila checia zagram, pomijajac juz fakt ze kupilem gre za grosze.

@Vicek - co do filmowego Aliena. Trylogia byla OK.
Ale za 4ta czesc to ktos powinnien im baty spuscic - ale czego sie spodziewac sklonowano owce to i do film podlapal ten motyw.

Awatar użytkownika
Nfsfan83
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&p=29309#p29309
Podziękował(a): 15 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 65 razy
Kontakt:

Postautor: Nfsfan83 » 27 maja 2015, 15:00

Fan Alien się wypowie, 1-3 części super, ulubiona Aliens z 1986, 4 na siłę zrobiona i tylko słaba 4 jak dla mnie. Z gier świata Alien-a proponuję Alien vs Predator 2 na PC. Klimat nie do podrobienia :)
Fan klasycznych 2D point 'n' click przygodówek. Monkey Island 1-3, Broken Sword 1-2 oraz Indiana Jones Fate Of Atlantis.
Poradnik - box https://picasaweb.google.com/1152212250 ... AdaniaPudA
Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/user/superbravo666/featured

Awatar użytkownika
ZenekZombie
Moderator
Podziękował(a): 35 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 34 razy

Postautor: ZenekZombie » 28 maja 2015, 19:02

Ja tam 4 bardzo lubię. Była to pierwsza część, którą widziałam i mam do niej ogromny sentyment. No i Johner <3
kontakt w sprawach forum: zenekzombie[at]przygodomania.pl

Wróć do „Obcy: izolacja”